Tučňáci na Vánočne

Spořiče obrazovky Vánoce : Tučňáci na Vánočne

Spořiče obrazovky Tučňáci na Vánočne

Animovaný spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne

Spořič Obrazovky Tučňáci na Vánočne
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný vánoční spořič obrazovky, z několika tučňáci jít na vánoční večírek. Plavou na moři v horní části ledových bloků. Každý z nich má vánoční prvek nějakého druhu: Vánoční stromky, dárky, sněhulák, Santa Claus. Zábava animovaný spořič obrazovky pro PC. Tyto plavání ptáci jsou tiché na ledových příkrovů, ale kontrola s vánoční atmosférou, protože ozdoby, které nosí. Je to scéna, kdy zima, sníh a tato antarktická zvířata mísí s vánoční atmosférou těchto dat.

Tučňáci žijí pouze na jižní pól, a lze je nalézt v Antarktidě, a to i v těch jižních částech Ameriky, Afriky a Austrálie. Zde je, jak plavba na velké listy ledu mezi ledovci. Každý z nich má vánoční ozdoby a dekorace, které mají být dobře aklimatizovat, aby oslavili tento svátek svým zvláštním způsobem. S nimi můžete přizpůsobit počítač a dát legrační nádech.. Stáhněte si spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 261 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4214 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 261 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1338 hlasů
Top číslo 157
STAŽENÍ
Staženo 13720 krát

Sbírka fotografií z různých plemen psů s vánoční kostýmy. V těchto obrázků vidíme psů a štěňat různých plemen nosí kabáty nebo Santa Claus klobouky, sobí rohy, červené stuhy a vánoční koule. Tato zábavná spořič obrazovky je po dobu Vánoc, a pro ty, kteří rádi oblékat své mazlíčky. Objeví plemena psů, jako je mops, boxer, labrador a pudlů, mezi ostatními. Užijte si Vánoce s vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou štěňata jsou rozkošný, jsou ještě se tváří jako Santa Claus.

8
8 z 10 - 82426 hlasů
Top číslo 3
STAŽENÍ
Staženo 470129 krát

Tender vánoční spořič obrazovky s vánočním stromečkem obrazovky na našem dvoře v zasněžené krajině s sněhulák a vánoční ozdoby. Podívejte se, jak padá sníh a zvířata jsou na vašem monitoru při poslechu hudby klasické vánoční koledy. Sníh padá na letošní Vánoce krajiny. Vánoční strom je celý pomalovaný a barevné světla. Sněhulák má klobouk, tlačítka z kamene a očí, úst a nosu.