Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Afghánistánu

Spořiče obrazovky Vlajka Afghánistánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu

Spořič Obrazovky Vlajka Afghánistánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky se bude dát vlajku Afghánistánu stále mává na obrazovce. Bylo přijato přechodné vlády přechodné islámského státu Afghánistán v roce 2002 až 2004 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů v barvách černé, červené a zelené. Tyto barvy byly přítomny ve většině vlajky Afghánistánu v posledních dvaceti letech. Znak ve středu je klasický znak Afghánistánu s mešitou s jeho mihrab směrem k Mekce.

Design je svislá trikolóra černé, červené a zelené, se státním znakem uprostřed. Afghánistán je země ve střední Asii, která má černou vlajku s zelená, červená a. Ve středu je štít žluté. Úplný název této země je Islámská republika Afghánistán, náboženství je součástí vlády této země. Jeden z největších a nejchudších zemí ve Střední Asii, který utrpěl několik válek a především mnoho problémů z různých kmenů a náboženství v této oblasti.Země s mnoha přírodními zdroji, kteří žijí ve velmi obtížné situaci.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 59 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 10:05:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Afghánistánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 59 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1174
STAŽENÍ
Staženo 2024 krát

Španělská vlajka je státní znak Španělského království, které je oficiální název Španělské jako země. V tento spořič obrazovky můžete vidět státní znak posíleny s barvou srsti královského domu v centru. Španělská vlajka je zbarven žlutě a červeně.

8
8 z 10 - 462 hlasů
Top číslo 500
STAŽENÍ
Staženo 4811 krát

Národní vlajka Argentiny je navržen s třemi stejně širokými vodorovnými pruhy barevných světle modrá, bílá a světle modrá. Ve středu, žluté slunce května bylo přidáno 1818 Existuje mnoho výkladů o důvody, proč jsou ty barvy Argentiny. Cítit vlastenecký duch na váš počítač s spořič obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Stáhněte si ji a sdílet je se svými přáteli a rodinou na sociálních sítích, takže i oni mohou mít na svém počítači!