Vlajka Francie

Spořiče obrazovky vlajky : Vlajka Francie

Spořiče obrazovky Vlajka Francie

Animovaný spořič obrazovky Vlajka Francie

Spořič Obrazovky Vlajka Francie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Národní vlajka Francie nabízí tři svislé trikolóry kapely barvy, zleva doprava, královská modrá, bílá a červená, jsou modré na stožáru straně. Pro ty, kteří mluví anglicky, to je známo, že se nazývá francouzská trikolóra nebo prostě trikolóra. Konstrukce této vlajky je připsána na markýze de La Fayette, a byla oficiálně přijata za první Francouzské republiky. Jejich konstrukce barva a tvar zůstal nezměněn až do současnosti. Pokud máte rádi tuto zemi, nebo jsou zde, pak byste měli stáhnout tento spořič obrazovky a poslat přes Facebook nebo Twitter, aby svým přátelům a rodině!

Francouzská republika je unitárním semi-prezidentskou republikou v západní Evropě. To je často označován jako šestiúhelníku, protože z geometrického tvaru jeho území. Hlavním městem tohoto francouzského území je Paříž, který je také nejlidnatější město ve Francii.Francouzská republika má rozlohu 675.000 km2, kde žije 66 milionů lidí s hustotou 97 obyvatel na kilometr čtvereční.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka Francie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vlajky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vlajky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 186 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-11 17:05:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vlajky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka Francie z Vlajky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 826 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 186 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1369
STAŽENÍ
Staženo 1399 krát

Zde je brazilská vlajka na stožár za doprovodu brazilské národní hymny (Hino Nacional Brasileiro), pro všechny ty, kteří se cítí velmi připojen k této krásné země na kontinentu Jižní Ameriky. Užijte si tuto krásnou zdarma spořič obrazovky z Brazílie, s zelené a žluté barvy vlajky, a s modrým kruhem uvnitř. Hlavní město Brazilské federativní republiky je Brasilia.

7
7 z 10 - 44 hlasů
Top číslo 646
STAŽENÍ
Staženo 3218 krát

Slavné Rudé náměstí vlajka s bílým křížem uprostřed reprezentuje národ Švýcarska. V této spořič obrazovky zvýrazněte červené a bílé barvy, které reprezentují tuto zemi. To bylo v devatenáctém století, kdy slavný bílý kříž na červeném pozadí se stal pod jeho vlajkou. Švýcarský národní vlajka představuje vlajku Švýcarské konfederace. Pokud si chcete vyzdobit váš počítač a myslíte, že vaše vlasteneckého ducha, můžete si stáhnout tuto animaci červenou vlajku s bílým křížem.