Vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky Vánoce : vánoční jednorožec

Spořiče obrazovky vánoční jednorožec

Animovaný spořič obrazovky vánoční jednorožec

Spořič Obrazovky Vánoční jednorožec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

A krásnou animované Vánoční pozdravy a Nový rok s bílým jednorožce cválá bílou krajinou hor a sněhu. Bílý jednorožec se tryskem na sněhu.Hornatá krajina projde za běhu, s Bílé hory a měsíc v úplňku. Velký obraz na chvíli magické roku. Spořič obrazovky je součástí tohoto krásnou hudbu. Okouzlující cesta a kompliment vánoční kouzlo, přidávat trošku magie s tím, že je fantastický obraz.

Animace, ve které vidíme krajinu hor, to vše pod sněhem. Bílý jednorožec cválá přes sníh. Je to způsob, jak kartu na Vánoce a Nový rok. Celá scéna je hornatá krajina s vysokými horami se zasněženými vrcholky. Jednorožci jsou mytologické zvířata, která jsou nesouvisí s Vánocemi. Ale jak magické bytosti jsou velmi dobré v této scéně. Vidíme, bílý kůň má jediný roh na jeho čele. Tento roh je magické vlastnosti.Hříva a ocas koně pohybovat se houpal ve větru spustit.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční jednorožec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 231 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční jednorožec z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4221 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 231 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 790 hlasů
Top číslo 201
STAŽENÍ
Staženo 12066 krát

Zábava animace Ježíšek lyžování v lyžařském středisku. Koneckonců jeho tvrdé práce distribuci vánoční dárky pro děti v průběhu noci z 24. prosince, to je normální, že potřebují dovolenou na odpočinek. Říká se, že Santa Claus žije na severním pólu, kde sníh padá v hojnosti. Na obrázku vidíme, Santa Claus, oblečený v jeho červených a bílých šatech s dvěma lyže a dvěma póly. Na pozadí je zasněžená plocha s jedlí. Ideální pro milovníky lyžování!

7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 851
STAŽENÍ
Staženo 2396 krát

S touto zdarma spořič obrazovky Vánoční budete moci vyzdobit váš počítač s některými červené docela vánoční koule, které visí z větví stromu vánoční. Ve všech vánočních ozdob, tam je vždy hlavní protagonista, vánoční strom. Bez ní, výzdoba domu jeví jako neúplná, protože vánoční strom je tradiční prvek a velmi charakteristické Vánoc.