Svatý Mikuláš sobů

Spořiče obrazovky Vánoce : Svatý Mikuláš sobů

Spořiče obrazovky Svatý Mikuláš sobů

Animovaný spořič obrazovky Svatý Mikuláš sobů

Spořič Obrazovky Svatý Mikuláš sobů
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jako každý rok, ve dnech před Vánocemi je vše ruch, práce a pohyb hračky dílně Svatý Mikuláš na severním pólu. Podívejte se, jak Svatý Mikuláš se svými soby rozdělování hračky mezi dětmi po celém světě. Tato animace je ozdoben krásnou červenou stuhou, jako byly použity na výzdobu vánočních dárků. Zatímco sněhová vločka pádu na modré obloze se objeví bílé siluety Svatý Mikuláš na saních po obloze. Pro Svatý Mikuláš to je nejlepší způsob, jak cestovat po celém světě.

Podle příběhů o Vánocích Svatý Mikuláš použít saních tažených soby doručit dárky dětem po celém světě. Svatý Mikuláš sobů může létat a jsou vedená Rudolph, soba s červeným nosem. V této animaci vidíme jen bílou siluetu těchto zvířat létání přes modrou oblohu. Můžete se také podívat sněhové krystaly pomalu klesá.. Stáhněte si spořič obrazovky Svatý Mikuláš sobů kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 262 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:19, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svatý Mikuláš sobů z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 15813 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 262 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 623 hlasů
Top číslo 318
STAŽENÍ
Staženo 7574 krát

Vánoční obrazovky Panny Marie s Ježíškem, jako dítě, na oslavu Zrození Ježíška. Náboženské umění Marie Matky Krista, vánoční ozdoby. V křesťanství, Vánoce slaví narození Ježíše v Betlémě. Jeho matka Marie porodila v jeslích. Umělecké reprezentace matky s dítětem vodili na vašem počítači, doprovázený zvukem zvonku. Vánoční večírek vedl k jeho vzniku a jeho náboženský význam.

7
7 z 10 - 678 hlasů
Top číslo 191
STAŽENÍ
Staženo 12244 krát

Živé a barevné spořiče obrazovky. Světla a vánoční koule visící ze stropu. Vánoční koule z barev: růžová, žlutá, modrá a fialová. Míče otáčet pomalu, světla blikají. Spousta barev a sváteční atmosféry. Ideální pro dovolenou spořič obrazovky. Je dodáván s pěknou vánoční hudby. V období vánočních večírků vždy chtěli mít věci barevné a veselé sdílet s rodinou a přáteli.