Vlajka Finska

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Finska

Spořiče obrazovky Vlajka Finska

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Finska

Spořič Obrazovky Vlajka Finska
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Líbí se vám tato vlajka? Zde si můžete stáhnout spořič obrazovky pro finskou vlajkou. Tento parametr se skládá z modré nordické kříž na bílém pozadí. To bylo přijato dne 29. května 1918 finské národní vlajka má obdélníkový tvar s modrým křížem a bílé pozadí. Bílá barva symbolizuje sníh a modrou vodou, jezera a oblohy. To má dvě základní varianty: státní vlajka (civilní) a stát. Některé verze mají státní znak ve středu kříže.

Finsko také používá nordické kříž jako v ostatních severských zemích. V tomto případě je kříž modrá na bílém pozadí. Tento kříž je známý jako severské kříže, skandinávský kříž nebo kříž svatého Olafa a sdílet různé skandinávské země, ale s různými barvami ve vašem designu. Na rozdíl od státní vlajky, státní vlajka má erb Finska zapsaných na kříži.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Finska kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 260 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Finska z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 259 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 260 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 718
STAŽENÍ
Staženo 3617 krát

Přejete si spořič obrazovky představuje Jihoafrickou republiku? Zde je animace jihoafrické vlajky pohybující se ve větru. Tato vlajka je zobrazována s mnoha barvami, jako jsou červená, bílá, modrá, černá, žlutá a zelená. To se skládá ze dvou červených a modrých vodorovných pruhů a ve středu je "Y" horizontální zelené s bílými okraji a černým a žlutým trojúhelníkem. Písmeno Y představuje spojení horizontálních ploch v téže zemi. Pokud jste Jižní Afriky a chcete monitor zastupuje svou zemi, stáhněte si tuto animaci.

6
6 z 10 - 69 hlasů
Top číslo 772
STAŽENÍ
Staženo 2785 krát

Národní vlajka Japonska je velmi jednoduché. Je vyrobeno v případě bílé obdélníkové pole s velkým červeným disku ve středu. Disk představuje slunce. Tato vlajka se oficiálně nazývá Nisshoki v japonštině, což znamená "slunce-mark vlajku", ale je také známý jako Hinomaru, což znamená "kruh slunce". Pokud máte rádi tuto zemi, nebo se narodili v něm, nebo tam byl na návštěvě a chcete suvenýr, stáhněte si tento spořič obrazovky a sdílet je na největších sociálních sítích s lidmi, které si myslí, že by mohl být zájem!