Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky vlajky : Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky Stará vlajka Iráku

Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku

Spořič Obrazovky Stará vlajka Iráku
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Iráku má tři stejné vodorovné červené, bílé a černé pruhy na arabské osvobozenecké vlajky. Tyto tři barvy byly v použití od roku 1963 s několika změnami zelených symbolů v centrálním bílým pruhem. Nejnovější verze je Takbir napsán v zelené, i když ten v tomto spořič obrazovky je ten, který trval od roku 2004 do roku 2008. Pokud se vám líbí Iráku vlajku, stáhněte si jej a sdílet je s rodinou a přáteli na Facebooku, Twitteru a mnoho víc!

Irácká republika je země v západní Asii klenout většinu severozápadní konec pohoří Zagros, v severní části Arabského pouští a východní část syrské pouště. Tato země Středního východu je území, které ve starověku byl znám jako Mezopotámie. Jedná se o území, které je téměř pouště v celé své celistvosti, o rozloze 437.000 km2.. Stáhněte si spořič obrazovky Stará vlajka Iráku kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 83 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 483 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 83 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 25 hlasů
Top číslo 709
STAŽENÍ
Staženo 3066 krát

Národní vlajka Irska má tři barvy rozdělen do tří svislých pásmech. Barvy jsou, zleva doprava, zelené, bílé a oranžové. To je také známý jako irský trikolóry. Irská vláda popsala zelenou představující gaelských tradici v Irsku, oranžové zastupující následovníky Viléma Oranžského v Irsku, a bílé reprezentovat mír, nebo příměří. Pokud jste zde, nebo jen jako téhle zemi, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky pro své sbírky a sdílet je s rodinou a přáteli na nejlepší sociálních sítích existují!

6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1370
STAŽENÍ
Staženo 2013 krát

Vlajka Španělska podle španělské ústavy z roku 1978, se skládá ze tří vodorovných pruhů, které jsou od shora dolů, červené, žluté a červené.Žlutý pruh je dvakrát de velikost každého červeným pruhem. Původ současného španělská vlajka je námořní prapor z roku 1783, který byl zvolen Karel III mezi 12 různými vlajkami navržených Antonio Valdés y Bazán. Al z 12 plánovaných vlajky jsou uloženy na námořní muzeum v Madridu. Nenechte si ujít příležitost, jak si přizpůsobit svůj počítač s vaší vlajkou.