Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Spořič Obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Ázerbájdžánu se skládá z horizontální trikolóra, odshora dolů, modrá, červená a zelená. V samém středu červeným pruhem, má bílý půlměsíc a osmicípá hvězda. Modrý pruh odkazuje na národní Turkic dědictví, červená znamená pokrok, a zelená představuje islám. Barvy a velikosti byly přijaty v roce 1991 cítit Ázerbájdžán ducha na váš počítač s spořiče obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy vašeho vlajky. Stáhněte, nainstalujte a pokud se vám líbí, sdílejte ji se svými přáteli a rodinou, takže můžete mít taky!

Ázerbájdžánská republika je největší země v oblasti Kavkazu, a nachází se na křižovatce východní Evropy a západní Asie. V této oblasti existují důkazy o osídlení civilizací z doby kamenné. Proto má velkou kulturní a historické dědictví s velkým bohatstvím. Ázerbájdžán je jednou ze šesti nezávislými tureckými států a mají mezinárodní vztahy s mnoha dalšími zeměmi.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-18 16:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 37 hlasů
Top číslo 820
STAŽENÍ
Staženo 1978 krát

Národní Australská vlajka je modrá s britskou vlajkou v levém horním čtvrtletí velkou bílou sedm-špičatá hvězda s názvem Hvězda společenství přímo pod a ve zbytku je reprezentace souhvězdí Jižního kříže tvoří pět hvězd, jedna malá pěticípá hvězda a čtyři větší sedm-špičaté hvězdy. Myslíte, že vaše vlastenecký duch, který má spořič obrazovky pro vlajku své země na vašem počítači, mává v plném rozsahu, takže se můžete cítit barvy ve vaší zemi. Nechte své australské přátele a rodinu přátele o tomto spořič obrazovky na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter!

7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1174
STAŽENÍ
Staženo 1746 krát

Španělská vlajka je státní znak Španělského království, které je oficiální název Španělské jako země. V tento spořič obrazovky můžete vidět státní znak posíleny s barvou srsti královského domu v centru. Španělská vlajka je zbarven žlutě a červeně.