Mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : mlhovin a galaxií

Spořiče obrazovky mlhovin a galaxií

Animovaný spořič obrazovky mlhovin a galaxií

Spořič Obrazovky Mlhovin a galaxií
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

S pomocí dalekohledu ze Země lze pozorovat vesmírné útvary, jak je uvedeno v tomto zdarma spořič obrazovky.Mlhoviny tvoří astronomické mnoho nebeských těles a suspendovaných prvky, které mohou být asteroid a kosmický prach. Galaxie se skládá z hvězd a souhvězdí, spolu s různými planetárních systémů, jako je naše sluneční soustavy. To jsou některé z nejpozoruhodnějších snímků, které lze vidět na obloze.. Stáhněte si spořič obrazovky Mlhovin a galaxií kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 453 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-24 13:10:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mlhovin a galaxií z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5488 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 453 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 84 hlasů
Top číslo 678
STAŽENÍ
Staženo 3918 krát

Svět obrazovky planeta země s tímto spořič obrazovky, budete cítit létat po celém světě. Země je třetí planeta od Slunce, a nejhustší a pátý největší z osmi planet ve sluneční soustavě. To je také největší sluneční soustavy čtyř terestrických planet. Zde je, jak se svět změní na sebe, jak se díváme na scénu z velké výšky. Tento obrázek by měl být velmi podobný jako astronauti z kosmické stanice obíhá Zemi.

6
6 z 10 - 41 hlasů
Top číslo 793
STAŽENÍ
Staženo 2899 krát

Volný Spořič obrazovky z mlhoviny fialové a růžové barvy.Velká hvězda svítí na konci mlhoviny, a tento spořič obrazovky, budete jít blíž k ní v klidné kosmických letů mezi ostatními hvězdami. Pokud máte rádi astronomii, můžete otevřít okno do vesmíru a vidět hvězdy z obrazovky počítače s touto astrologie spořič obrazovky, s barevným mlhoviny. Mlhovina je mezihvězdný oblak prachových částic a plynů.