Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořič Obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

Planeta Země je velká zeměkoule, kde uvidíte modrou barvu moře, na různých kontinentech, a mraky, které tvoří atmosféru. Saturn se vyznačuje velkým kruhovým systémem se točí kolem něj. Jupiter je největší planeta ve sluneční soustavě, a má zemité barvy a okrové, s některými červenými akcenty. Modrá planeta vidíme, je Neptun, který je složen převážně z zmrzlých plynů a materiálů.. Stáhněte si spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 165 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2086 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 165 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 783 hlasů
Top číslo 251
STAŽENÍ
Staženo 9784 krát

Ohromující obrazy mlhovin a galaxií prostoru vyplnit barvu obrazovky a krásu. Všechny tyto obrazy byly fotografoval mimo naší planety z vesmíru dalekohledem, což je důvod, proč mají to velkolepé a jsou tak barevné. Můžete cestovat světelných let daleko s počítači a otevřít okno do vesmíru s tímto spořič obrazovky. Tyto obrazy galaxií a mlhovin snímky byly pořízeny s pomocí nejlepších dalekohledů na světě, kteří jsou ve svých astronomických observatoří. Tato místa jsou v otevřených oblastech bez světelného znečištění.

7
7 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1130
STAŽENÍ
Staženo 1955 krát

Jako sci-fi? Na tomto obrázku máme živý Kosmické střelbu proti sobě. Ve vesmíru máme mezihvězdné válce, ve kterém je dodání ray útok na jiných lodích a my exploze ve vesmíru. Střelba kosmické lodě, bojující nepřátelé mezi hvězdami. Podívejte se do vesmíru v lodi a útok nepřátel.