Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Ázerbájdžánu

Spořiče obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu

Spořič Obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Ázerbájdžánu se skládá z horizontální trikolóra, odshora dolů, modrá, červená a zelená. V samém středu červeným pruhem, má bílý půlměsíc a osmicípá hvězda. Modrý pruh odkazuje na národní Turkic dědictví, červená znamená pokrok, a zelená představuje islám. Barvy a velikosti byly přijaty v roce 1991 cítit Ázerbájdžán ducha na váš počítač s spořiče obrazovky pro vlajku své země, mával v plném rozsahu, takže máte pocit, barvy vašeho vlajky. Stáhněte, nainstalujte a pokud se vám líbí, sdílejte ji se svými přáteli a rodinou, takže můžete mít taky!

Ázerbájdžánská republika je největší země v oblasti Kavkazu, a nachází se na křižovatce východní Evropy a západní Asie. V této oblasti existují důkazy o osídlení civilizací z doby kamenné. Proto má velkou kulturní a historické dědictví s velkým bohatstvím. Ázerbájdžán je jednou ze šesti nezávislými tureckými států a mají mezinárodní vztahy s mnoha dalšími zeměmi.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-18 16:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Ázerbájdžánu z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 112 hlasů
Top číslo 668
STAŽENÍ
Staženo 3190 krát

Vlajka Nizozemska má tři vodorovné pruhy v barvách červené, bílé a modré. Pochází z doby povstání nizozemských protestantských provincií proti španělské nadvládě pod vedením prince Viléma Oranžského. O jeho vlajce – někdy jen oranžová, ale většinou oranžová, bílá a modrá – se poprvé mluví roku 1572. Po osvobození sedmi severních provincií od španělského obklíčení a vytvoření Republiky spojeného Nizozemí (1581) se tzv. „princova vlajka“ v livrejových barvách oranžského domu používala jako symbol generálních stavů společně s vlajkou se znakem Svobodného Nizozemí, od roku 1597 byla zavedená jako jediná nizozemská vlajka. Okolo roku 1630 a hlavně po roce 1648, kdy Španělsko uznalo nizozemskou nezávislost, byl pro lepší viditelnost na moři (hlavně však z politických důvodů) oranžový pruh nahrazený červeným (v roce 1796 bylo používání oranžové barvy výslovně zakázané).

3
3 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 1528
STAŽENÍ
Staženo 1139 krát

Spousta vlajek z celého světa udržet pomalu kolem tohoto zdarma spořič obrazovky. Více než padesát různých vlajek z celé planetě se objeví na bílém pozadí, což je souzvuk všech světlých barvách. Chcete přidat logo vaší společnosti a mají vlastní spořič obrazovky? Zeptejte se nás, aby to pro vás přes sociální sítě a my vám bude jeden!