Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky vlajky : Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky Stará vlajka Iráku

Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku

Spořič Obrazovky Stará vlajka Iráku
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Iráku má tři stejné vodorovné červené, bílé a černé pruhy na arabské osvobozenecké vlajky. Tyto tři barvy byly v použití od roku 1963 s několika změnami zelených symbolů v centrálním bílým pruhem. Nejnovější verze je Takbir napsán v zelené, i když ten v tomto spořič obrazovky je ten, který trval od roku 2004 do roku 2008. Pokud se vám líbí Iráku vlajku, stáhněte si jej a sdílet je s rodinou a přáteli na Facebooku, Twitteru a mnoho víc!

Irácká republika je země v západní Asii klenout většinu severozápadní konec pohoří Zagros, v severní části Arabského pouští a východní část syrské pouště. Tato země Středního východu je území, které ve starověku byl znám jako Mezopotámie. Jedná se o území, které je téměř pouště v celé své celistvosti, o rozloze 437.000 km2.. Stáhněte si spořič obrazovky Stará vlajka Iráku kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 84 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 483 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 84 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 882
STAŽENÍ
Staženo 2827 krát

Rusko flag spořič obrazovky. Ruská Vlajka. Neváhejte si vlasteneckého ducha v počítači mít šetřič obrazovky pro vaši zemi vlajky, mávali v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Nemůžete to minout ve své kolekci Obrazovky ruské národní vlajky.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1472
STAŽENÍ
Staženo 2286 krát

Toto je vlajka Andorra na tyči v doprovodu národní hymna Andorry, pro všechny ty, kteří se cítí velmi připojit k této malé knížectví se nachází v severovýchodní části Španělska. Užijte si tuto krásnou zdarma spořič obrazovky Andorra, s vertikálními modré, žluté a červené pruhy, s erbem ve středu vlajky. Knížectví Andorry, jejíž kapitál je Andorra la Vella, je malá země s počtem obyvatel těsně nad 75.000 obyvatel.