Saturn V Raketa

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Saturn V Raketa

Spořiče obrazovky Saturn V Raketa

Animovaný spořič obrazovky Saturn V Raketa

Spořič Obrazovky Saturn V Raketa
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Úžasný raketa Saturn V raketa, bojovat se vší silou svých motorů, jak uniknout do zemské atmosféry. S tímto spořič obrazovky, budete cítit sílu gravitace a plné moci raketoplánu. Člověk je vždy chtěli vědět více o vesmíru, a jediný způsob, jak objevovat nová místa se provádí vesmírné mise. Tak, astronauti objevovat nové světy a objevovat nové systémy v nekonečném vesmíru. Stáhnout a nainstalovat tento spořič obrazovky a letět s námi. Celý vesmír je na dosah ruky.

Na vesmírné rakety jsou speciálně navrženy pro cestování vesmírem. Mají silný spalovací motor s pohonnými systémy proudových, které jim umožní uniknout gravitaci. Při svislém vzletu, částka k vysoké rychlosti uniknout zemské atmosféry. Podle některých historiků byl rakety má původ v Číně, což je místo, kde byl vynalezen střelný prach. Malé pyrotechnické rakety vznikla tam byly zavedeny do Evropy Araby. Od patnáctého století začal být používán jako zápalné zbraně, ale vždy měl na mysli použít jako nástroj, a začal dělat čím dál větší. Starý Ruska začal navrhovat rakety jako vzdušný prostor vozidla, závodit později se připojil ke Spojeným státům, a stále představil vylepšení pro dosažení pokročilé letadla, které známe dnes. Ten je uvedeno v tomto screensaver je Saturn V raketa raketové palivo a jednorázové více fází. Byl použit k zahájení některé řemesla Apolla z NASA a vesmírné stanice Skylab.. Stáhněte si spořič obrazovky Saturn V Raketa kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-09-05 09:09:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Saturn V Raketa z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 133 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 41 hlasů
Top číslo 793
STAŽENÍ
Staženo 2778 krát

Volný Spořič obrazovky z mlhoviny fialové a růžové barvy.Velká hvězda svítí na konci mlhoviny, a tento spořič obrazovky, budete jít blíž k ní v klidné kosmických letů mezi ostatními hvězdami. Pokud máte rádi astronomii, můžete otevřít okno do vesmíru a vidět hvězdy z obrazovky počítače s touto astrologie spořič obrazovky, s barevným mlhoviny. Mlhovina je mezihvězdný oblak prachových částic a plynů.

8
8 z 10 - 5620 hlasů
Top číslo 42
STAŽENÍ
Staženo 44654 krát

Působivé spořič na vnějším prostoru. Budete moci pozorovat hvězdy a galaxie Mléčná dráha ze svého počítače, aniž by byly opuštěny. Ty budou objevovat planety 3D otáčení kolem hvězdy. Planety, asteroidy, meteority, komety a mnohem více ohromující snímky z vesmíru.