Mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky mlhovin a galaxií

Animovaný spořič obrazovky mlhovin a galaxií

Spořič Obrazovky Mlhovin a galaxií
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

S pomocí dalekohledu ze Země lze pozorovat vesmírné útvary, jak je uvedeno v tomto zdarma spořič obrazovky.Mlhoviny tvoří astronomické mnoho nebeských těles a suspendovaných prvky, které mohou být asteroid a kosmický prach. Galaxie se skládá z hvězd a souhvězdí, spolu s různými planetárních systémů, jako je naše sluneční soustavy. To jsou některé z nejpozoruhodnějších snímků, které lze vidět na obloze.. Stáhněte si spořič obrazovky Mlhovin a galaxií kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 432 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-24 13:10:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mlhovin a galaxií z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5481 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 432 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 49 hlasů
Top číslo 720
STAŽENÍ
Staženo 3382 krát

Naše planeta obíhá Země Slunce rotuje, když sluneční světlo je poučný svítání provedení všech zemí. Krásné oranžové světlo, které probudí nás každé ráno. Planeta prochází před sluncem a přijde den, pro každého.

6
6 z 10 - 41 hlasů
Top číslo 793
STAŽENÍ
Staženo 2778 krát

Volný Spořič obrazovky z mlhoviny fialové a růžové barvy.Velká hvězda svítí na konci mlhoviny, a tento spořič obrazovky, budete jít blíž k ní v klidné kosmických letů mezi ostatními hvězdami. Pokud máte rádi astronomii, můžete otevřít okno do vesmíru a vidět hvězdy z obrazovky počítače s touto astrologie spořič obrazovky, s barevným mlhoviny. Mlhovina je mezihvězdný oblak prachových částic a plynů.