Vlajka Irská

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Irská

Spořiče obrazovky Vlajka Irská

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Irská

Spořič Obrazovky Vlajka Irská
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Irska má tři barvy rozdělen do tří svislých pásmech. Barvy jsou, zleva doprava, zelené, bílé a oranžové. To je také známý jako irský trikolóry. Irská vláda popsala zelenou představující gaelských tradici v Irsku, oranžové zastupující následovníky Viléma Oranžského v Irsku, a bílé reprezentovat mír, nebo příměří. Pokud jste zde, nebo jen jako téhle zemi, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky pro své sbírky a sdílet je s rodinou a přáteli na nejlepší sociálních sítích existují!

Irská republika je suverénním státem v Evropě, který může trvat až pět šestin ostrova Irska. Jeho hlavní město se jmenuje Dublin. Země získala nezávislost od Britského impéria v roce 1931, a byl přejmenován irského svobodného státu. Irsko je charakterizován jeho keltské irské tradice a folklóru. Jedná se o oblast se spoustou zeleně, a má na jeho pobřeží s některými krásnými útesy.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Irská kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 78 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Irská z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 175 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 78 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 224 hlasů
Top číslo 607
STAŽENÍ
Staženo 3772 krát

Cítit vlastenecký duch na váš počítač s spořiče obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Národní vlajka Německo se skládá ze tří stejných horizontálních pásů třech různých barvách, které jsou od shora dolů, černé, červené a zlaté. Vlajka byla přijata během Výmarské republiky jako národní vlajka moderního Německa, v roce 1919 Barevné provedení černé-červené-zlato hrály důležitou roli v historii Německa vlajek a měli různé významy. Stáhněte si tento spořič obrazovky a sdílet je se svými vlasteneckými přáteli na Facebooku a dalších sociálních sítí!

6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1509
STAŽENÍ
Staženo 1293 krát

Obrazovky hymny a vlajky Angoly. Vlajka se skládá ze dvou horizontálních pruhů červené a černé, se žlutými symboly mačetou, je v převodovce a hvězdou. Hymna Angoly s názvem Angola Avante, což znamená, že dopředu Angola, a byl napsán Alves Manuel Rui Monteiro a přijata v roce 1975.