Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky Vlajka Afghánistánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu

Spořič Obrazovky Vlajka Afghánistánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky se bude dát vlajku Afghánistánu stále mává na obrazovce. Bylo přijato přechodné vlády přechodné islámského státu Afghánistán v roce 2002 až 2004 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů v barvách černé, červené a zelené. Tyto barvy byly přítomny ve většině vlajky Afghánistánu v posledních dvaceti letech. Znak ve středu je klasický znak Afghánistánu s mešitou s jeho mihrab směrem k Mekce.

Design je svislá trikolóra černé, červené a zelené, se státním znakem uprostřed. Afghánistán je země ve střední Asii, která má černou vlajku s zelená, červená a. Ve středu je štít žluté. Úplný název této země je Islámská republika Afghánistán, náboženství je součástí vlády této země. Jeden z největších a nejchudších zemí ve Střední Asii, který utrpěl několik válek a především mnoho problémů z různých kmenů a náboženství v této oblasti.Země s mnoha přírodními zdroji, kteří žijí ve velmi obtížné situaci.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 59 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 10:05:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 59 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 69 hlasů
Top číslo 615
STAŽENÍ
Staženo 3578 krát

Národní vlajka Iráku má tři stejné vodorovné červené, bílé a černé pruhy na arabské osvobozenecké vlajky. Tyto tři barvy byly v použití od roku 1963 s několika změnami zelených symbolů v centrálním bílým pruhem. Nejnovější verze je Takbir napsán v zelené, i když ten v tomto spořič obrazovky je ten, který trval od roku 2004 do roku 2008. Pokud se vám líbí Iráku vlajku, stáhněte si jej a sdílet je s rodinou a přáteli na Facebooku, Twitteru a mnoho víc!

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1423
STAŽENÍ
Staženo 1485 krát

To je estonská vlajka na tyči v doprovodu státní hymny Estonska, pro všechny ty, kteří se cítí velmi připojen k této krásné země se nachází ve východní Evropě. Užijte si tuto krásnou zdarma spořič obrazovky z Estonska, se třemi pruhy modré, černé a bílé. Estonská republika, jejíž základní kapitál je Tallinn, je zemí s počtem obyvatel 1,3 milionu obyvatel.