Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořič Obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

Planeta Země je velká zeměkoule, kde uvidíte modrou barvu moře, na různých kontinentech, a mraky, které tvoří atmosféru. Saturn se vyznačuje velkým kruhovým systémem se točí kolem něj. Jupiter je největší planeta ve sluneční soustavě, a má zemité barvy a okrové, s některými červenými akcenty. Modrá planeta vidíme, je Neptun, který je složen převážně z zmrzlých plynů a materiálů.. Stáhněte si spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 167 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2093 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 167 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1230
STAŽENÍ
Staženo 1721 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky o povrchu Marsu nevypadá, že sci-fi v dnešní době. Přestože loď není reálný model, lidský příchod na Marsu je stále užší a možné pokaždé. Loď vykládá po povrchu Rudé planety, v jeho vyprahlém terénu. Pokud máte rádi vesmírné výlety, můžete publikovat tento spořič obrazovky odkaz na váš profil na sociálních sítích, takže můžete sdílet se svými přáteli.

9
9 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1278
STAŽENÍ
Staženo 1720 krát

Nyní se můžete připojit k misi na Marsu s touto zdarma spořič obrazovky z robotí sondou prohlídce červené povrchu planety. Sonda robot je stroj vybaven komunikací a analytické systémy k získání a odesílat informace z planety Země. Pokud máte rádi kosmické lety, podíl na sociálních sítích Tento spořič obrazovky z mise Marsu, a užijte si to se všemi svými přáteli.