Sluneční soustava

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : sluneční soustava

Spořiče obrazovky sluneční soustava

Animovaný spořič obrazovky sluneční soustava

Spořič Obrazovky Sluneční soustava
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace sluneční soustavy je vidět z vesmíru, můžeme vidět, jak se všechny planety obíhají kolem SlunceSlunce ve středu obrazovky je král sluneční soustavy. Všechny planety otočit, aniž seřazovat. Planety, které vidíme, jsou Jupiter, Saturn, Merkur, Venuše, Země, Mars, Pluto, Uran a Neptun. Pokud máte rádi astronomii, můžete si stáhnout tento planetární systém do počítače a nyní prostor a všechny jeho souhvězdí.

Některé z astronomických objektů ve sluneční soustavě jsou planety: Neptun, Uran, Mars, Pluto, Venuše, Země, Jupiter, Merkur a Saturn. Ty se točí kolem centrální hvězdy (Slunce). Navíc i další satelity a oběžnou dráhu planetky. Solární systém je řízen heliocentrický model, ve kterém slunce je centrem. Dříve v geocentrický model se věřilo, že Země je středem. V této animaci vidíme všechny astronomické objekty ve vesmíru.. Stáhněte si spořič obrazovky Sluneční soustava kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 752 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 13:09:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Sluneční soustava z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 12418 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 752 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1178
STAŽENÍ
Staženo 1765 krát

S tímto spořič obrazovky Slunce, bude váš počítač obrazovka centrem sluneční soustavy. Slunce je obrovská spektrální hvězda, která je hlavním zdrojem elektromagnetického záření ve sluneční soustavě. Přestože se z povrchu Země vidíme jako velkou světlo na obloze, pravdou je, že velikost Slunce je 1.300.000 krát vyšší než na Zemi.

8
8 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 642
STAŽENÍ
Staženo 3814 krát

Země se otáčí v 3D efektu ve vesmíru. Planeta je kompletní rotace, ve kterém můžeme vidět všechny kontinenty: Evropa, Asie, Afrika, Amerika a Oceánie, a všechny oceány, včetně Antarktidy na dně. V dolní části obrazu mají prostor s Mléčnou dráhou se svými miliony hvězd a planet.