Vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky Vánoce : vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky vánoční jednorožec

Animovaný spořič obrazovky vánoční jednorožec

Spořič Obrazovky Vánoční jednorožec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

A krásnou animované Vánoční pozdravy a Nový rok s bílým jednorožce cválá bílou krajinou hor a sněhu. Bílý jednorožec se tryskem na sněhu.Hornatá krajina projde za běhu, s Bílé hory a měsíc v úplňku. Velký obraz na chvíli magické roku. Spořič obrazovky je součástí tohoto krásnou hudbu. Okouzlující cesta a kompliment vánoční kouzlo, přidávat trošku magie s tím, že je fantastický obraz.

Animace, ve které vidíme krajinu hor, to vše pod sněhem. Bílý jednorožec cválá přes sníh. Je to způsob, jak kartu na Vánoce a Nový rok. Celá scéna je hornatá krajina s vysokými horami se zasněženými vrcholky. Jednorožci jsou mytologické zvířata, která jsou nesouvisí s Vánocemi. Ale jak magické bytosti jsou velmi dobré v této scéně. Vidíme, bílý kůň má jediný roh na jeho čele. Tento roh je magické vlastnosti.Hříva a ocas koně pohybovat se houpal ve větru spustit.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční jednorožec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 224 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční jednorožec z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4053 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 224 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 723 hlasů
Top číslo 281
STAŽENÍ
Staženo 7936 krát

Je to Vánoce, to je zima a sněžilo, takže město jezero je zmrzlá. Některé děti jsou bruslení na ledě ve světle úplňku a jsou tak šťastný, že si neuvědomují, že Santa Claus na saních se pohybuje kolem měsíce zanechal brázdě, která nám popřát dovolenou. Jak je velmi chladné, děti bruslaři jsou velmi teplé, na sobě vlněné čepice a šály. Rukavice, kromě udržování teplé ruce, také je chránit před pády na ledě. To je krásná noční scény na Vánoce.

7
7 z 10 - 5180 hlasů
Top číslo 39
STAŽENÍ
Staženo 47667 krát

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.