Pokémon X a Y

Spořiče obrazovky videohry : Pokémon X a Y

Spořiče obrazovky Pokémon X a Y

Animovaný spořič obrazovky Pokémon X a Y

Spořič Obrazovky Pokémon X a Y
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokémon X a Pokémon Y jsou poslední dvě hry Pokémon patří do šesté generace. Videohry jsou poprvé v 2D a 3D, inovuje vzhled cest, bitev a Pokémon samotných postav. Novinkou je, že trenér může komunikovat se svým Pokémonem zvýšit míru náklonnosti mezi nimi. Hlavními znaky jsou nastavitelné v jejich fyzický vzhled a oblečení, které nosí. Super věc, že vaše vlastní hra, jako svůj vlastní počítač s naší spořič obrazovky Pokémon X a spořič obrazovky Pokémon Y.

Scénář hry je připomínající města Paříže ve Francii. Dvě nové hry, které nám dávají obsah vytvořit spořič obrazovky s Pokémon X a spořič obrazovky s Pokémon Y. K dispozici je nový design Pokédex, se podobně jako elektronický tablet, které jsou tak populární, teď se podívejte. Je to první hra Pokémon videohry, ve které postava má nastavitelné uživatelem ve všech aspektech. Je to videohra Nintendo 3DS prodalo více historie. Protagonisté Pokémon Yveltal a Xerneas. Animace našeho programu je založen na dvou postav, které uvidí létat a pohybovat monitoru. Větší zvířata smyšlený vesmír ožijí na vašem monitoru s velkou 3D efekty.. Stáhněte si spořič obrazovky Pokémon X a Y kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-19 03:04:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pokémon X a Y z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 77 hlasů
Top číslo 631
STAŽENÍ
Staženo 3150 krát

Tento nový spořič obrazovky vám přináší třetí splátku Assassins Creed videohry. S tímto obrazovky uvidíte Connora, protagonista je to zpráva, útočit své nepřátele s jeho technik stanovených ve válce za nezávislost 1777. Ať už pěšky kradmo přes silnice sněhem pokryté nebo úkryt v lesních stínech, musí Connor čelit jejich nepřátelé nepozorovaně.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1775
STAŽENÍ
Staženo 895 krát

V tomto chránič obrazovky můžete vidět logo Tree of Savior, nové MMORPG videohru, která získává stále více příznivců po celém světě. Můžete vidět, jak se zlatým písmem zářit s velkým stromem siluetu za nimi. Na pozadí jsou světelné vlny, které oscilují jemně ozdobit obrazovce počítače. Pokud jste velký fanoušek multiplayer RPG videohry, jistě tato hra nadchne vás, neboť přináší podstatu první MMORPG Ragnarok Online, jako, který je považován za jeho předchůdce. Užijte si objevování kouzelné světy Tree of Savior, také volal Projekt R-1!