Kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Animovaný spořič obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Spořič Obrazovky Kosmonaut ve vesmíru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovka se změní obraz povrchu Země. Kosmonaut se vznáší v prostoru, přičemž kosmickou procházku a schovává se za zemi. Vidíme kosmonaut plovoucí v prostoru absence gravitace. V pozadí můžeme vidět celý vesmír hvězd a planety Země. Kosmonaut na sobě skafandr, helmu a raketový batoh pro přímý let místo toho drift. Chcete-li váš monitor je hvězdný prostor, stáhněte si tuto animaci.

Vesmír obsahuje miliardy galaxií, které jsou skupiny nebeských těles, jako jsou hvězdy, planety, mlhoviny a dalších astronomických subjektů. Zde vidíme jednu část na planetě Zemi jako kosmonaut plovoucí zmítaný na hvězdy. Mohou vypadat různých souhvězdí a mlhovin modrou ve spodní části této animace. Ztracena ve vesmíru, je jedním z největších strachu z kosmonaut. . Stáhněte si spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 125 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 12:09:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 2618 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 125 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 29 hlasů
Top číslo 795
STAŽENÍ
Staženo 2856 krát

Letí prostorem! V tento spořič obrazovky se podívejte přes pole asteroidů ve vesmíru. Asteroidy jsou skály plovoucí přes pole kosmických gravitačních láká, aby zůstali spolu, jako asteroidů okolních planet a tvoří prstence jako Saturn. Tento spořič obrazovky letěl uhýbat tisíce asteroidů.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1506
STAŽENÍ
Staženo 1413 krát

Datum dobývat jiné planety! V tento spořič obrazovky vidíme dva astronauty na povrchu jiné planety, kde přišli v raketě a kosmické lodi manipulaci, ujistěte se, že zkoumat planetu. V nebi můžeme vidět další planetu s prstenci. Tyto dva astronauti jsou ženy. Spořič obrazovky pro milovníky vesmíru.