Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky Vesmírná stanice a země

Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země

Spořič Obrazovky Vesmírná stanice a země
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Úžasné animace vesmírné stanici poblíž planety Země ve vesmíru. Můžete vidět na Mezinárodní vesmírné stanici na oběžné dráze Země, zatímco astronaut dělá opravy na stanici. K dispozici jsou vzdálené galaxie, hluboké vesmíru a vesmírného odpadu kolem Země, zatímco to dělá jeho rotační pohyb. V pozadí můžeme vidět různé souhvězdí a hvězdy a mlhoviny. Pokud máte rádi astronomii, si tento panoramatický výhled na prostor.

Vesmírná stanice je loď se nachází v prostoru, který se používá jako výzkumné centrum pro studium gravitace a dělat činnosti související s vesmírem. Ty byly také použity pro vojenské a civilní účely. Na tomto obrázku vidíme jako astronaut a počtu objektů, jako jsou židle, benzínu plechovce nebo TV plovoucí v prostoru, absence gravitace. Z vesmírné stanice má panoramatický výhled na planetě Zemi rotující.. Stáhněte si spořič obrazovky Vesmírná stanice a země kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 287 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 13:09:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 6454 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 287 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 783 hlasů
Top číslo 251
STAŽENÍ
Staženo 9789 krát

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1712
STAŽENÍ
Staženo 545 krát

Planeta Země se otáčí v prostoru, zapne samo o sobě a kolem Slunce V tento spořič obrazovky máme planetu Zemi předení na zelený list na bílém pozadí. Instalací této volný program a uvidíte planeta předení na obrazovce na zelený list, zelené a udržitelné planety. Ekologické obrazovky.