Vánoční psi

Spořiče obrazovky Vánoce : vánoční psi

Spořiče obrazovky vánoční psi

Animovaný spořič obrazovky vánoční psi

Spořič Obrazovky Vánoční psi
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sbírka fotografií z různých plemen psů s vánoční kostýmy. V těchto obrázků vidíme psů a štěňat různých plemen nosí kabáty nebo Santa Claus klobouky, sobí rohy, červené stuhy a vánoční koule. Tato zábavná spořič obrazovky je po dobu Vánoc, a pro ty, kteří rádi oblékat své mazlíčky. Objeví plemena psů, jako je mops, boxer, labrador a pudlů, mezi ostatními. Užijte si Vánoce s vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou štěňata jsou rozkošný, jsou ještě se tváří jako Santa Claus.

Existují různé kostýmy pro psy, tentokrát vám přinášíme různé šaty a vánoční zboží pro vašeho domácího mazlíčka. V tento spořič obrazovky, budete najít nějaké velmi vtipné psi s různými prvky Vánoc. Obrázek labrador štěně s kloboukem Santa Claus, boxer oblečený soby Rudolfa mops vedle vánoční stromeček. Pokud máte rádi zvířata a chcete, aby také oslavit tento svátek s vámi, stáhněte si tuto sbírku volných obrazů.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční psi kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 329 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční psi z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 9366 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 329 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5180 hlasů
Top číslo 39
STAŽENÍ
Staženo 47667 krát

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

8
8 z 10 - 4520 hlasů
Top číslo 49
STAŽENÍ
Staženo 36546 krát

Je to velká noc, Santa Claus, když všechny domácnosti přijde do dárkových balíčků pod vánočním stromečkem a skočit dolů komínem. Santa Claus přichází v útulném domě, zatímco oheň naplnil krb a stromky lesk. Santa Claus opouští své dary pomocí elf nese všechny balíčky s velkými obtížemi. Každou noc Vánoc přichází do každého domu odejít dárkové balíčky pro děti i dospělé.