Vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky Vánoce : vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky vánoční jednorožec

Animovaný spořič obrazovky vánoční jednorožec

Spořič Obrazovky Vánoční jednorožec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

A krásnou animované Vánoční pozdravy a Nový rok s bílým jednorožce cválá bílou krajinou hor a sněhu. Bílý jednorožec se tryskem na sněhu.Hornatá krajina projde za běhu, s Bílé hory a měsíc v úplňku. Velký obraz na chvíli magické roku. Spořič obrazovky je součástí tohoto krásnou hudbu. Okouzlující cesta a kompliment vánoční kouzlo, přidávat trošku magie s tím, že je fantastický obraz.

Animace, ve které vidíme krajinu hor, to vše pod sněhem. Bílý jednorožec cválá přes sníh. Je to způsob, jak kartu na Vánoce a Nový rok. Celá scéna je hornatá krajina s vysokými horami se zasněženými vrcholky. Jednorožci jsou mytologické zvířata, která jsou nesouvisí s Vánocemi. Ale jak magické bytosti jsou velmi dobré v této scéně. Vidíme, bílý kůň má jediný roh na jeho čele. Tento roh je magické vlastnosti.Hříva a ocas koně pohybovat se houpal ve větru spustit.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční jednorožec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 225 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční jednorožec z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4067 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 225 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 794
STAŽENÍ
Staženo 2769 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět vánoční koule v modré barvě houpací mírně, zatímco sníh padá na pozadí animovaných modré čáry. Na Vánoce, sníh je významným hráčem v mnoha částech světa, a také připomíná studený severní pól, kde Svatý Mikuláš žije. V spořič obrazovky, padá sníh s krásnými krystaly sněhu jsou tři koule visící z vánoční displeje. Všechny položky v modré, pokud je to vaše barva na oslavu této chladné období.

6
6 z 10 - 22334 hlasů
Top číslo 12
STAŽENÍ
Staženo 157482 krát

Obrazovky sněhu padá na dům s barevnými světla zdobení venku na Vánoce. Domy zdobené vánoční ozdoby na poli, zatímco těžký sníh padá. Užijte si hudbu z koled při pohledu na sněžení, jděte se podívat na zvířata a světelnými efekty. Ideální pro vánoční spořič obrazovky. Sněhové vločky padají pořád o dům, který má všechna okna s barevnými světly.