Solární satelit

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : solární satelit

Spořiče obrazovky solární satelit

Animovaný spořič obrazovky solární satelit

Spořič Obrazovky Solární Satelit
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Satelit je na oběžné dráze velmi blízko ke slunci. Možná jednoho dne může být možné vyrobit umělou družici schopný blíží i Slunce. Tímto způsobem bychom mohli odpovědět na řadu otázek, které i dnes zůstávají nezodpovězené. Tento spořič obrazovky jistě bude líbit i milovníky astronomie. Vesmír a prostorové spořiče nám nabídne okno do vesmíru. K Slunci, jak jste nikdy nedělal s naším 3D animace sluneční družice blízko slunci.

Umělé satelity jsou kosmické lodě postavené na oběžnou dráhu kolem planety nebo asteroidy. Jejím cílem může být ke sběru dat, nebo slouží jako telekomunikační spojení. V tomto případě se zdá, že satelit shromažďování informací o slunce na poměrně krátkou vzdálenost. Funkce některých satelitů jsou velké solární panely na každé straně. To znamená, že dráha v blízkosti Slunce svou energii pokračovat v jízdě. Když jeden z těchto zařízení již splnila svůj účel nebo poslání, pro které byl vytvořen, je často ponecháno na oběžné dráze jako vesmírného odpadu. První umělá družice zahájila do vesmíru byl Sputnik 1, a bylo vytvoření vesmírného programu bývalého Sovětského svazu v čele s Ruskem. Od té doby, Spojené státy americké s kosmického programu NASA, vždy soutěžili dosáhnout největší pokroky v prostoru závodu. Jiné časné zařízení byly vypuštěny do vesmíru Explorer 1 (US), Asterix (Francie), Osumi (Japonsko), pan Fang Hong I (Čína), nebo Prospero X-3 (Spojené království).. Stáhněte si spořič obrazovky Solární Satelit kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-01 08:10:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Solární Satelit z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 783 hlasů
Top číslo 251
STAŽENÍ
Staženo 9797 krát

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

7
7 z 10 - 123 hlasů
Top číslo 570
STAŽENÍ
Staženo 4253 krát

Země je třetí planeta sluneční soustavy, která se nachází v galaxii Mléčná dráha. Tři čtvrtiny jeho povrchu jsou pokryty vodou, zbytek je kde žijeme. Tato animace představuje vzácnost přírody podporovat blaho naší planety. Sbírka fotografií z různých prvků přírody. Obrazy světa na černém pozadí, detail listu s pobočkami a bud kvetoucí v dlaních.