League of Legends Jinx

Spořiče obrazovky videohry : League of Legends Jinx

Spořiče obrazovky League of Legends Jinx

Animovaný spořič obrazovky League of Legends Jinx

Spořič Obrazovky League of Legends Jinx
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jste dobrý hráč v League of Legends? Pokud jste hráč této hry MOBA, jistě víte, Jinx, Loose Cannon, jeden z mistrů jsou k dispozici ve hře. Je to postava, která zanechá stopu chaosu za velmi šílený způsob. V tento spořič obrazovky, je její přihlašovací obrazovka, vidíme její velmi vyvolal a vzrušený jako oheň a exploze obklopují. Má skvělé zbraně, jako Pow-Pow, kulomet, nebo rybích, obrovský raketomet. Nepochybně, Jinx je impozantní nepřítel v LoL bitevní arény.

League of Legends jeonline hra , která je velmi populární i dnes . Velmi oblíbená postava je Jinx , také volalLoose Canon . Jinx ježena s modrými vlasy a dvou dlouhých copů , který je vybaven zbraněmi a velké ráže , jako velký raketomet s názvem fishbones ,kulomet s názvem Pow - Pow ,obrovský ray zbraň s názvem Zapper , neboobávaný čerpadla Flame Chompers . Jinx útoky jsou long range , se pohybuje mezi 900 a 25000 . Tato dívka jedelikvent z Piltover , města pokroku . Vzhledem k tomu, že je vždy provádění trestné činnosti , často čelí šerifa Piltover , Caitlyn , podporovaný Vi , reformovanou zločinec , a Jayce , opatrovníka . Přesto ,nebezpečný a nestabilní Jinx je téměř nemožné zachytit , a je velmi nebezpečné pro jejich válečné hračky zábava s ničit vše, co se zdá . Maniakální a impulzivní trestní , ona pohrdá nic víc než nuda , a radostně přináší své vlastní těkavé značku vřavy na světě . Žije způsobit zmatek zanechává stopu chaosu a paniky v patách .. Stáhněte si spořič obrazovky League of Legends Jinx kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 140 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-12 09:12:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky League of Legends Jinx z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 259 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 140 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1301
STAŽENÍ
Staženo 1311 krát

Mass Effect 3 přichází s touto zdarma spořič obrazovky, kde můžeme vidět ženskou verzi Sheparda, také známý jako Femshep, jeden z charakterů, které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet všechny mise Mass Effect a cítit adrenalin běh přes žíly. Pokud jste opravdový fanoušek 3 Mass Effect, neztrácejte více času a také k instalaci, sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

7
7 z 10 - 139 hlasů
Top číslo 765
STAŽENÍ
Staženo 2652 krát

Svatozář obrazovky. Halo je akční videohra vytvořená Bungie Studia a vyvinutý společností Microsoft. V tom, muž známý jako Master Chief odst (Master Chief) končí ve vesmíru, sci-fi, kdy lidstvo bojuje proti mocné mimozemské rasy zvané pakt kolektivu. Master Chief Petty důstojník John-117 je charakter hráče v trilogii o sci-fi her první osoba střílečky videa Svatozář.