Španělsko

Spořiče obrazovky vlajky : Španělsko

Spořiče obrazovky Španělsko

Animovaný spořič obrazovky Španělsko

Spořič Obrazovky Španělsko
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vlajka Španělska podle španělské ústavy z roku 1978, se skládá ze tří vodorovných pruhů, které jsou od shora dolů, červené, žluté a červené.Žlutý pruh je dvakrát de velikost každého červeným pruhem. Původ současného španělská vlajka je námořní prapor z roku 1783, který byl zvolen Karel III mezi 12 různými vlajkami navržených Antonio Valdés y Bazán. Al z 12 plánovaných vlajky jsou uloženy na námořní muzeum v Madridu. Nenechte si ujít příležitost, jak si přizpůsobit svůj počítač s vaší vlajkou.

Španělské království je demokracie organizována ve formě parlamentní vlády v konstituční monarchii. Je to země, se nachází v jihozápadní Evropě a zahrnuje 47 milionů obyvatel. Španělsko a Portugalsko jsou na Pyrenejském poloostrově. Tato země je v poloze 52 podle jeho povrchu, který je 504,645km2. To má velkou přítomnost nadnárodních společností v zemi.. Stáhněte si spořič obrazovky Španělsko kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 128 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 15:03:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Španělsko z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 128 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 515 hlasů
Top číslo 381
STAŽENÍ
Staženo 5951 krát

Vlajka Mexika má tři barvy v podobě tří vertikálních pásů. V centru středního pruhu, má své národní erb nabité. Barvy vlajky jsou z výtahu doprava, zelená, bílá a červená. Tyto barvy jsou ty, o národní osvobozenecká armáda v Mexiku. Ústředním znakem je aztec piktogram Tenochtitlán, nebo Mexika město, v centru jejich říše. Pokud jste Mexičan, nebo jednoduše jako této zemi, pak musíte mít tento příznak v počítači nainstalována, a sdílet to přes nejznámějších sociálních sítí existují.

7
7 z 10 - 154 hlasů
Top číslo 594
STAŽENÍ
Staženo 3748 krát

Union Jack je pojmenování pro vlajku Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. V minulosti se používala ve všech zemích bývalé britské říše. Její současný vzhled pochází z roku 1801. Správný anglický název pro vlajku Spojeného království by měl být Union Flag, tedy vlajka unie. Jack je námořnický termín pro vlajku umístěnou na stěžni lodi a spojení Union Jack by tedy mělo být správně užíváno pouze ve spojení s lodní vlajkou. Avšak vzhledem k historickému významu britského námořnictva pro celou zemi přešlo námořnické označení do běžného jazyka a používá se dodnes.