Destiny videohry

Spořiče obrazovky videohry : destiny videohry

Spořiče obrazovky destiny videohry

Animovaný spořič obrazovky destiny videohry

Spořič Obrazovky Destiny videohry
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Destiny videohra má přijít v příštích konzolí generace, a také k ochraně obrazovce počítače. V této scéně můžeme vidět jednu z herních postav? S, v tomto případě Warlock, který se objeví na velký kámen, ze kterého je vidět na měsíc. Na levé straně obrazovky můžete vidět logo hry v animaci, která bude chránit pixelů vaší ploché obrazovce. Přizpůsobte si svůj počítač s velkým hra pro PS4, Xbox One, PS3 a Xbox 360 a dopřejte si Destiny.

Hra s názvem Destiny byla vyvinuta Bungie a distribuuje Activision, velké firmy hry pro konzole. Spuštění této první osoba střelec hra se konala 9. září 2014 a od té doby se toto datum bylo velkým úspěchem, s tisíci prodeje. Tato hra se odehrává v době, futuristické, po země byla pustá a opuštěný. Úkolem hráče? S je bránit poslední zbývající bezpečné město na naší planetě, která se stala nebezpečnou a nepřátelské místo. K dispozici jsou tři závody, lidé všichni víme, probuzený, které jsou exotické a tajemné rasy a Exo, že jsou stroje určené pro válku. Můžete si vybrat ze tří tříd hrát tuto hru pro více hráčů, které jsou Titan, Hunter a Warlock.. Stáhněte si spořič obrazovky Destiny videohry kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-12 10:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Destiny videohry z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 105 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1775
STAŽENÍ
Staženo 986 krát

V tomto chránič obrazovky můžete vidět logo Tree of Savior, nové MMORPG videohru, která získává stále více příznivců po celém světě. Můžete vidět, jak se zlatým písmem zářit s velkým stromem siluetu za nimi. Na pozadí jsou světelné vlny, které oscilují jemně ozdobit obrazovce počítače. Pokud jste velký fanoušek multiplayer RPG videohry, jistě tato hra nadchne vás, neboť přináší podstatu první MMORPG Ragnarok Online, jako, který je považován za jeho předchůdce. Užijte si objevování kouzelné světy Tree of Savior, také volal Projekt R-1!

9
9 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 982
STAŽENÍ
Staženo 2064 krát

Náhled nových Srdce království 3D na této bezplatné spořiče obrazovky. Kingdom Hearts 3D: sen pokles vzdálenost je čtvrtá hra Kingdom Hearts sága vychází pro handheld konzole Nintendo, tentokrát pro Nintendo 3DS. V této hře se vrátíme do fantastického vesmíru Srdce království, s novými světy Disney, a některé již známé. Podělte se o novinky z KH 3D v sociálních sítích držet krok s nejnovějšími zprávami.