Španělsko

Spořiče obrazovky vlajky : Španělsko

Spořiče obrazovky Španělsko

Animovaný spořič obrazovky Španělsko

Spořič Obrazovky Španělsko
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vlajka Španělska podle španělské ústavy z roku 1978, se skládá ze tří vodorovných pruhů, které jsou od shora dolů, červené, žluté a červené.Žlutý pruh je dvakrát de velikost každého červeným pruhem. Původ současného španělská vlajka je námořní prapor z roku 1783, který byl zvolen Karel III mezi 12 různými vlajkami navržených Antonio Valdés y Bazán. Al z 12 plánovaných vlajky jsou uloženy na námořní muzeum v Madridu. Nenechte si ujít příležitost, jak si přizpůsobit svůj počítač s vaší vlajkou.

Španělské království je demokracie organizována ve formě parlamentní vlády v konstituční monarchii. Je to země, se nachází v jihozápadní Evropě a zahrnuje 47 milionů obyvatel. Španělsko a Portugalsko jsou na Pyrenejském poloostrově. Tato země je v poloze 52 podle jeho povrchu, který je 504,645km2. To má velkou přítomnost nadnárodních společností v zemi.. Stáhněte si spořič obrazovky Španělsko kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 146 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 15:03:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Španělsko z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 146 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 56 hlasů
Top číslo 719
STAŽENÍ
Staženo 2688 krát

Národní vlajka Belgie se skládá ze tří stejně svislými pruhy černá, žlutá a červená, z leva do prava. Barvy byly převzaty z barev vévodství Brabant, zatímco vertikální dispozice může být založeno na vlajce Francie. Pokud máte pocit, vlastenecký duch, stáhnout do svého počítače spořič obrazovky pro belgické vlajky mávání barvy své země, a sdílet je s rodinou a přáteli, kteří jsou také belgický, aby i oni nyní vlastenecké spořič obrazovky vaše oblíbené barvy.

9
9 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1025
STAŽENÍ
Staženo 1731 krát

To je turecká vlajka na tyči s národní hymnou Turecka, pro všechny ty, kteří se cítí velmi připojen k této krásné země se nachází mezi Asií a Evropou. Užijte si tuto krásnou zdarma spořič obrazovky Turecka, s červenou barvou, na Měsíc a bílé hvězdy. Turecko, jejíž základní kapitál je Ankara, je zemí s počtem obyvatel nad 72 a půl milionu obyvatel.