League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky videohry : League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky League of Legends Nocturne

Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne

Spořič Obrazovky League of Legends Nocturne
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky zobrazuje Eternum vzhled Nocturne, jeden z mistrů z MOBA League of Legends (LoL). Toto strašidelné stvoření je netvor, který se vynořil ze světa snů, kde se děsila všechny Summoners. Objevil se, když ho vyvolal prošel Nexus v době jedné z těch snů, a Nocturne zhmotnil. Chcete-li zabránit zmasakroval všechno, jeho duše byl vložen do Nexus, který bude svolán v bitvách Ligy pro Summoners nenávidí, jako trest.

Nocturne je také známý jako věčný Nightmare, jak se říká, že je to noční můra, že někdo sen a stanou skutečností. S temnotu plnou dovedností, mezi nimiž jsou jejich Umbra Blades, jeho tmavá meč Duskbringer, Shroud of Darkness, nevyslovitelné hrůzy a Paranoia. Tento mistr působí v myslích svých nepřátel, které bylo zavedeno ve svých snech a proměnili je v noční můry. Tak, mnoho z jeho obětí zbláznit. Mezi přáteli Nocturne a spojenci jsou maličkosti, Harbinger of Doom, a Shaco, Demon Jester. Společně jsou impozantní skupina monster, které milují utrpení a hrůzu. Ale vždy je statečný tvář další Summoners v Lize velkých bitev Summoner Rift, Twisted Treeline, Howling propasti, nebo Crystal Scar. Pokud jste dobrý fanoušek League of Legends, že budete milovat tento spořič obrazovky o mistra jako Nocturne, protože se objeví na vašem počítači vyplnit barvy obrazovky se svou aurou zla a temnoty.. Stáhněte si spořič obrazovky League of Legends Nocturne kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 173 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-19 14:12:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 173 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 929
STAŽENÍ
Staženo 2273 krát

Candy Crush Saga jde o počítače spořič obrazovky! Tento populární videohra je sladká verze klasické drahokamů typu her, ve které budete muset vyměnit okolní objekty, aby skupiny 3 nebo více. Tento spořič obrazovky je animace hry Candy Crush, v žádné jiné než na úrovni 250! Tato hra má jednoduchý dynamický, ale nakonec je to zábavné a návykové. Můžete hrát na PC, na Facebooku i na mobilních zařízeních, jako je iPhone, iPad a další smartphony nebo tablety. Vyplňte vám počítačový monitor s barvou a dát sladkou kontaktu se všemi z těchto různých druhů cukroví, jako gummi, koláče, želé, želé ryby, a celé další banda sladkosti.

8
8 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 975
STAŽENÍ
Staženo 2004 krát

Sonic se objeví na vaší pracovní ploše pomocí tohoto zdarma spořič obrazovky. Je to průhledný spořič obrazovky, aniž by pozadí, tak, že budete vždy vidět váš desktop, pokud Sonic objeví, spolu s stín, Silver nebo Sonic Werehog. Nejmocnější postavy z Sonic hry se nyní přijít na ploše, jak ochránit monitor. Pokud se vám líbí Sonic, sdílet na sociálních sítích.