Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Evropské Unie

Spořiče obrazovky Vlajka Evropské Unie

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie

Spořič Obrazovky Vlajka Evropské Unie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Chránič obrazovky z evropské vlajky je tvořen dvanácti zlatých hvězd na tmavě modrém pozadí. To symbolizuje jednotu členských zemí Evropské unie. Ta se skládá z dvanácti zlatých nebo žlutých hvězd v kruhu. Hvězdy neodpovídá počtu zemí EU, ale symbolizují jednotu, solidaritu a soulad mezi evropskými národy. To je oficiální vlajkou Evropské unie a Rady Evropy. Pokud jste hrdý na to být Evropan, stáhněte si tuto animaci.

Dne 07.5.1992 byl poslední den, kdy byl přijat tento příznak.Návrhář byl Arsène Heitz. Vlajka EU obsahuje 1205-špičaté zlatých hvězd na modrém hadříkem. Se objeví na různých bankovek, mincí a míst. Evropská unie je ekonomická a politická organizace složená z 27 demokratických evropských zemí integrovat a řídit států Evropy.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 130 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-19 10:01:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Evropské Unie z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 140 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 130 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 56 hlasů
Top číslo 719
STAŽENÍ
Staženo 2588 krát

Národní vlajka Belgie se skládá ze tří stejně svislými pruhy černá, žlutá a červená, z leva do prava. Barvy byly převzaty z barev vévodství Brabant, zatímco vertikální dispozice může být založeno na vlajce Francie. Pokud máte pocit, vlastenecký duch, stáhnout do svého počítače spořič obrazovky pro belgické vlajky mávání barvy své země, a sdílet je s rodinou a přáteli, kteří jsou také belgický, aby i oni nyní vlastenecké spořič obrazovky vaše oblíbené barvy.

8
8 z 10 - 1252 hlasů
Top číslo 274
STAŽENÍ
Staženo 8124 krát

Vlajka Španělska podle španělské ústavy z roku 1978, se skládá ze tří vodorovných pruhů, které jsou od shora dolů, červené, žluté a červené.Žlutý pruh je dvakrát de velikost každého červeným pruhem. Původ současného vlajkou Španělska, je námořní podporučík v 1783, který byl zvolen Karel III mezi 12 různými vlajkami navržených Antonio Valdés y Bazán. Al z 12 plánovaných vlajky jsou uloženy na námořní muzeum v Madridu. Pokud jste zde, nebo jednoduše jako této země, musíte mít tento spořič obrazovky a sdílet je se svými přáteli a rodinou přes sociální sítě!