Kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Animovaný spořič obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Spořič Obrazovky Kosmonaut ve vesmíru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovka se změní obraz povrchu Země. Kosmonaut se vznáší v prostoru, přičemž kosmickou procházku a schovává se za zemi. Vidíme kosmonaut plovoucí v prostoru absence gravitace. V pozadí můžeme vidět celý vesmír hvězd a planety Země. Kosmonaut na sobě skafandr, helmu a raketový batoh pro přímý let místo toho drift. Chcete-li váš monitor je hvězdný prostor, stáhněte si tuto animaci.

Vesmír obsahuje miliardy galaxií, které jsou skupiny nebeských těles, jako jsou hvězdy, planety, mlhoviny a dalších astronomických subjektů. Zde vidíme jednu část na planetě Zemi jako kosmonaut plovoucí zmítaný na hvězdy. Mohou vypadat různých souhvězdí a mlhovin modrou ve spodní části této animace. Ztracena ve vesmíru, je jedním z největších strachu z kosmonaut. . Stáhněte si spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 123 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 12:09:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 2604 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 123 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1035
STAŽENÍ
Staženo 1739 krát

Tento spořič obrazovky je velmi chladný, protože to ukazuje černou díru neustále točí. Tento zvláštní jev je známý absorbovat nic, co je kolem něj. Takže, protože je nainstalován v počítači vás, můžete vidět nul a ty se vstřebává do něj. Pokud se vám líbí vědu, nebo znáte někoho, že dělá, pak můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích a ukázat, že na někoho, koho chcete.

8
8 z 10 - 920 hlasů
Top číslo 225
STAŽENÍ
Staženo 10043 krát

Úžasné animace vesmírné stanici poblíž planety Země ve vesmíru. Můžete vidět na Mezinárodní vesmírné stanici na oběžné dráze Země, zatímco astronaut dělá opravy na stanici. K dispozici jsou vzdálené galaxie, hluboké vesmíru a vesmírného odpadu kolem Země, zatímco to dělá jeho rotační pohyb. V pozadí můžeme vidět různé souhvězdí a hvězdy a mlhoviny. Pokud máte rádi astronomii, si tento panoramatický výhled na prostor.