Světla na vánoční stromek

Spořiče obrazovky Vánoce : Světla na vánoční stromek

Spořiče obrazovky Světla na vánoční stromek

Animovaný spořič obrazovky Světla na vánoční stromek

Spořič Obrazovky Světla na vánoční stromek
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

Speciální vánoční hudba doprovází spořič obrazovky jsme je spuštěna. Vidíme jasné světlo krouží vánoční strom. Tam je vánoční krajina, v níž jsou všechny stromy pokryté sněhem. Vidíme, sněhové vločky padající z ledového krystalu. V popředí máme vánoční strom zdobí vánoční světla v červené, které jsou smíšené se sněhem. Ke všemu je zářivě bílý hvězda. Světla přitahují největší pozornost, jsou ty, které se točí kolem stromu jako malé komety opouštějí stezky světla a jasu.. Stáhněte si spořič obrazovky Světla na vánoční stromek kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 844 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Světla na vánoční stromek z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 36260 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 844 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1382
STAŽENÍ
Staženo 1266 krát

Dárky jsou jedním z nejlepších tradic Vánoc, ve kterém noc Štědrý den a vánoční den Svatý Mikuláš nebo rodina a přátelé nám přinese dárky. Je to jeden z nejoblíbenějších období roku pro každé dítě. V tento spořič obrazovky máme spoustu tučňáků, kteří přicházejí, aby dary a všechny se dodávají se svými dárkových balíčků pro vás.

7
7 z 10 - 320 hlasů
Top číslo 477
STAŽENÍ
Staženo 4586 krát

Skřítek je reprezentován smajlík dělat dřevěný vlak sloužit jako dárek pro každé dítě, který se choval dobře. Oknem vidíme jako padající sněhové vločky a banner, který vede přes severní pól. Skřítek musí spěchat, aby celý tento soubor na Štědrý den a všechny děti dárky. Tato vánoční skřítek je pomocník Santa Claus a špičaté uši a zelené čepici. Maluje štětcem dřevěný vlak, je to pravděpodobně dar dítěte.