Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky vlajky : Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky Stará vlajka Iráku

Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku

Spořič Obrazovky Stará vlajka Iráku
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Iráku má tři stejné vodorovné červené, bílé a černé pruhy na arabské osvobozenecké vlajky. Tyto tři barvy byly v použití od roku 1963 s několika změnami zelených symbolů v centrálním bílým pruhem. Nejnovější verze je Takbir napsán v zelené, i když ten v tomto spořič obrazovky je ten, který trval od roku 2004 do roku 2008. Pokud se vám líbí Iráku vlajku, stáhněte si jej a sdílet je s rodinou a přáteli na Facebooku, Twitteru a mnoho víc!

Irácká republika je země v západní Asii klenout většinu severozápadní konec pohoří Zagros, v severní části Arabského pouští a východní část syrské pouště. Tato země Středního východu je území, které ve starověku byl znám jako Mezopotámie. Jedná se o území, které je téměř pouště v celé své celistvosti, o rozloze 437.000 km2.. Stáhněte si spořič obrazovky Stará vlajka Iráku kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 83 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 483 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 83 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 43 hlasů
Top číslo 702
STAŽENÍ
Staženo 3217 krát

Animace švédské vlajky představující severské země Švédska. Tento příznak je reprezentován se žlutým křížem na modrém pozadí. Modrá barva symbolizuje pravdu a žlutý je štědrost, tyto barvy pocházejí z barev státního znaku. Tato vlajka byla přijata v roce 1563, ale nebyla schválena až 1982 K dispozici jsou i jiné verze a provedení. Pokud si chcete vyzdobit svůj počítač s tímto žlutým nordic kříž na modré, stáhnout zdarma animované o švédské národní vlajky.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1247
STAŽENÍ
Staženo 1987 krát

Národní vlajka Ázerbájdžánu se skládá z horizontální trikolóra, odshora dolů, modrá, červená a zelená. V samém středu červeným pruhem, má bílý půlměsíc a osmicípá hvězda. Modrý pruh odkazuje na národní Turkic dědictví, červená znamená pokrok, a zelená představuje islám. Barvy a velikosti byly přijaty v roce 1991 cítit Ázerbájdžán ducha na váš počítač s spořiče obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy vašeho vlajky. Stáhněte, nainstalujte a pokud se vám líbí, sdílejte ji se svými přáteli a rodinou, takže můžete mít taky!