Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky vesmír i astronomie : Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořiče obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn

Spořič Obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stejně jako kuličky výstřel do nebe, to krouží koule projekt s barvou a brilanci od pozadí čistě černá. Otočit těchto úchvatných snímků Země, Jupiter, Saturn a Neptun se této velkolepé volné planety spořiče obrazovky ke stažení. Tyto obrazy galaxie Mléčné dráhy vám bude chtít mít svůj vlastní dalekohled. Některé z těchto planet může být viděn s běžným dalekohledem, ale jiní jsou příliš daleko a je třeba použít sofistikovanější zařízení, včetně sondy v prostoru.

Planeta Země je velká zeměkoule, kde uvidíte modrou barvu moře, na různých kontinentech, a mraky, které tvoří atmosféru. Saturn se vyznačuje velkým kruhovým systémem se točí kolem něj. Jupiter je největší planeta ve sluneční soustavě, a má zemité barvy a okrové, s některými červenými akcenty. Modrá planeta vidíme, je Neptun, který je složen převážně z zmrzlých plynů a materiálů.. Stáhněte si spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vesmír i Astronomie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vesmír i Astronomie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 160 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vesmír i Astronomie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Země, Jupiter, Neptun a Saturn z Vesmír i Astronomie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2072 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 160 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1138
STAŽENÍ
Staženo 1599 krát

Magnetický spořič obrazovky. Zemské magnetické pole (také známý jako geomagnetické pole) je magnetické pole, které sahá od zemského vnitřního jádra, kde se setká s sluneční vítr, proud energetických částic pocházejících od Slunce. To je přibližně pole magnetického dipólu nakloněná pod úhlem 11 stupňů vzhledem k ose rotace.

5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1230
STAŽENÍ
Staženo 1397 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky o povrchu Marsu nevypadá, že sci-fi v dnešní době. Přestože loď není reálný model, lidský příchod na Marsu je stále užší a možné pokaždé. Loď vykládá po povrchu Rudé planety, v jeho vyprahlém terénu. Pokud máte rádi vesmírné výlety, můžete publikovat tento spořič obrazovky odkaz na váš profil na sociálních sítích, takže můžete sdílet se svými přáteli.