Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořič Obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

Planeta Země je velká zeměkoule, kde uvidíte modrou barvu moře, na různých kontinentech, a mraky, které tvoří atmosféru. Saturn se vyznačuje velkým kruhovým systémem se točí kolem něj. Jupiter je největší planeta ve sluneční soustavě, a má zemité barvy a okrové, s některými červenými akcenty. Modrá planeta vidíme, je Neptun, který je složen převážně z zmrzlých plynů a materiálů.. Stáhněte si spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 162 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2072 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 162 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1244
STAŽENÍ
Staženo 1603 krát

S tímto obrazovky budete v prostoru, díky raketoplánu, přičemž se v této bezplatné spořiče obrazovky. Rychlý růst z atmosféry, a pak raketa bude s hvězdami. Pokud se vám celý předmět cestování vesmírem, můžete mít svůj vlastní vzletu jako spořič obrazovky. Můžete také sdílet se svými přáteli na sociálních sítích jako Facebook, Google + nebo Twitter. Cestování vesmírem je blíže každý den. Dnes, trochu víc díky této obrazovky.

7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1194
STAŽENÍ
Staženo 1480 krát

S tímto spořič obrazovky starověké země světa, budete mít možnost vidět planetu Zemi ze všech možných úhlů, objevovat země a kontinenty. Zeměkoule Země byla vždy hlavním nástrojem pro vyhledání různých zemí a míst na světě, i když v dnešní době, s novými technologiemi a on-line map, tato praxe začala slábnout.