League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky videohry : League of Legends Nocturne

Spořiče obrazovky League of Legends Nocturne

Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne

Spořič Obrazovky League of Legends Nocturne
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky zobrazuje Eternum vzhled Nocturne, jeden z mistrů z MOBA League of Legends (LoL). Toto strašidelné stvoření je netvor, který se vynořil ze světa snů, kde se děsila všechny Summoners. Objevil se, když ho vyvolal prošel Nexus v době jedné z těch snů, a Nocturne zhmotnil. Chcete-li zabránit zmasakroval všechno, jeho duše byl vložen do Nexus, který bude svolán v bitvách Ligy pro Summoners nenávidí, jako trest.

Nocturne je také známý jako věčný Nightmare, jak se říká, že je to noční můra, že někdo sen a stanou skutečností. S temnotu plnou dovedností, mezi nimiž jsou jejich Umbra Blades, jeho tmavá meč Duskbringer, Shroud of Darkness, nevyslovitelné hrůzy a Paranoia. Tento mistr působí v myslích svých nepřátel, které bylo zavedeno ve svých snech a proměnili je v noční můry. Tak, mnoho z jeho obětí zbláznit. Mezi přáteli Nocturne a spojenci jsou maličkosti, Harbinger of Doom, a Shaco, Demon Jester. Společně jsou impozantní skupina monster, které milují utrpení a hrůzu. Ale vždy je statečný tvář další Summoners v Lize velkých bitev Summoner Rift, Twisted Treeline, Howling propasti, nebo Crystal Scar. Pokud jste dobrý fanoušek League of Legends, že budete milovat tento spořič obrazovky o mistra jako Nocturne, protože se objeví na vašem počítači vyplnit barvy obrazovky se svou aurou zla a temnoty.. Stáhněte si spořič obrazovky League of Legends Nocturne kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 150 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-19 14:12:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky League of Legends Nocturne z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 150 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1301
STAŽENÍ
Staženo 1311 krát

Mass Effect 3 přichází s touto zdarma spořič obrazovky, kde můžeme vidět ženskou verzi Sheparda, také známý jako Femshep, jeden z charakterů, které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet všechny mise Mass Effect a cítit adrenalin běh přes žíly. Pokud jste opravdový fanoušek 3 Mass Effect, neztrácejte více času a také k instalaci, sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

9
9 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1518
STAŽENÍ
Staženo 1289 krát

Pokémon X a Pokémon Y jsou poslední dvě hry Pokémon patří do šesté generace. Videohry jsou poprvé v 2D a 3D, inovuje vzhled cest, bitev a Pokémon samotných postav. Novinkou je, že trenér může komunikovat se svým Pokémonem zvýšit míru náklonnosti mezi nimi. Hlavními znaky jsou nastavitelné v jejich fyzický vzhled a oblečení, které nosí. Super věc, že vaše vlastní hra, jako svůj vlastní počítač s naší spořič obrazovky Pokémon X a spořič obrazovky Pokémon Y.