Videohry Střelec

Spořiče obrazovky videohry : Videohry Střelec

Spořiče obrazovky Videohry Střelec

Animovaný spořič obrazovky Videohry Střelec

Spořič Obrazovky Videohry Střelec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky o střílečky v první osobě videohra je ideální pro opravdové hráče, kteří vědí, jak se těší dobré on-line videohry. V tento spořič obrazovky, uvidíte, jak hráč postupuje přes temné chodby, ve které neví, co se může objevit, a musí být ve střehu. Je to spořič obrazovky stejném stylu jako Half-Life, Call of Duty, Medal of Honor nebo Halo.

Spořič obrazovky z první osobě střílečku s přehrávačem postupující přes chodbu s cílem pušku dopředu. Tato chodba je velmi tmavý a je velmi těžké vidět, co je před námi. Tyto hry jsou většinou on-line, ve které můžete hrát společně jiného hráčů po celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Videohry Střelec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Videohry, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Videohry Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-04-18 11:04:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Videohry. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Videohry Střelec z Videohry ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 91 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 139 hlasů
Top číslo 765
STAŽENÍ
Staženo 2519 krát

Svatozář obrazovky. Halo je akční videohra vytvořená Bungie Studia a vyvinutý společností Microsoft. V tom, muž známý jako Master Chief odst (Master Chief) končí ve vesmíru, sci-fi, kdy lidstvo bojuje proti mocné mimozemské rasy zvané pakt kolektivu. Master Chief Petty důstojník John-117 je charakter hráče v trilogii o sci-fi her první osoba střílečky videa Svatozář.

9
9 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 982
STAŽENÍ
Staženo 1806 krát

Náhled nových Srdce království 3D na této bezplatné spořiče obrazovky. Kingdom Hearts 3D: sen pokles vzdálenost je čtvrtá hra Kingdom Hearts sága vychází pro handheld konzole Nintendo, tentokrát pro Nintendo 3DS. V této hře se vrátíme do fantastického vesmíru Srdce království, s novými světy Disney, a některé již známé. Podělte se o novinky z KH 3D v sociálních sítích držet krok s nejnovějšími zprávami.