Kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Animovaný spořič obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Spořič Obrazovky Kosmonaut ve vesmíru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovka se změní obraz povrchu Země. Kosmonaut se vznáší v prostoru, přičemž kosmickou procházku a schovává se za zemi. Vidíme kosmonaut plovoucí v prostoru absence gravitace. V pozadí můžeme vidět celý vesmír hvězd a planety Země. Kosmonaut na sobě skafandr, helmu a raketový batoh pro přímý let místo toho drift. Chcete-li váš monitor je hvězdný prostor, stáhněte si tuto animaci.

Vesmír obsahuje miliardy galaxií, které jsou skupiny nebeských těles, jako jsou hvězdy, planety, mlhoviny a dalších astronomických subjektů. Zde vidíme jednu část na planetě Zemi jako kosmonaut plovoucí zmítaný na hvězdy. Mohou vypadat různých souhvězdí a mlhovin modrou ve spodní části této animace. Ztracena ve vesmíru, je jedním z největších strachu z kosmonaut. . Stáhněte si spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 122 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 12:09:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 2604 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 122 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1178
STAŽENÍ
Staženo 1643 krát

S tímto spořič obrazovky Slunce, bude váš počítač obrazovka centrem sluneční soustavy. Slunce je obrovská spektrální hvězda, která je hlavním zdrojem elektromagnetického záření ve sluneční soustavě. Přestože se z povrchu Země vidíme jako velkou světlo na obloze, pravdou je, že velikost Slunce je 1.300.000 krát vyšší než na Zemi.

7
7 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 811
STAŽENÍ
Staženo 2286 krát

Tato planeta, která se otáčí, je svět, v němž žijeme, planeta Země. V tento spořič obrazovky naše planeta má krásný lesk a pomalu otáčet. Můžete vidět, že Země zapnutí na obrazovce počítače pokaždé, když je delší dobu v nečinnosti. Tento produkt je velmi relaxační a klidné animaci, která vám dá poměrně sofistikovaný styl do vašeho počítače. Zdá se, že hologram verze planety, na rovný povrch, jako platforma. Země je třetí planeta sluneční soustavy v obyvatelné zóně ní. Podívejte se na naše planeta v obrazovce počítače.