Pokémon X a Y

Spořiče obrazovky videohry : Pokémon X a Y

Spořiče obrazovky Pokémon X a Y

Animovaný spořič obrazovky Pokémon X a Y

Spořič Obrazovky Pokémon X a Y
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokémon X a Pokémon Y jsou poslední dvě hry Pokémon patří do šesté generace. Videohry jsou poprvé v 2D a 3D, inovuje vzhled cest, bitev a Pokémon samotných postav. Novinkou je, že trenér může komunikovat se svým Pokémonem zvýšit míru náklonnosti mezi nimi. Hlavními znaky jsou nastavitelné v jejich fyzický vzhled a oblečení, které nosí. Super věc, že vaše vlastní hra, jako svůj vlastní počítač s naší spořič obrazovky Pokémon X a spořič obrazovky Pokémon Y.

Scénář hry je připomínající města Paříže ve Francii. Dvě nové hry, které nám dávají obsah vytvořit spořič obrazovky s Pokémon X a spořič obrazovky s Pokémon Y. K dispozici je nový design Pokédex, se podobně jako elektronický tablet, které jsou tak populární, teď se podívejte. Je to první hra Pokémon videohry, ve které postava má nastavitelné uživatelem ve všech aspektech. Je to videohra Nintendo 3DS prodalo více historie. Protagonisté Pokémon Yveltal a Xerneas. Animace našeho programu je založen na dvou postav, které uvidí létat a pohybovat monitoru. Větší zvířata smyšlený vesmír ožijí na vašem monitoru s velkou 3D efekty.. Stáhněte si spořič obrazovky Pokémon X a Y kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-04-19 03:04:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pokémon X a Y z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 982
STAŽENÍ
Staženo 1800 krát

Náhled nových Srdce království 3D na této bezplatné spořiče obrazovky. Kingdom Hearts 3D: sen pokles vzdálenost je čtvrtá hra Kingdom Hearts sága vychází pro handheld konzole Nintendo, tentokrát pro Nintendo 3DS. V této hře se vrátíme do fantastického vesmíru Srdce království, s novými světy Disney, a některé již známé. Podělte se o novinky z KH 3D v sociálních sítích držet krok s nejnovějšími zprávami.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1773
STAŽENÍ
Staženo 487 krát

Jako hře války to bylo, náš voják prochází chodbou směrem k jeho další misi. Mohlo by se stát, válečná hra, nebo střelec videohry. V odstínech šedé, voják nikdy najít na konec cesty, velmi dynamické spořič obrazovky s velmi dosaženými pohyby, pocit, že skutečný voják kráčí od obrazovky počítače.