Svět

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : svět

Spořiče obrazovky svět

Animovaný spořič obrazovky svět

Spořič Obrazovky Svět
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Svět obrazovky planeta země s tímto spořič obrazovky, budete cítit létat po celém světě. Země je třetí planeta od Slunce, a nejhustší a pátý největší z osmi planet ve sluneční soustavě. To je také největší sluneční soustavy čtyř terestrických planet. Zde je, jak se svět změní na sebe, jak se díváme na scénu z velké výšky. Tento obrázek by měl být velmi podobný jako astronauti z kosmické stanice obíhá Zemi.

Země atmosféra je rozdělen do různých částí, v závislosti na výšce od povrchu. Jsou považovány zejména čtyři troposféry (oblast, kde žijeme), stratosféra (ozon, jak bylo zjištěno), mesosphere (nejchladnější část atmosféry) a thermosphere (oblast, která vyčnívá do prostoru). Jak vidíte, naše planeta je obklopena vrstvou atmosféry, která dělá živé věci mohou dýchat kyslík v něm.. Stáhněte si spořič obrazovky Svět kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 107 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-20 15:03:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svět z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 588 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 107 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1141
STAŽENÍ
Staženo 1954 krát

Zdarma Obrazovky z planety Země otáčí svou atmosférou a obíhající kolem Slunce. Země má dva základní pohyby, vířivý pohyb, což má za následek dny a noci, a translační pohyb, který způsobuje, že čtyři roční období, v závislosti podle vzdálenosti od Slunce. Země trvá rok až zase kolem Slunce, a den, aby se kompletní rotaci kolem své osy. Pokud máte rádi astronomii, určitě je to perfektní spořič obrazovky pro vás.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1207
STAŽENÍ
Staženo 1794 krát

S touto zdarma spořič obrazovky se můžete dostat do vesmíru, díky raketa vzlétne v tomto zdarma spořič obrazovky. Rychlé výstup z atmosféry, a pak se raketa bude před hvězdy. Pokud se vám líbí celou problematiku cestování vesmírem, můžete mít svůj vlastní raketový spořič obrazovky. Můžete také sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Cesty do vesmíru je blíže každý den. Dnes, trochu víc s tímto zcela zdarma spořič obrazovky.