Robot walking

Spořiče obrazovky videohry : robot walking

Spořiče obrazovky robot walking

Animovaný spořič obrazovky robot walking

Spořič Obrazovky robot walking
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Červený robot, který se objeví v této scéně se procházel po chodbě podzemní pevnosti. Je to bitva droid hrát Futuristické video hry nebo příliš mnoho sci-fi filmů. Tento mechanický humanoid má červený rám, vyrobený z uhlíkových vláken, která dělá to lehké a pevné, vše, co potřebujete dobrou strážní robot. Můžete si také udělat dobrou práci jako strážce.

Androidi jsou roboti, které mají lidské morfologii. Oni jsou stroje určené k výkonu stejné činnosti jako lidské bytosti, ale s vyšším výkonem. I když nejpopulárnější jsou svět filmu a televizi, faktem je, že existují prototypy v reálném životě, ale nenechte se vyšší výnos, než skutečných lidí. Ve světě videoher je také velmi běžné najít znaky, které jsou ve tvaru lidské stroje. Pokud jste velký fanoušek na téma sci-fi jistě budete rádi zdobit obrazovku počítače s touto scénou obřího robota pomalu procházel předsíní velitelství, která je skryta v podzemí.. Stáhněte si spořič obrazovky robot walking kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-02 12:03:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky robot walking z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1518
STAŽENÍ
Staženo 1104 krát

Pokémon X a Pokémon Y jsou poslední dvě hry Pokémon patří do šesté generace. Videohry jsou poprvé v 2D a 3D, inovuje vzhled cest, bitev a Pokémon samotných postav. Novinkou je, že trenér může komunikovat se svým Pokémonem zvýšit míru náklonnosti mezi nimi. Hlavními znaky jsou nastavitelné v jejich fyzický vzhled a oblečení, které nosí. Super věc, že vaše vlastní hra, jako svůj vlastní počítač s naší spořič obrazovky Pokémon X a spořič obrazovky Pokémon Y.

9
9 z 10 - 76 hlasů
Top číslo 631
STAŽENÍ
Staženo 3042 krát

Tento nový spořič obrazovky vám přináší třetí splátku Assassins Creed videohry. S tímto obrazovky uvidíte Connora, protagonista je to zpráva, útočit své nepřátele s jeho technik stanovených ve válce za nezávislost 1777. Ať už pěšky kradmo přes silnice sněhem pokryté nebo úkryt v lesních stínech, musí Connor čelit jejich nepřátelé nepozorovaně.