League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky videohry : League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky League of Legends Nocturne

Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne

Spořič Obrazovky League of Legends Nocturne
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky zobrazuje Eternum vzhled Nocturne, jeden z mistrů z MOBA League of Legends (LoL). Toto strašidelné stvoření je netvor, který se vynořil ze světa snů, kde se děsila všechny Summoners. Objevil se, když ho vyvolal prošel Nexus v době jedné z těch snů, a Nocturne zhmotnil. Chcete-li zabránit zmasakroval všechno, jeho duše byl vložen do Nexus, který bude svolán v bitvách Ligy pro Summoners nenávidí, jako trest.

Nocturne je také známý jako věčný Nightmare, jak se říká, že je to noční můra, že někdo sen a stanou skutečností. S temnotu plnou dovedností, mezi nimiž jsou jejich Umbra Blades, jeho tmavá meč Duskbringer, Shroud of Darkness, nevyslovitelné hrůzy a Paranoia. Tento mistr působí v myslích svých nepřátel, které bylo zavedeno ve svých snech a proměnili je v noční můry. Tak, mnoho z jeho obětí zbláznit. Mezi přáteli Nocturne a spojenci jsou maličkosti, Harbinger of Doom, a Shaco, Demon Jester. Společně jsou impozantní skupina monster, které milují utrpení a hrůzu. Ale vždy je statečný tvář další Summoners v Lize velkých bitev Summoner Rift, Twisted Treeline, Howling propasti, nebo Crystal Scar. Pokud jste dobrý fanoušek League of Legends, že budete milovat tento spořič obrazovky o mistra jako Nocturne, protože se objeví na vašem počítači vyplnit barvy obrazovky se svou aurou zla a temnoty.. Stáhněte si spořič obrazovky League of Legends Nocturne kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 132 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-19 14:12:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 132 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1415
STAŽENÍ
Staženo 1229 krát

Kimahri Ronso čelí sněhu v tomto zdarma spořič obrazovky. Jedním z hlavních postav v Final Fantasy hry X, nyní si můžete vychutnat ve velmi kvalitním spořič obrazovky. Kimahri je strážcem Yuna, summoner, a on musí pomáhat její tvář sinh, spolu se všemi jejích dalších strážců, jako Auron, Lulu, Wakka y Rikku. Sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích, takže přátelé můžete stáhnout taky.

7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1108
STAŽENÍ
Staženo 1563 krát

Spořič obrazovky z Final Fantasy XIII-2, pokračování Final Fantasy XIII. Square Enix udeří znovu s dodáním Final Fantasy ságy, a je v tomto případě navazuje na předchozí verze. Pokud se vám líbil Final Fantasy 13, pak si jisti, že váš bude milovat tuto hru, s novými funkcemi a schopností a nový pozemek objevit. Podělte se s přáteli zdarma šetřiče obrazovky na Facebook, Twitter a Google + a vám bude líbit.