Život na planetě zemi

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Život na planetě zemi

Spořiče obrazovky Život na planetě zemi

Animovaný spořič obrazovky Život na planetě zemi

Spořič Obrazovky Život na planetě zemi
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Země je třetí planeta sluneční soustavy, která se nachází v galaxii Mléčná dráha. Tři čtvrtiny jeho povrchu jsou pokryty vodou, zbytek je kde žijeme. Tato animace představuje vzácnost přírody podporovat blaho naší planety. Sbírka fotografií z různých prvků přírody. Obrazy světa na černém pozadí, detail listu s pobočkami a bud kvetoucí v dlaních.

Planeta Země má nezbytné podmínky pro existenci života. Některé z těchto podmínek, je nezbytné energie ze slunce, vzduchu, skládající se z kyslíku a dusíku, a vody. Biosféra je místo na Zemi, kde je život vyvíjí. Živé bytosti, které obývají naši planetu, jsou lidé, rostliny a zvířata. Všichni se musíme starat o životní prostředí k udržení zdraví naší planety a přírody. Tyto obrázky vám pomohou motivovat vás dostat.. Stáhněte si spořič obrazovky Život na planetě zemi kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 154 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 14:11:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Život na planetě zemi z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 861 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 154 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1109
STAŽENÍ
Staženo 1699 krát

S touto zdarma spořič obrazovky uvidíte cizí UFO invazi na Zemi. Cizí létající talíře přijít v zemském povrchu, přistání na různých místech. Pokud se vám líbí téma cizinců a podivných jevů, stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma. Můžete také sdílet tuto mimozemskou invazi na sociálních sítích se všemi svými přáteli.

7
7 z 10 - 29 hlasů
Top číslo 804
STAŽENÍ
Staženo 2599 krát

Severní Polární Záře, Polární Záře nebo Polární záře je elektromagnetický jev jako blesk nebo luminescence, že se objeví na noční obloze, v polárních oblastech, ve Finsku nebo na Islandu. To také se vyskytuje v jižní polokouli s názvem Jižní záře. Také tam polární záře na jiných planetách.Severní Polární záře nastane, když výbuch solárních masových koliduje s tyčí vyrábějí některé krásné barvy na obloze.