Život na planetě zemi

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Život na planetě zemi

Spořiče obrazovky Život na planetě zemi

Animovaný spořič obrazovky Život na planetě zemi

Spořič Obrazovky Život na planetě zemi
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Země je třetí planeta sluneční soustavy, která se nachází v galaxii Mléčná dráha. Tři čtvrtiny jeho povrchu jsou pokryty vodou, zbytek je kde žijeme. Tato animace představuje vzácnost přírody podporovat blaho naší planety. Sbírka fotografií z různých prvků přírody. Obrazy světa na černém pozadí, detail listu s pobočkami a bud kvetoucí v dlaních.

Planeta Země má nezbytné podmínky pro existenci života. Některé z těchto podmínek, je nezbytné energie ze slunce, vzduchu, skládající se z kyslíku a dusíku, a vody. Biosféra je místo na Zemi, kde je život vyvíjí. Živé bytosti, které obývají naši planetu, jsou lidé, rostliny a zvířata. Všichni se musíme starat o životní prostředí k udržení zdraví naší planety a přírody. Tyto obrázky vám pomohou motivovat vás dostat.. Stáhněte si spořič obrazovky Život na planetě zemi kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 155 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 14:11:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Život na planetě zemi z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 861 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 155 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 298 hlasů
Top číslo 422
STAŽENÍ
Staženo 5689 krát

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1141
STAŽENÍ
Staženo 1840 krát

Zdarma Obrazovky z planety Země otáčí svou atmosférou a obíhající kolem Slunce. Země má dva základní pohyby, vířivý pohyb, což má za následek dny a noci, a translační pohyb, který způsobuje, že čtyři roční období, v závislosti podle vzdálenosti od Slunce. Země trvá rok až zase kolem Slunce, a den, aby se kompletní rotaci kolem své osy. Pokud máte rádi astronomii, určitě je to perfektní spořič obrazovky pro vás.