Vlajka Irská

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Irská

Spořiče obrazovky Vlajka Irská

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Irská

Spořič Obrazovky Vlajka Irská
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Irska má tři barvy rozdělen do tří svislých pásmech. Barvy jsou, zleva doprava, zelené, bílé a oranžové. To je také známý jako irský trikolóry. Irská vláda popsala zelenou představující gaelských tradici v Irsku, oranžové zastupující následovníky Viléma Oranžského v Irsku, a bílé reprezentovat mír, nebo příměří. Pokud jste zde, nebo jen jako téhle zemi, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky pro své sbírky a sdílet je s rodinou a přáteli na nejlepší sociálních sítích existují!

Irská republika je suverénním státem v Evropě, který může trvat až pět šestin ostrova Irska. Jeho hlavní město se jmenuje Dublin. Země získala nezávislost od Britského impéria v roce 1931, a byl přejmenován irského svobodného státu. Irsko je charakterizován jeho keltské irské tradice a folklóru. Jedná se o oblast se spoustou zeleně, a má na jeho pobřeží s některými krásnými útesy.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Irská kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 79 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Irská z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 175 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 79 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1275
STAŽENÍ
Staženo 2009 krát

Egypt šetřič obrazovky vlajku. Vlajka Egypt. Neváhejte si vlasteneckého ducha v počítači mít šetřič obrazovky pro vaši zemi vlajky, mávali v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Nemůžete to minout ve své kolekci Obrazovky Egypt národní vlajky.

5
5 z 10 - 33 hlasů
Top číslo 778
STAŽENÍ
Staženo 2879 krát

Tento spořič obrazovky se bude dát vlajku Afghánistánu stále mává na obrazovce. Bylo přijato přechodné vlády přechodné islámského státu Afghánistán v roce 2002 až 2004 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů v barvách černé, červené a zelené. Tyto barvy byly přítomny ve většině vlajky Afghánistánu v posledních dvaceti letech. Znak ve středu je klasický znak Afghánistánu s mešitou s jeho mihrab směrem k Mekce.