League of Legends Jinx

Spořiče obrazovky videohry : League of Legends Jinx

Spořiče obrazovky League of Legends Jinx

Animovaný spořič obrazovky League of Legends Jinx

Spořič Obrazovky League of Legends Jinx
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jste dobrý hráč v League of Legends? Pokud jste hráč této hry MOBA, jistě víte, Jinx, Loose Cannon, jeden z mistrů jsou k dispozici ve hře. Je to postava, která zanechá stopu chaosu za velmi šílený způsob. V tento spořič obrazovky, je její přihlašovací obrazovka, vidíme její velmi vyvolal a vzrušený jako oheň a exploze obklopují. Má skvělé zbraně, jako Pow-Pow, kulomet, nebo rybích, obrovský raketomet. Nepochybně, Jinx je impozantní nepřítel v LoL bitevní arény.

League of Legends jeonline hra , která je velmi populární i dnes . Velmi oblíbená postava je Jinx , také volalLoose Canon . Jinx ježena s modrými vlasy a dvou dlouhých copů , který je vybaven zbraněmi a velké ráže , jako velký raketomet s názvem fishbones ,kulomet s názvem Pow - Pow ,obrovský ray zbraň s názvem Zapper , neboobávaný čerpadla Flame Chompers . Jinx útoky jsou long range , se pohybuje mezi 900 a 25000 . Tato dívka jedelikvent z Piltover , města pokroku . Vzhledem k tomu, že je vždy provádění trestné činnosti , často čelí šerifa Piltover , Caitlyn , podporovaný Vi , reformovanou zločinec , a Jayce , opatrovníka . Přesto ,nebezpečný a nestabilní Jinx je téměř nemožné zachytit , a je velmi nebezpečné pro jejich válečné hračky zábava s ničit vše, co se zdá . Maniakální a impulzivní trestní , ona pohrdá nic víc než nuda , a radostně přináší své vlastní těkavé značku vřavy na světě . Žije způsobit zmatek zanechává stopu chaosu a paniky v patách .. Stáhněte si spořič obrazovky League of Legends Jinx kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 163 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-12 09:12:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky League of Legends Jinx z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 259 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 163 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 929
STAŽENÍ
Staženo 2273 krát

Candy Crush Saga jde o počítače spořič obrazovky! Tento populární videohra je sladká verze klasické drahokamů typu her, ve které budete muset vyměnit okolní objekty, aby skupiny 3 nebo více. Tento spořič obrazovky je animace hry Candy Crush, v žádné jiné než na úrovni 250! Tato hra má jednoduchý dynamický, ale nakonec je to zábavné a návykové. Můžete hrát na PC, na Facebooku i na mobilních zařízeních, jako je iPhone, iPad a další smartphony nebo tablety. Vyplňte vám počítačový monitor s barvou a dát sladkou kontaktu se všemi z těchto různých druhů cukroví, jako gummi, koláče, želé, želé ryby, a celé další banda sladkosti.

7
7 z 10 - 117 hlasů
Top číslo 707
STAŽENÍ
Staženo 2928 krát

Super Mario spořič obrazovky. Nejslavnější herní instalatéři přijít s průhledným spořič obrazovky. Viz Mario a Luigi na ploše, co děláte.Transparentní screensaver z Mario Brothers. Vidíte Mario a Luigi 3D na vaší pracovní ploše pohybem scény z jeho nejslavnějších her​​. Protagonisté plošinovka. Vyrábí se společností Nintendo. Uvidíte Mario a Luigi v 3D pohybující se na vaší pracovní ploše.