Tree of Savior

Spořiče obrazovky videohry : Tree of Savior

Spořiče obrazovky Tree of Savior

Animovaný spořič obrazovky Tree of Savior

Spořič Obrazovky Tree of Savior
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto chránič obrazovky můžete vidět logo Tree of Savior, nové MMORPG videohru, která získává stále více příznivců po celém světě. Můžete vidět, jak se zlatým písmem zářit s velkým stromem siluetu za nimi. Na pozadí jsou světelné vlny, které oscilují jemně ozdobit obrazovce počítače. Pokud jste velký fanoušek multiplayer RPG videohry, jistě tato hra nadchne vás, neboť přináší podstatu první MMORPG Ragnarok Online, jako, který je považován za jeho předchůdce. Užijte si objevování kouzelné světy Tree of Savior, také volal Projekt R-1!

Tato hra byla původně nazvaný Project R-1, a byla vyvinuta tvůrci Ragnarok Online, hry gravitací. Jeho tvůrce Kim Hakkyu říká, že bude znamenat velkou rovnováhu mezi grafiky nejnovějších hrách a hraní klasických her. V této MMORPG je spousta tříd nebo pracovních míst. Každá postava má jiné vlastnosti a může naučit různé dovednosti mezi nimi. Také, každé pracovní místo je přiřazeno typ zbraně podle jejich bojového stylu. To znamená, že existuje mnoho možností pro přizpůsobení tak, že každý hráč má osobní charakter. Určitě v budoucnu bude existovat různé možnosti pro změnu vzhledu vaší postavy, jak barvu a účes nebo barvu oblečení. Takže každý člověk může rychle poznat jeho charakter.. Stáhněte si spořič obrazovky Tree of Savior kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-08-29 09:08:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tree of Savior z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 71 hlasů
Top číslo 834
STAŽENÍ
Staženo 2275 krát

Ochrana pro váš monitor s nejlepšími Marvel superhrdinů, jako je Spiderman, Iron Man Avengers nebo Wolverine a Nightcrawler z X Patrol (X-Men). Pokud máte rádi komiksy, filmy nebo videohry Marvel, s touto zdarma spořič obrazovky bude opravdu líbit. Animované sekvence z nejznámějších postav v dějinách komiksu a akční hry jako Spiderman, Ironman nebo Wolverine. Protagonisté nejlepších dobrodružství, nyní prezentovat na monitoru vašeho počítače.

9
9 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1518
STAŽENÍ
Staženo 1104 krát

Pokémon X a Pokémon Y jsou poslední dvě hry Pokémon patří do šesté generace. Videohry jsou poprvé v 2D a 3D, inovuje vzhled cest, bitev a Pokémon samotných postav. Novinkou je, že trenér může komunikovat se svým Pokémonem zvýšit míru náklonnosti mezi nimi. Hlavními znaky jsou nastavitelné v jejich fyzický vzhled a oblečení, které nosí. Super věc, že vaše vlastní hra, jako svůj vlastní počítač s naší spořič obrazovky Pokémon X a spořič obrazovky Pokémon Y.