Vlajka Finska

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Finska

Spořiče obrazovky Vlajka Finska

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Finska

Spořič Obrazovky Vlajka Finska
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Líbí se vám tato vlajka? Zde si můžete stáhnout spořič obrazovky pro finskou vlajkou. Tento parametr se skládá z modré nordické kříž na bílém pozadí. To bylo přijato dne 29. května 1918 finské národní vlajka má obdélníkový tvar s modrým křížem a bílé pozadí. Bílá barva symbolizuje sníh a modrou vodou, jezera a oblohy. To má dvě základní varianty: státní vlajka (civilní) a stát. Některé verze mají státní znak ve středu kříže.

Finsko také používá nordické kříž jako v ostatních severských zemích. V tomto případě je kříž modrá na bílém pozadí. Tento kříž je známý jako severské kříže, skandinávský kříž nebo kříž svatého Olafa a sdílet různé skandinávské země, ale s různými barvami ve vašem designu. Na rozdíl od státní vlajky, státní vlajka má erb Finska zapsaných na kříži.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Finska kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 281 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Finska z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 259 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 281 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 462 hlasů
Top číslo 500
STAŽENÍ
Staženo 5140 krát

Národní vlajka Argentiny je navržen s třemi stejně širokými vodorovnými pruhy barevných světle modrá, bílá a světle modrá. Ve středu, žluté slunce května bylo přidáno 1818 Existuje mnoho výkladů o důvody, proč jsou ty barvy Argentiny. Cítit vlastenecký duch na váš počítač s spořič obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Stáhněte si ji a sdílet je se svými přáteli a rodinou na sociálních sítích, takže i oni mohou mít na svém počítači!

7
7 z 10 - 330 hlasů
Top číslo 525
STAŽENÍ
Staženo 4789 krát

Vlajka Itálie má tři stejné vertikální pásem zelené, bílé a červené, se zelenou na straně vlajky. Tato současná podoba se používá od roku 1946 a byl přijat roku 1948 z větší části, zelená představuje pláně země a kopce, bílá představuje zasněžené vrcholky Alp a červená představuje krev, která vytekla do válek Italská nezávislost. Pokud máte rádi tuto zemi z nějakého důvodu, nebo jsou prostě z něj, pak musíte mít tento spořič obrazovky na výzdobu svého stolního počítače a sdílet s každým, koho znáte na sociálních sítích!