Tučňáci na Vánočne

Spořiče obrazovky Vánoce : Tučňáci na Vánočne

Spořiče obrazovky Tučňáci na Vánočne

Animovaný spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne

Spořič Obrazovky Tučňáci na Vánočne
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný vánoční spořič obrazovky, z několika tučňáci jít na vánoční večírek. Plavou na moři v horní části ledových bloků. Každý z nich má vánoční prvek nějakého druhu: Vánoční stromky, dárky, sněhulák, Santa Claus. Zábava animovaný spořič obrazovky pro PC. Tyto plavání ptáci jsou tiché na ledových příkrovů, ale kontrola s vánoční atmosférou, protože ozdoby, které nosí. Je to scéna, kdy zima, sníh a tato antarktická zvířata mísí s vánoční atmosférou těchto dat.

Tučňáci žijí pouze na jižní pól, a lze je nalézt v Antarktidě, a to i v těch jižních částech Ameriky, Afriky a Austrálie. Zde je, jak plavba na velké listy ledu mezi ledovci. Každý z nich má vánoční ozdoby a dekorace, které mají být dobře aklimatizovat, aby oslavili tento svátek svým zvláštním způsobem. S nimi můžete přizpůsobit počítač a dát legrační nádech.. Stáhněte si spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 255 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tučňáci na Vánočne z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4214 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 255 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 426 hlasů
Top číslo 324
STAŽENÍ
Staženo 7228 krát

Pohybující se obraz Vánoční adventní kalendář s různými předměty a ozdobami. Tato animace nemůže chybět na vašem počítači v měsíci prosinci, protože nám pomáhá počítat dny života, aby oslavili tento křesťanský svátek. Viz tento obraz kůže pod každý den v měsíci. V této pohlednici vidíme vánoční strom zdobí ornamenty, sněhuláka, jedle les, zasněžených hor, různých zvířat (medvěd hnědý, králík, liška a koroptví) a sáně Santa Claus létání po obloze.

5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1478
STAŽENÍ
Staženo 1123 krát

Svatý Mikuláš pozdraví vesele v tomto zdarma spořič obrazovky vánoční. Ve středu severního pólu, Svatý Mikuláš se zdá pozdrav, zatímco sníh padá po celém místě, ve velmi chladném a zasněženou krajinou. Spořič obrazovky Vánoce s Svatý Mikuláš jako hlavní postava, obdrží všechny děti ve svém domě v severním pólem, která je místo, kde žije po celý rok s Rudolfa a zbytek sobů.