Stabilní Betlém

Spořiče obrazovky Vánoce : Stabilní Betlém

Spořiče obrazovky Stabilní Betlém

Animovaný spořič obrazovky Stabilní Betlém

Spořič Obrazovky Stabilní Betlém
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Různé umělecké reprezentace narození Ježíše ve stáji v Betlémě, kde se Panna Maria porodila Božího Syna. Tento den se slaví 25. prosince s vánočním večírku. Náboženské scény narození Ježíše Krista v Betlémě, s Marií, jeho matkou, Magi a jiné náboženské postavy. Umělecké dílo svaté rodiny. Vánoční obrazovky, doprovázené zvukem zvonů oznamujících tuto nádhernou dovolenou.

Umělecké reprezentace scén a obrazů s tématem narození Ježíše Krista. Stalo se tak na místě, ve městě Betlémě 25. prosince Jednou v noci, když byli na cestách rodiče a matka šla do práce.Svátek, který slavíme jako Vánoce. Spořič obrazovky se sbírkou náboženských scén, v nichž vidíme Pannu Marii, mágy. Všechny svaté rodiny. Vidíme, že andělé, pastýři, rodiče, Ježíš a všechny postavy z Bible tam byli v den Narození Ježíše nebo uctívání. Scény pořízené z nejznámějších uměleckých děl a obrazů, které se týkají náboženství a Vánoce.. Stáhněte si spořič obrazovky Stabilní Betlém kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 254 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stabilní Betlém z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 19859 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 254 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 774
STAŽENÍ
Staženo 3350 krát

Stejně jako Vánoce? Nenechte si ujít tyto roztomilý sněhulák bruslení na zamrzlé řece, jsou velmi přátelští a zábavné vánoční postavy. Žít Vánoce s sněhuláci jsou oblečeni v barvách se svými bruslemi, které jsou zábavné a přátelské a mají skvělý čas, aby sport bruslení. Za nimi vánoční stromky jsou naložené s dárky, když padá sníh na Vánoce krajiny.

6
6 z 10 - 2134 hlasů
Top číslo 103
STAŽENÍ
Staženo 17774 krát

Vánoční dekorace pro váš počítač s tímto vánoční spořiče s dárky, svíčky a vánoční dekorace pozdrav obrazovky. Vánoce jsou tady. Brzy obdržíte dárky od Santa Claus ve vašem krbu. Začněte tím, že stažením tohoto animovaný vánoční spořič obrazovky pro PC a vychutnat slyší jméno koledy tančí s vánoční světla hvězd a ozdob.Formulář si vyzdobit váš monitor to jak rodinných oslav.