Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Spořič Obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Ázerbájdžánu se skládá z horizontální trikolóra, odshora dolů, modrá, červená a zelená. V samém středu červeným pruhem, má bílý půlměsíc a osmicípá hvězda. Modrý pruh odkazuje na národní Turkic dědictví, červená znamená pokrok, a zelená představuje islám. Barvy a velikosti byly přijaty v roce 1991 cítit Ázerbájdžán ducha na váš počítač s spořiče obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy vašeho vlajky. Stáhněte, nainstalujte a pokud se vám líbí, sdílejte ji se svými přáteli a rodinou, takže můžete mít taky!

Ázerbájdžánská republika je největší země v oblasti Kavkazu, a nachází se na křižovatce východní Evropy a západní Asie. V této oblasti existují důkazy o osídlení civilizací z doby kamenné. Proto má velkou kulturní a historické dědictví s velkým bohatstvím. Ázerbájdžán je jednou ze šesti nezávislými tureckými států a mají mezinárodní vztahy s mnoha dalšími zeměmi.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-18 16:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 882
STAŽENÍ
Staženo 2170 krát

Rusko flag spořič obrazovky. Ruská Vlajka. Neváhejte si vlasteneckého ducha v počítači mít šetřič obrazovky pro vaši zemi vlajky, mávali v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy ve vaší zemi. Nemůžete to minout ve své kolekci Obrazovky ruské národní vlajky.

6
6 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 682
STAŽENÍ
Staženo 2786 krát

Národní vlajka Kanady je také známý jako javorový list. Je to rudá vlajka s bílým čtvercem uprostřed s červeným stylizované 11-špičaté javorový list. Jeho přijetí v roce 1965 bylo poprvé národní vlajka byla oficiálně přijata v Kanadě nahradit union vlajku. Pokud jste z Kanady a jsou vlastenecké, nebo prostě milovat tuto zemi, pak si nemůžete nechat ujít tento spořič obrazovky. Pokud se vám líbí, jděte do toho a sdílet je s kanadskou rodinou a přáteli, aby mohli také použít!