Solární satelit

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : solární satelit

Spořiče obrazovky solární satelit

Animovaný spořič obrazovky solární satelit

Spořič Obrazovky Solární Satelit
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Satelit je na oběžné dráze velmi blízko ke slunci. Možná jednoho dne může být možné vyrobit umělou družici schopný blíží i Slunce. Tímto způsobem bychom mohli odpovědět na řadu otázek, které i dnes zůstávají nezodpovězené. Tento spořič obrazovky jistě bude líbit i milovníky astronomie. Vesmír a prostorové spořiče nám nabídne okno do vesmíru. K Slunci, jak jste nikdy nedělal s naším 3D animace sluneční družice blízko slunci.

Umělé satelity jsou kosmické lodě postavené na oběžnou dráhu kolem planety nebo asteroidy. Jejím cílem může být ke sběru dat, nebo slouží jako telekomunikační spojení. V tomto případě se zdá, že satelit shromažďování informací o slunce na poměrně krátkou vzdálenost. Funkce některých satelitů jsou velké solární panely na každé straně. To znamená, že dráha v blízkosti Slunce svou energii pokračovat v jízdě. Když jeden z těchto zařízení již splnila svůj účel nebo poslání, pro které byl vytvořen, je často ponecháno na oběžné dráze jako vesmírného odpadu. První umělá družice zahájila do vesmíru byl Sputnik 1, a bylo vytvoření vesmírného programu bývalého Sovětského svazu v čele s Ruskem. Od té doby, Spojené státy americké s kosmického programu NASA, vždy soutěžili dosáhnout největší pokroky v prostoru závodu. Jiné časné zařízení byly vypuštěny do vesmíru Explorer 1 (US), Asterix (Francie), Osumi (Japonsko), pan Fang Hong I (Čína), nebo Prospero X-3 (Spojené království).. Stáhněte si spořič obrazovky Solární Satelit kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-01 08:10:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Solární Satelit z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1170
STAŽENÍ
Staženo 1443 krát

Stejně jako prostor? Zde máme restauraci na oběžné dráze, v této restauraci si můžete udělat zastávku na své cestě do vesmíru, aby dát si drink nebo něco sníst. Kdo ví, jestli se také setkat se s nějakou mimozemskou Při stolování. Nezapomeňte se zastavit svoji kosmickou loď k návštěvě naší restaurace!

8
8 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 642
STAŽENÍ
Staženo 3836 krát

Země se otáčí v 3D efektu ve vesmíru. Planeta je kompletní rotace, ve kterém můžeme vidět všechny kontinenty: Evropa, Asie, Afrika, Amerika a Oceánie, a všechny oceány, včetně Antarktidy na dně. V dolní části obrazu mají prostor s Mléčnou dráhou se svými miliony hvězd a planet.