Mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky mlhovin a galaxií

Animovaný spořič obrazovky mlhovin a galaxií

Spořič Obrazovky Mlhovin a galaxií
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

S pomocí dalekohledu ze Země lze pozorovat vesmírné útvary, jak je uvedeno v tomto zdarma spořič obrazovky.Mlhoviny tvoří astronomické mnoho nebeských těles a suspendovaných prvky, které mohou být asteroid a kosmický prach. Galaxie se skládá z hvězd a souhvězdí, spolu s různými planetárních systémů, jako je naše sluneční soustavy. To jsou některé z nejpozoruhodnějších snímků, které lze vidět na obloze.. Stáhněte si spořič obrazovky Mlhovin a galaxií kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 399 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-24 13:10:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mlhovin a galaxií z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5467 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 399 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 123 hlasů
Top číslo 570
STAŽENÍ
Staženo 3842 krát

Země je třetí planeta sluneční soustavy, která se nachází v galaxii Mléčná dráha. Tři čtvrtiny jeho povrchu jsou pokryty vodou, zbytek je kde žijeme. Tato animace představuje vzácnost přírody podporovat blaho naší planety. Sbírka fotografií z různých prvků přírody. Obrazy světa na černém pozadí, detail listu s pobočkami a bud kvetoucí v dlaních.

5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1230
STAŽENÍ
Staženo 1389 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky o povrchu Marsu nevypadá, že sci-fi v dnešní době. Přestože loď není reálný model, lidský příchod na Marsu je stále užší a možné pokaždé. Loď vykládá po povrchu Rudé planety, v jeho vyprahlém terénu. Pokud máte rádi vesmírné výlety, můžete publikovat tento spořič obrazovky odkaz na váš profil na sociálních sítích, takže můžete sdílet se svými přáteli.