Světla na vánoční stromek

Spořiče obrazovky Vánoce : Světla na vánoční stromek

Spořiče obrazovky Světla na vánoční stromek

Animovaný spořič obrazovky Světla na vánoční stromek

Spořič Obrazovky Světla na vánoční stromek
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

Speciální vánoční hudba doprovází spořič obrazovky jsme je spuštěna. Vidíme jasné světlo krouží vánoční strom. Tam je vánoční krajina, v níž jsou všechny stromy pokryté sněhem. Vidíme, sněhové vločky padající z ledového krystalu. V popředí máme vánoční strom zdobí vánoční světla v červené, které jsou smíšené se sněhem. Ke všemu je zářivě bílý hvězda. Světla přitahují největší pozornost, jsou ty, které se točí kolem stromu jako malé komety opouštějí stezky světla a jasu.. Stáhněte si spořič obrazovky Světla na vánoční stromek kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 851 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Světla na vánoční stromek z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 36260 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 851 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 218 hlasů
Top číslo 354
STAŽENÍ
Staženo 7633 krát

Typický osvětlený dům pokryt silnou vrstvou sněhu, který vítá tento svátek, plný radosti, rodinné oslavy, smích a vánočních koled. Dům je zdoben žlutými světly kolem celé fasádu a střechu. Venku je krásný vánoční strom s blikající bílá světla, věnce a koule. Jedná se o velmi relaxační vánoční scéna, můžeme vidět, jak kouř stoupá z komína. Světla v místnosti se zapíná a vypíná.

6
6 z 10 - 623 hlasů
Top číslo 318
STAŽENÍ
Staženo 7463 krát

Vánoční obrazovky Panny Marie s Ježíškem, jako dítě, na oslavu Zrození Ježíška. Náboženské umění Marie Matky Krista, vánoční ozdoby. V křesťanství, Vánoce slaví narození Ježíše v Betlémě. Jeho matka Marie porodila v jeslích. Umělecké reprezentace matky s dítětem vodili na vašem počítači, doprovázený zvukem zvonku. Vánoční večírek vedl k jeho vzniku a jeho náboženský význam.