Svět

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : svět

Spořiče obrazovky svět

Animovaný spořič obrazovky svět

Spořič Obrazovky Svět
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Svět obrazovky planeta země s tímto spořič obrazovky, budete cítit létat po celém světě. Země je třetí planeta od Slunce, a nejhustší a pátý největší z osmi planet ve sluneční soustavě. To je také největší sluneční soustavy čtyř terestrických planet. Zde je, jak se svět změní na sebe, jak se díváme na scénu z velké výšky. Tento obrázek by měl být velmi podobný jako astronauti z kosmické stanice obíhá Zemi.

Země atmosféra je rozdělen do různých částí, v závislosti na výšce od povrchu. Jsou považovány zejména čtyři troposféry (oblast, kde žijeme), stratosféra (ozon, jak bylo zjištěno), mesosphere (nejchladnější část atmosféry) a thermosphere (oblast, která vyčnívá do prostoru). Jak vidíte, naše planeta je obklopena vrstvou atmosféry, která dělá živé věci mohou dýchat kyslík v něm.. Stáhněte si spořič obrazovky Svět kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 102 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-20 15:03:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svět z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 581 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 102 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1053
STAŽENÍ
Staženo 1857 krát

Planeta Země se otáčí na černém pozadí.Koule z černého a bílého světa, který se točí s kontinenty a oceány zastoupeny. Udělejte si výlet kolem světa, jak planeta Země se otáčí kolem sebe a budete projít všemi kontinenty: Evropu, Asii, Africe, Americe a Oceánii a země jako je Austrálie nebo Nového Zélandu. Podívejte se krouží kolem Antarktidy a na severní pól. Svět se obrátí na monitoru, stáhněte si jej.

7
7 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 804
STAŽENÍ
Staženo 2762 krát

Severní Polární Záře, Polární Záře nebo Polární záře je elektromagnetický jev jako blesk nebo luminescence, že se objeví na noční obloze, v polárních oblastech, ve Finsku nebo na Islandu. To také se vyskytuje v jižní polokouli s názvem Jižní záře. Také tam polární záře na jiných planetách.Severní Polární záře nastane, když výbuch solárních masových koliduje s tyčí vyrábějí některé krásné barvy na obloze.