Vánoční koledy

Spořiče obrazovky Vánoce : Vánoční koledy

Spořiče obrazovky Vánoční koledy

Animovaný spořič obrazovky Vánoční koledy

Spořič Obrazovky Vánoční koledy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Je Štědrý večer, ubývající měsíc svítí na modré obloze, když začne padat sněhové vločky některé děti chodí od dveří ke dveřím zpívání koled na oplátku za bonus. Skupina dětí se svíčkami, zpívání koled ve dveřích domu v přední části celé rodiny. Jedna z nejkrásnějších vánočních tradic, kde sousedé chodí od domu k domu a zpívají krásné písně. Koled jsou písně zpívané Vánoce se sborem hlasů.

Když Vánoce přijde v noci, skupiny dětí a dospělých v okolí přijít domu zpívat koledy na své sousedy. Zatímco na ulici, aby padající sněhové vločky, veselé vánoce, a další osoby, jsou žádoucí. Spořič obrazovky, že Vánoce by neměly chybět na vašem počítači. Skupina dětí nesoucích svíčky a zaklepat na dveře domu, celá rodina jde obdržet šek. Po otevření dveří se skupina začne zpívat. Vidíme noty vyplnit vzduchu, zatímco na obloze měsíc tančí na hudbu a mraky klesly sněhové vločky.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční koledy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 105 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-10-10 13:10:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční koledy z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 3472 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 105 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 24 hlasů
Top číslo 791
STAŽENÍ
Staženo 2334 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky Vánoce je ideální pro kompliment dovolenou s nikým se vám líbí animace s elegantní červené a zlaté. V spořič obrazovky vidíme nějaké elegantní zlaté písmena, která klade Veselé Vánoce zdobí delikátní červené vánoční koule, jako pěkná červená vánoční pozadí. Malé bliká padají na textu, což je magický nádech spořič obrazovky s sněhové vločky ve zlaté barvě. Čistá elegance Vánoce.

6
6 z 10 - 2381 hlasů
Top číslo 85
STAŽENÍ
Staženo 21271 krát

Spořič obrazovky z haly zdobené pro vánoční sezónu se slavným soby Rudolfa uprostřed místnosti, sáně Otec Vánoc má přijít. Tam je vánoční stromeček, světla, věnce, dary a sobů. Čepice Otec Vánoc. Otec Vánoc dárky distribuuje 00:00 na vánoční 25. prosince v létajícím saních tažených soby, v čele s Rudolfem, který lze rozpoznat tím, že má jasně červený nos. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.