Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky vlajky : Stará vlajka Iráku

Spořiče obrazovky Stará vlajka Iráku

Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku

Spořič Obrazovky Stará vlajka Iráku
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Iráku má tři stejné vodorovné červené, bílé a černé pruhy na arabské osvobozenecké vlajky. Tyto tři barvy byly v použití od roku 1963 s několika změnami zelených symbolů v centrálním bílým pruhem. Nejnovější verze je Takbir napsán v zelené, i když ten v tomto spořič obrazovky je ten, který trval od roku 2004 do roku 2008. Pokud se vám líbí Iráku vlajku, stáhněte si jej a sdílet je s rodinou a přáteli na Facebooku, Twitteru a mnoho víc!

Irácká republika je země v západní Asii klenout většinu severozápadní konec pohoří Zagros, v severní části Arabského pouští a východní část syrské pouště. Tato země Středního východu je území, které ve starověku byl znám jako Mezopotámie. Jedná se o území, které je téměř pouště v celé své celistvosti, o rozloze 437.000 km2.. Stáhněte si spořič obrazovky Stará vlajka Iráku kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 83 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Stará vlajka Iráku z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 483 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 83 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 118 hlasů
Top číslo 591
STAŽENÍ
Staženo 3855 krát

Národní vlajka Francie nabízí tři svislé trikolóry kapely barvy, zleva doprava, královská modrá, bílá a červená, jsou modré na stožáru straně. Pro ty, kteří mluví anglicky, to je známo, že se nazývá francouzská trikolóra nebo prostě trikolóra. Konstrukce této vlajky je připsána na markýze de La Fayette, a byla oficiálně přijata za první Francouzské republiky. Jejich konstrukce barva a tvar zůstal nezměněn až do současnosti. Pokud máte rádi tuto zemi, nebo jsou zde, pak byste měli stáhnout tento spořič obrazovky a poslat přes Facebook nebo Twitter, aby svým přátelům a rodině!

5
5 z 10 - 33 hlasů
Top číslo 778
STAŽENÍ
Staženo 2610 krát

Tento spořič obrazovky se bude dát vlajku Afghánistánu stále mává na obrazovce. Bylo přijato přechodné vlády přechodné islámského státu Afghánistán v roce 2002 až 2004 Tato vlajka se skládá ze tří pruhů v barvách černé, červené a zelené. Tyto barvy byly přítomny ve většině vlajky Afghánistánu v posledních dvaceti letech. Znak ve středu je klasický znak Afghánistánu s mešitou s jeho mihrab směrem k Mekce.