Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Vesmírná stanice a země

Spořiče obrazovky Vesmírná stanice a země

Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země

Spořič Obrazovky Vesmírná stanice a země
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Úžasné animace vesmírné stanici poblíž planety Země ve vesmíru. Můžete vidět na Mezinárodní vesmírné stanici na oběžné dráze Země, zatímco astronaut dělá opravy na stanici. K dispozici jsou vzdálené galaxie, hluboké vesmíru a vesmírného odpadu kolem Země, zatímco to dělá jeho rotační pohyb. V pozadí můžeme vidět různé souhvězdí a hvězdy a mlhoviny. Pokud máte rádi astronomii, si tento panoramatický výhled na prostor.

Vesmírná stanice je loď se nachází v prostoru, který se používá jako výzkumné centrum pro studium gravitace a dělat činnosti související s vesmírem. Ty byly také použity pro vojenské a civilní účely. Na tomto obrázku vidíme jako astronaut a počtu objektů, jako jsou židle, benzínu plechovce nebo TV plovoucí v prostoru, absence gravitace. Z vesmírné stanice má panoramatický výhled na planetě Zemi rotující.. Stáhněte si spořič obrazovky Vesmírná stanice a země kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 284 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-15 13:09:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vesmírná stanice a země z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 6440 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 284 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1230
STAŽENÍ
Staženo 1488 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky o povrchu Marsu nevypadá, že sci-fi v dnešní době. Přestože loď není reálný model, lidský příchod na Marsu je stále užší a možné pokaždé. Loď vykládá po povrchu Rudé planety, v jeho vyprahlém terénu. Pokud máte rádi vesmírné výlety, můžete publikovat tento spořič obrazovky odkaz na váš profil na sociálních sítích, takže můžete sdílet se svými přáteli.

7
7 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 811
STAŽENÍ
Staženo 2408 krát

Tato planeta, která se otáčí, je svět, v němž žijeme, planeta Země. V tento spořič obrazovky naše planeta má krásný lesk a pomalu otáčet. Můžete vidět, že Země zapnutí na obrazovce počítače pokaždé, když je delší dobu v nečinnosti. Tento produkt je velmi relaxační a klidné animaci, která vám dá poměrně sofistikovaný styl do vašeho počítače. Zdá se, že hologram verze planety, na rovný povrch, jako platforma. Země je třetí planeta sluneční soustavy v obyvatelné zóně ní. Podívejte se na naše planeta v obrazovce počítače.