Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky Vlajka Evropské Unie

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie

Spořič Obrazovky Vlajka Evropské Unie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Chránič obrazovky z evropské vlajky je tvořen dvanácti zlatých hvězd na tmavě modrém pozadí. To symbolizuje jednotu členských zemí Evropské unie. Ta se skládá z dvanácti zlatých nebo žlutých hvězd v kruhu. Hvězdy neodpovídá počtu zemí EU, ale symbolizují jednotu, solidaritu a soulad mezi evropskými národy. To je oficiální vlajkou Evropské unie a Rady Evropy. Pokud jste hrdý na to být Evropan, stáhněte si tuto animaci.

Dne 07.5.1992 byl poslední den, kdy byl přijat tento příznak.Návrhář byl Arsène Heitz. Vlajka EU obsahuje 1205-špičaté zlatých hvězd na modrém hadříkem. Se objeví na různých bankovek, mincí a míst. Evropská unie je ekonomická a politická organizace složená z 27 demokratických evropských zemí integrovat a řídit států Evropy.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 149 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-19 10:01:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 140 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 149 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 515 hlasů
Top číslo 381
STAŽENÍ
Staženo 6100 krát

Vlajka Mexika má tři barvy v podobě tří vertikálních pásů. V centru středního pruhu, má své národní erb nabité. Barvy vlajky jsou z výtahu doprava, zelená, bílá a červená. Tyto barvy jsou ty, o národní osvobozenecká armáda v Mexiku. Ústředním znakem je aztec piktogram Tenochtitlán, nebo Mexika město, v centru jejich říše. Pokud jste Mexičan, nebo jednoduše jako této zemi, pak musíte mít tento příznak v počítači nainstalována, a sdílet to přes nejznámějších sociálních sítí existují.

7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1174
STAŽENÍ
Staženo 1910 krát

Španělská vlajka je státní znak Španělského království, které je oficiální název Španělské jako země. V tento spořič obrazovky můžete vidět státní znak posíleny s barvou srsti královského domu v centru. Španělská vlajka je zbarven žlutě a červeně.