Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky Vlajka Afghánistánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu

Spořič Obrazovky Vlajka Afghánistánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky se bude dát vlajku Afghánistánu stále mává na obrazovce. Bylo přijato přechodné vlády přechodné islámského státu Afghánistán v roce 2002 až 2004 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů v barvách černé, červené a zelené. Tyto barvy byly přítomny ve většině vlajky Afghánistánu v posledních dvaceti letech. Znak ve středu je klasický znak Afghánistánu s mešitou s jeho mihrab směrem k Mekce.

Design je svislá trikolóra černé, červené a zelené, se státním znakem uprostřed. Afghánistán je země ve střední Asii, která má černou vlajku s zelená, červená a. Ve středu je štít žluté. Úplný název této země je Islámská republika Afghánistán, náboženství je součástí vlády této země. Jeden z největších a nejchudších zemí ve Střední Asii, který utrpěl několik válek a především mnoho problémů z různých kmenů a náboženství v této oblasti.Země s mnoha přírodními zdroji, kteří žijí ve velmi obtížné situaci.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 57 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 10:05:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 57 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 99 hlasů
Top číslo 674
STAŽENÍ
Staženo 3096 krát

Spořič obrazovky z americkou vlajkou s orel bělohlavý létání. Americký orel bělohlavý je symbolem na štít Spojených států amerických, je národní pták od roku 1782 již můžete stáhnout americkou vlajku a mávat plném rozsahu tuto animaci cítit barvy ve vaší zemi. Podívejte se, jak americký orel létat vaší obrazovce. Vlajka Spojených států se skládá z třinácti vodorovné pruhy a obdélník s padesát hvězd. Animace americkou vlajkou v modré barvě s orlem.

6
6 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 753
STAŽENÍ
Staženo 2633 krát

Tapety na plochu vlajky z Norska, skandinávské země v severní Evropě. Tento krásný 3D vlajky vlny jemně ve větru, ukazující charakteristické barvy země. Konstrukce této vlajky je červené pozadí s bílým a modrým křížem. Tento kříž je známý jako severské kříže, skandinávský kříž nebo kříž svatého Olafa, a je design s vlajkami severní Evropě, kromě Norska jsou Finsko, Island, Švédsko a Dánsko. Tyto země mají společný vzor, ale různé barvy v jejich designu.