Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky Vesmírná stanice a země

Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země

Spořič Obrazovky Vesmírná stanice a země
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Úžasné animace vesmírné stanici poblíž planety Země ve vesmíru. Můžete vidět na Mezinárodní vesmírné stanici na oběžné dráze Země, zatímco astronaut dělá opravy na stanici. K dispozici jsou vzdálené galaxie, hluboké vesmíru a vesmírného odpadu kolem Země, zatímco to dělá jeho rotační pohyb. V pozadí můžeme vidět různé souhvězdí a hvězdy a mlhoviny. Pokud máte rádi astronomii, si tento panoramatický výhled na prostor.

Vesmírná stanice je loď se nachází v prostoru, který se používá jako výzkumné centrum pro studium gravitace a dělat činnosti související s vesmírem. Ty byly také použity pro vojenské a civilní účely. Na tomto obrázku vidíme jako astronaut a počtu objektů, jako jsou židle, benzínu plechovce nebo TV plovoucí v prostoru, absence gravitace. Z vesmírné stanice má panoramatický výhled na planetě Zemi rotující.. Stáhněte si spořič obrazovky Vesmírná stanice a země kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 287 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 13:09:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 6454 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 287 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 20 hlasů
Top číslo 1095
STAŽENÍ
Staženo 1986 krát

V tento spořič obrazovky můžete vidět spirální galaxie rotující v nekonečném prostoru. Skládá se z hlavní koncentrace hvězd (žárovka) obklopené disk s miliony hvězd. Hvězdy jsou nejstarší centrum a okraje ramen nebo jsou mladší. Galaxie Zemi je tohoto typu. Galaxie jsou prvkem, který obsahuje všechny ostatní prvky prostoru, jako je seskupení mlhovin, hvězd a hvězdných soustav.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1207
STAŽENÍ
Staženo 1792 krát

S touto zdarma spořič obrazovky se můžete dostat do vesmíru, díky raketa vzlétne v tomto zdarma spořič obrazovky. Rychlé výstup z atmosféry, a pak se raketa bude před hvězdy. Pokud se vám líbí celou problematiku cestování vesmírem, můžete mít svůj vlastní raketový spořič obrazovky. Můžete také sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Cesty do vesmíru je blíže každý den. Dnes, trochu víc s tímto zcela zdarma spořič obrazovky.