Španělsko

Spořiče obrazovky vlajky : Španělsko

Spořiče obrazovky Španělsko

Animovaný spořič obrazovky Španělsko

Spořič Obrazovky Španělsko
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vlajka Španělska podle španělské ústavy z roku 1978, se skládá ze tří vodorovných pruhů, které jsou od shora dolů, červené, žluté a červené.Žlutý pruh je dvakrát de velikost každého červeným pruhem. Původ současného španělská vlajka je námořní prapor z roku 1783, který byl zvolen Karel III mezi 12 různými vlajkami navržených Antonio Valdés y Bazán. Al z 12 plánovaných vlajky jsou uloženy na námořní muzeum v Madridu. Nenechte si ujít příležitost, jak si přizpůsobit svůj počítač s vaší vlajkou.

Španělské království je demokracie organizována ve formě parlamentní vlády v konstituční monarchii. Je to země, se nachází v jihozápadní Evropě a zahrnuje 47 milionů obyvatel. Španělsko a Portugalsko jsou na Pyrenejském poloostrově. Tato země je v poloze 52 podle jeho povrchu, který je 504,645km2. To má velkou přítomnost nadnárodních společností v zemi.. Stáhněte si spořič obrazovky Španělsko kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 169 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 15:03:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Španělsko z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 169 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1275
STAŽENÍ
Staženo 2009 krát

Egypt šetřič obrazovky vlajku. Vlajka Egypt. Neváhejte si vlasteneckého ducha v počítači mít šetřič obrazovky pro vaši zemi vlajky, mávali v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Nemůžete to minout ve své kolekci Obrazovky Egypt národní vlajky.

8
8 z 10 - 462 hlasů
Top číslo 500
STAŽENÍ
Staženo 4811 krát

Národní vlajka Argentiny je navržen s třemi stejně širokými vodorovnými pruhy barevných světle modrá, bílá a světle modrá. Ve středu, žluté slunce května bylo přidáno 1818 Existuje mnoho výkladů o důvody, proč jsou ty barvy Argentiny. Cítit vlastenecký duch na váš počítač s spořič obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Stáhněte si ji a sdílet je se svými přáteli a rodinou na sociálních sítích, takže i oni mohou mít na svém počítači!