Nová vlajka iráku

Spořiče obrazovky vlajky : nová vlajka iráku

Spořiče obrazovky nová vlajka iráku

Animovaný spořič obrazovky nová vlajka iráku

Spořič Obrazovky Nová vlajka Iráku
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Mávání v tomto spořič obrazovky je nový design vlajky Iráku, které bylo oficiálně přijato dne 22. ledna 2008 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů červené, bílé a černé barvě. Fráze Allahu Akbar je zobrazena v zelené barvě na středu bílého pruhu napsán v Kufic kaligrafii (nejstarší arabské kaligrafie) a prostředky? Alláh je největší?. Nyní můžete mít ve svém počítači nový design vlajce Iráku.

Od počátku této země, jejich vlajka se skládala převážně z červené, zelené, bílé a černé barvy. Nejpopulárnější a významný design byl baasistické vlajky, který prošel řadou změn v jejím vývoji od roku 1963 na moderní design dnes. Když byl vyloučen diktátora Saddáma Husajna v roce 2003, přechod na konci baasistického vlády začal. Tam byly četné problémy přijmout novou vlajku, a opakovaně zastavil proces. To nebylo až do roku 2008, kdy se dostal formální dohodu přijmout novou vlajku.. Stáhněte si spořič obrazovky Nová vlajka Iráku kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 132 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-17 09:10:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Nová vlajka Iráku z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 132 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 330 hlasů
Top číslo 525
STAŽENÍ
Staženo 4360 krát

Vlajka Itálie má tři stejné vertikální pásem zelené, bílé a červené, se zelenou na straně vlajky. Tato současná podoba se používá od roku 1946 a byl přijat roku 1948 z větší části, zelená představuje pláně země a kopce, bílá představuje zasněžené vrcholky Alp a červená představuje krev, která vytekla do válek Italská nezávislost. Pokud máte rádi tuto zemi z nějakého důvodu, nebo jsou prostě z něj, pak musíte mít tento spořič obrazovky na výzdobu svého stolního počítače a sdílet s každým, koho znáte na sociálních sítích!

6
6 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 718
STAŽENÍ
Staženo 3306 krát

Přejete si spořič obrazovky představuje Jihoafrickou republiku? Zde je animace jihoafrické vlajky pohybující se ve větru. Tato vlajka je zobrazována s mnoha barvami, jako jsou červená, bílá, modrá, černá, žlutá a zelená. To se skládá ze dvou červených a modrých vodorovných pruhů a ve středu je "Y" horizontální zelené s bílými okraji a černým a žlutým trojúhelníkem. Písmeno Y představuje spojení horizontálních ploch v téže zemi. Pokud jste Jižní Afriky a chcete monitor zastupuje svou zemi, stáhněte si tuto animaci.