Stabilní Betlém

Spořiče obrazovky Vánoce : Stabilní Betlém

Spořiče obrazovky Stabilní Betlém

Animovaný spořič obrazovky Stabilní Betlém

Spořič Obrazovky Stabilní Betlém
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Různé umělecké reprezentace narození Ježíše ve stáji v Betlémě, kde se Panna Maria porodila Božího Syna. Tento den se slaví 25. prosince s vánočním večírku. Náboženské scény narození Ježíše Krista v Betlémě, s Marií, jeho matkou, Magi a jiné náboženské postavy. Umělecké dílo svaté rodiny. Vánoční obrazovky, doprovázené zvukem zvonů oznamujících tuto nádhernou dovolenou.

Umělecké reprezentace scén a obrazů s tématem narození Ježíše Krista. Stalo se tak na místě, ve městě Betlémě 25. prosince Jednou v noci, když byli na cestách rodiče a matka šla do práce.Svátek, který slavíme jako Vánoce. Spořič obrazovky se sbírkou náboženských scén, v nichž vidíme Pannu Marii, mágy. Všechny svaté rodiny. Vidíme, že andělé, pastýři, rodiče, Ježíš a všechny postavy z Bible tam byli v den Narození Ježíše nebo uctívání. Scény pořízené z nejznámějších uměleckých děl a obrazů, které se týkají náboženství a Vánoce.. Stáhněte si spořič obrazovky Stabilní Betlém kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 255 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stabilní Betlém z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 19859 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 255 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1478
STAŽENÍ
Staženo 1478 krát

Svatý Mikuláš pozdraví vesele v tomto zdarma spořič obrazovky vánoční. Ve středu severního pólu, Svatý Mikuláš se zdá pozdrav, zatímco sníh padá po celém místě, ve velmi chladném a zasněženou krajinou. Spořič obrazovky Vánoce s Svatý Mikuláš jako hlavní postava, obdrží všechny děti ve svém domě v severním pólem, která je místo, kde žije po celý rok s Rudolfa a zbytek sobů.

6
6 z 10 - 602 hlasů
Top číslo 240
STAŽENÍ
Staženo 9814 krát

Animovaný vánoční spořič obrazovky, z několika tučňáci jít na vánoční večírek. Plavou na moři v horní části ledových bloků. Každý z nich má vánoční prvek nějakého druhu: Vánoční stromky, dárky, sněhulák, Santa Claus. Zábava animovaný spořič obrazovky pro PC. Tyto plavání ptáci jsou tiché na ledových příkrovů, ale kontrola s vánoční atmosférou, protože ozdoby, které nosí. Je to scéna, kdy zima, sníh a tato antarktická zvířata mísí s vánoční atmosférou těchto dat.