Vlajka Francie

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Francie

Spořiče obrazovky Vlajka Francie

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Francie

Spořič Obrazovky Vlajka Francie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Francie nabízí tři svislé trikolóry kapely barvy, zleva doprava, královská modrá, bílá a červená, jsou modré na stožáru straně. Pro ty, kteří mluví anglicky, to je známo, že se nazývá francouzská trikolóra nebo prostě trikolóra. Konstrukce této vlajky je připsána na markýze de La Fayette, a byla oficiálně přijata za první Francouzské republiky. Jejich konstrukce barva a tvar zůstal nezměněn až do současnosti. Pokud máte rádi tuto zemi, nebo jsou zde, pak byste měli stáhnout tento spořič obrazovky a poslat přes Facebook nebo Twitter, aby svým přátelům a rodině!

Francouzská republika je unitárním semi-prezidentskou republikou v západní Evropě. To je často označován jako šestiúhelníku, protože z geometrického tvaru jeho území. Hlavním městem tohoto francouzského území je Paříž, který je také nejlidnatější město ve Francii.Francouzská republika má rozlohu 675.000 km2, kde žije 66 milionů lidí s hustotou 97 obyvatel na kilometr čtvereční.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Francie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 208 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Francie z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 826 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 208 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 326 hlasů
Top číslo 491
STAŽENÍ
Staženo 5230 krát

Vlajka Izraele byl takhle od roku 1948 má modrou Davidovou hvězdou na bílém pozadí, mezi dvěma vodorovnými modrými pruhy. Modrá barva je pověřena pouze jako temné nebe modré a liší se od jedné vlajky do druhého. To se může pohybovat od odstínu čisté modré, někdy ve stínu skoro tma jako v tmavě modré, na odstíny asi 75% vůči čisté azurové a odstínů jako lehká jako velmi světle modrou. Pokud máte rádi tuto zemi, nebo jsou domácí, pak neváhejte a stáhněte si ji a sdílejte ji na každé sociální síti můžete!

6
6 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 718
STAŽENÍ
Staženo 3427 krát

Přejete si spořič obrazovky představuje Jihoafrickou republiku? Zde je animace jihoafrické vlajky pohybující se ve větru. Tato vlajka je zobrazována s mnoha barvami, jako jsou červená, bílá, modrá, černá, žlutá a zelená. To se skládá ze dvou červených a modrých vodorovných pruhů a ve středu je "Y" horizontální zelené s bílými okraji a černým a žlutým trojúhelníkem. Písmeno Y představuje spojení horizontálních ploch v téže zemi. Pokud jste Jižní Afriky a chcete monitor zastupuje svou zemi, stáhněte si tuto animaci.