Marvel

Spořiče obrazovky videohry : Marvel

Spořiče obrazovky Marvel

Animovaný spořič obrazovky Marvel

Spořič Obrazovky Marvel
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ochrana pro váš monitor s nejlepšími Marvel superhrdinů, jako je Spiderman, Iron Man Avengers nebo Wolverine a Nightcrawler z X Patrol (X-Men). Pokud máte rádi komiksy, filmy nebo videohry Marvel, s touto zdarma spořič obrazovky bude opravdu líbit. Animované sekvence z nejznámějších postav v dějinách komiksu a akční hry jako Spiderman, Ironman nebo Wolverine. Protagonisté nejlepších dobrodružství, nyní prezentovat na monitoru vašeho počítače.

Marvel postavy, se všemi hráči videoher a knih, včetně Iron Man, Spiderman, Nightcrawler, Wolverine a další. Animované sekvence pohyblivých obrazů, v němž každá postava objeví v kostýmu je výrazný. Kdykoli může být tito hrdinové uznána jejich brnění nebo kostým, který skrývá svou identitu. Zde můžeme vidět, jak se chlubit pravomoci, které mají nebo schopnosti. Jistě mezi všemi z nich má svou oblíbenou postavu. Funkce Lidé v hlavní roli některé z her, které máte rádi. . Stáhněte si spořič obrazovky Marvel kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 16:03:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Marvel z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1415
STAŽENÍ
Staženo 1229 krát

Kimahri Ronso čelí sněhu v tomto zdarma spořič obrazovky. Jedním z hlavních postav v Final Fantasy hry X, nyní si můžete vychutnat ve velmi kvalitním spořič obrazovky. Kimahri je strážcem Yuna, summoner, a on musí pomáhat její tvář sinh, spolu se všemi jejích dalších strážců, jako Auron, Lulu, Wakka y Rikku. Sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích, takže přátelé můžete stáhnout taky.

7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1452
STAŽENÍ
Staženo 1032 krát

Bez Sephiroth spořič obrazovky, silný Cloud Strife nepřítel Final Fantasy VII, kdo pak se objeví v jiných hrách Square Enix Final jako jádro Fantasy Crisis, Kingdom Hearts a Final Fantasy Dissidia. V tento spořič obrazovky vidíme Sephiroth, Jenova Project S., obklopený plameny. Sephiroth byl Shinra voják, který hledá pomstu proti organizaci.