Vánoční psi

Spořiče obrazovky Vánoce : vánoční psi

Spořiče obrazovky vánoční psi

Animovaný spořič obrazovky vánoční psi

Spořič Obrazovky Vánoční psi
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sbírka fotografií z různých plemen psů s vánoční kostýmy. V těchto obrázků vidíme psů a štěňat různých plemen nosí kabáty nebo Santa Claus klobouky, sobí rohy, červené stuhy a vánoční koule. Tato zábavná spořič obrazovky je po dobu Vánoc, a pro ty, kteří rádi oblékat své mazlíčky. Objeví plemena psů, jako je mops, boxer, labrador a pudlů, mezi ostatními. Užijte si Vánoce s vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou štěňata jsou rozkošný, jsou ještě se tváří jako Santa Claus.

Existují různé kostýmy pro psy, tentokrát vám přinášíme různé šaty a vánoční zboží pro vašeho domácího mazlíčka. V tento spořič obrazovky, budete najít nějaké velmi vtipné psi s různými prvky Vánoc. Obrázek labrador štěně s kloboukem Santa Claus, boxer oblečený soby Rudolfa mops vedle vánoční stromeček. Pokud máte rádi zvířata a chcete, aby také oslavit tento svátek s vámi, stáhněte si tuto sbírku volných obrazů.. Stáhněte si spořič obrazovky Vánoční psi kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 327 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vánoční psi z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 9366 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 327 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 794
STAŽENÍ
Staženo 2537 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět vánoční koule v modré barvě houpací mírně, zatímco sníh padá na pozadí animovaných modré čáry. Na Vánoce, sníh je významným hráčem v mnoha částech světa, a také připomíná studený severní pól, kde Svatý Mikuláš žije. V spořič obrazovky, padá sníh s krásnými krystaly sněhu jsou tři koule visící z vánoční displeje. Všechny položky v modré, pokud je to vaše barva na oslavu této chladné období.

5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1478
STAŽENÍ
Staženo 1265 krát

Svatý Mikuláš pozdraví vesele v tomto zdarma spořič obrazovky vánoční. Ve středu severního pólu, Svatý Mikuláš se zdá pozdrav, zatímco sníh padá po celém místě, ve velmi chladném a zasněženou krajinou. Spořič obrazovky Vánoce s Svatý Mikuláš jako hlavní postava, obdrží všechny děti ve svém domě v severním pólem, která je místo, kde žije po celý rok s Rudolfa a zbytek sobů.