Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky Vlajka Evropské Unie

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie

Spořič Obrazovky Vlajka Evropské Unie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Chránič obrazovky z evropské vlajky je tvořen dvanácti zlatých hvězd na tmavě modrém pozadí. To symbolizuje jednotu členských zemí Evropské unie. Ta se skládá z dvanácti zlatých nebo žlutých hvězd v kruhu. Hvězdy neodpovídá počtu zemí EU, ale symbolizují jednotu, solidaritu a soulad mezi evropskými národy. To je oficiální vlajkou Evropské unie a Rady Evropy. Pokud jste hrdý na to být Evropan, stáhněte si tuto animaci.

Dne 07.5.1992 byl poslední den, kdy byl přijat tento příznak.Návrhář byl Arsène Heitz. Vlajka EU obsahuje 1205-špičaté zlatých hvězd na modrém hadříkem. Se objeví na různých bankovek, mincí a míst. Evropská unie je ekonomická a politická organizace složená z 27 demokratických evropských zemí integrovat a řídit států Evropy.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 169 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-19 10:01:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 140 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 169 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 44 hlasů
Top číslo 646
STAŽENÍ
Staženo 3308 krát

Slavné Rudé náměstí vlajka s bílým křížem uprostřed reprezentuje národ Švýcarska. V této spořič obrazovky zvýrazněte červené a bílé barvy, které reprezentují tuto zemi. To bylo v devatenáctém století, kdy slavný bílý kříž na červeném pozadí se stal pod jeho vlajkou. Švýcarský národní vlajka představuje vlajku Švýcarské konfederace. Pokud si chcete vyzdobit váš počítač a myslíte, že vaše vlasteneckého ducha, můžete si stáhnout tuto animaci červenou vlajku s bílým křížem.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 828
STAŽENÍ
Staženo 2654 krát

V této spořič obrazovky vlajky Singapurské republiky, s vlnami, které se pohybují pomalu a uvolněně. Národní vlajka Singapuru obsahuje pět hvězd, které představují ideály zemí rovnosti, pokroku, spravedlnosti, míru a demokracie. Srpek představuje zemi v neustálém růstu. Jak můžete vidět, že se skládá ze dvou pruhů, horní červený a druhý bílý. Pokud máte zvláštní pocit, pro tento národ, nabízíme tento spořič obrazovky přizpůsobit počítač.