Svět

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : svět

Spořiče obrazovky svět

Animovaný spořič obrazovky svět

Spořič Obrazovky Svět
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Svět obrazovky planeta země s tímto spořič obrazovky, budete cítit létat po celém světě. Země je třetí planeta od Slunce, a nejhustší a pátý největší z osmi planet ve sluneční soustavě. To je také největší sluneční soustavy čtyř terestrických planet. Zde je, jak se svět změní na sebe, jak se díváme na scénu z velké výšky. Tento obrázek by měl být velmi podobný jako astronauti z kosmické stanice obíhá Zemi.

Země atmosféra je rozdělen do různých částí, v závislosti na výšce od povrchu. Jsou považovány zejména čtyři troposféry (oblast, kde žijeme), stratosféra (ozon, jak bylo zjištěno), mesosphere (nejchladnější část atmosféry) a thermosphere (oblast, která vyčnívá do prostoru). Jak vidíte, naše planeta je obklopena vrstvou atmosféry, která dělá živé věci mohou dýchat kyslík v něm.. Stáhněte si spořič obrazovky Svět kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 99 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-20 15:03:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svět z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 574 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 99 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1178
STAŽENÍ
Staženo 1643 krát

S tímto spořič obrazovky Slunce, bude váš počítač obrazovka centrem sluneční soustavy. Slunce je obrovská spektrální hvězda, která je hlavním zdrojem elektromagnetického záření ve sluneční soustavě. Přestože se z povrchu Země vidíme jako velkou světlo na obloze, pravdou je, že velikost Slunce je 1.300.000 krát vyšší než na Zemi.

6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1035
STAŽENÍ
Staženo 1624 krát

Tento spořič obrazovky je velmi chladný, protože to ukazuje černou díru neustále točí. Tento zvláštní jev je známý absorbovat nic, co je kolem něj. Takže, protože je nainstalován v počítači vás, můžete vidět nul a ty se vstřebává do něj. Pokud se vám líbí vědu, nebo znáte někoho, že dělá, pak můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích a ukázat, že na někoho, koho chcete.