Sluneční soustava

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : sluneční soustava

Spořiče obrazovky sluneční soustava

Animovaný spořič obrazovky sluneční soustava

Spořič Obrazovky Sluneční soustava
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace sluneční soustavy je vidět z vesmíru, můžeme vidět, jak se všechny planety obíhají kolem SlunceSlunce ve středu obrazovky je král sluneční soustavy. Všechny planety otočit, aniž seřazovat. Planety, které vidíme, jsou Jupiter, Saturn, Merkur, Venuše, Země, Mars, Pluto, Uran a Neptun. Pokud máte rádi astronomii, můžete si stáhnout tento planetární systém do počítače a nyní prostor a všechny jeho souhvězdí.

Některé z astronomických objektů ve sluneční soustavě jsou planety: Neptun, Uran, Mars, Pluto, Venuše, Země, Jupiter, Merkur a Saturn. Ty se točí kolem centrální hvězdy (Slunce). Navíc i další satelity a oběžnou dráhu planetky. Solární systém je řízen heliocentrický model, ve kterém slunce je centrem. Dříve v geocentrický model se věřilo, že Země je středem. V této animaci vidíme všechny astronomické objekty ve vesmíru.. Stáhněte si spořič obrazovky Sluneční soustava kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 759 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 13:09:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Sluneční soustava z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 12432 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 759 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 5620 hlasů
Top číslo 42
STAŽENÍ
Staženo 44786 krát

Působivé spořič na vnějším prostoru. Budete moci pozorovat hvězdy a galaxie Mléčná dráha ze svého počítače, aniž by byly opuštěny. Ty budou objevovat planety 3D otáčení kolem hvězdy. Planety, asteroidy, meteority, komety a mnohem více ohromující snímky z vesmíru.

7
7 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 1194
STAŽENÍ
Staženo 1683 krát

S tímto spořič obrazovky starověké země světa, budete mít možnost vidět planetu Zemi ze všech možných úhlů, objevovat země a kontinenty. Zeměkoule Země byla vždy hlavním nástrojem pro vyhledání různých zemí a míst na světě, i když v dnešní době, s novými technologiemi a on-line map, tato praxe začala slábnout.