Kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : kosmonaut ve vesmíru

Spořiče obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Animovaný spořič obrazovky kosmonaut ve vesmíru

Spořič Obrazovky Kosmonaut ve vesmíru
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovka se změní obraz povrchu Země. Kosmonaut se vznáší v prostoru, přičemž kosmickou procházku a schovává se za zemi. Vidíme kosmonaut plovoucí v prostoru absence gravitace. V pozadí můžeme vidět celý vesmír hvězd a planety Země. Kosmonaut na sobě skafandr, helmu a raketový batoh pro přímý let místo toho drift. Chcete-li váš monitor je hvězdný prostor, stáhněte si tuto animaci.

Vesmír obsahuje miliardy galaxií, které jsou skupiny nebeských těles, jako jsou hvězdy, planety, mlhoviny a dalších astronomických subjektů. Zde vidíme jednu část na planetě Zemi jako kosmonaut plovoucí zmítaný na hvězdy. Mohou vypadat různých souhvězdí a mlhovin modrou ve spodní části této animace. Ztracena ve vesmíru, je jedním z největších strachu z kosmonaut. . Stáhněte si spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 126 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 12:09:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kosmonaut ve vesmíru z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 2618 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 126 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1109
STAŽENÍ
Staženo 2151 krát

S touto zdarma spořič obrazovky uvidíte cizí UFO invazi na Zemi. Cizí létající talíře přijít v zemském povrchu, přistání na různých místech. Pokud se vám líbí téma cizinců a podivných jevů, stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma. Můžete také sdílet tuto mimozemskou invazi na sociálních sítích se všemi svými přáteli.

5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1230
STAŽENÍ
Staženo 1722 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky o povrchu Marsu nevypadá, že sci-fi v dnešní době. Přestože loď není reálný model, lidský příchod na Marsu je stále užší a možné pokaždé. Loď vykládá po povrchu Rudé planety, v jeho vyprahlém terénu. Pokud máte rádi vesmírné výlety, můžete publikovat tento spořič obrazovky odkaz na váš profil na sociálních sítích, takže můžete sdílet se svými přáteli.