Robot walking

Spořiče obrazovky videohry : robot walking

Spořiče obrazovky robot walking

Animovaný spořič obrazovky robot walking

Spořič Obrazovky robot walking
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Červený robot, který se objeví v této scéně se procházel po chodbě podzemní pevnosti. Je to bitva droid hrát Futuristické video hry nebo příliš mnoho sci-fi filmů. Tento mechanický humanoid má červený rám, vyrobený z uhlíkových vláken, která dělá to lehké a pevné, vše, co potřebujete dobrou strážní robot. Můžete si také udělat dobrou práci jako strážce.

Androidi jsou roboti, které mají lidské morfologii. Oni jsou stroje určené k výkonu stejné činnosti jako lidské bytosti, ale s vyšším výkonem. I když nejpopulárnější jsou svět filmu a televizi, faktem je, že existují prototypy v reálném životě, ale nenechte se vyšší výnos, než skutečných lidí. Ve světě videoher je také velmi běžné najít znaky, které jsou ve tvaru lidské stroje. Pokud jste velký fanoušek na téma sci-fi jistě budete rádi zdobit obrazovku počítače s touto scénou obřího robota pomalu procházel předsíní velitelství, která je skryta v podzemí.. Stáhněte si spořič obrazovky robot walking kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-02 12:03:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky robot walking z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1415
STAŽENÍ
Staženo 1501 krát

Kimahri Ronso čelí sněhu v tomto zdarma spořič obrazovky. Jedním z hlavních postav v Final Fantasy hry X, nyní si můžete vychutnat ve velmi kvalitním spořič obrazovky. Kimahri je strážcem Yuna, summoner, a on musí pomáhat její tvář sinh, spolu se všemi jejích dalších strážců, jako Auron, Lulu, Wakka y Rikku. Sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích, takže přátelé můžete stáhnout taky.

8
8 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 929
STAŽENÍ
Staženo 2273 krát

Candy Crush Saga jde o počítače spořič obrazovky! Tento populární videohra je sladká verze klasické drahokamů typu her, ve které budete muset vyměnit okolní objekty, aby skupiny 3 nebo více. Tento spořič obrazovky je animace hry Candy Crush, v žádné jiné než na úrovni 250! Tato hra má jednoduchý dynamický, ale nakonec je to zábavné a návykové. Můžete hrát na PC, na Facebooku i na mobilních zařízeních, jako je iPhone, iPad a další smartphony nebo tablety. Vyplňte vám počítačový monitor s barvou a dát sladkou kontaktu se všemi z těchto různých druhů cukroví, jako gummi, koláče, želé, želé ryby, a celé další banda sladkosti.