Podzemní jezero

Spořiče obrazovky vodopad : podzemní jezero

Spořiče obrazovky podzemní jezero

Animovaný spořič obrazovky podzemní jezero

Spořič Obrazovky Podzemní jezero
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky ukazuje pramen uvnitř temné jeskyni. Mnoho vodopády a katarakty jsou vytvořeny z podzemního pramene, kde vychází z vody po vnější straně. Tato jeskyně má magické kouzlo, s jasem, který se odráží na povrchu vody a stěny jeskyně ve tmě. Pěkný spořič obrazovky s krápníky kape na zdroji vody a podzemní jezera v jeskyni.

Animace pružiny a podzemního jezera v jeskyni, s kapkami vody kapající z krápníků na vodě pocházející ze zdroje.Voda se hromadí v podzemních nádrží, rybníků nebo podzemních jezer jako voda dosahuje po kapkách skrze trhliny v zemi a je uložen. Krásné jezero s křišťálově čistou vodou, která svítí ve tmě jeskyně. Podzemní krajina, ve které vidíme jeskyni nebo jeskyni, kde je kaluž vody, tvořené kapkami, které prosakují z povrchu. Představte si, že zvuk vydávaný kapky dopadající na vodní hladinu.. Stáhněte si spořič obrazovky Podzemní jezero kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 161 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-10 09:12:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Podzemní jezero z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 147 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 161 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 48 hlasů
Top číslo 617
STAŽENÍ
Staženo 3674 krát

Je to skromný vodopád, který vzniká mezi skalami a patří do malé útočiště jezera. Jedná se o malý vodopád, který můžete mít na obrazovce počítače. Takže, když jste doma nebo v práci, uvidíte část přírody. Zdá se, že okno do lesa, s výhledem na krásné tyrkysové jezero. Pokud nemáte čas zorganizovat exkurzi můžete mít příjemnou relaxační přírodní vodopád ve vašem PC, ale zde doporučujeme, pokud máte čas, strávit nějaký čas se jít ven a užívat přírody s rodinou strávit krásný den, a to zejména v dobrém počasí. Užijte si tento spořič obrazovky a další velké vodopády a vodopády, a vyberte ten, který chcete nainstalovat!

7
7 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 909
STAŽENÍ
Staženo 2211 krát

Tento spořič obrazovky ukazuje zpomaleně videa vodopád. Tento vodopád je součástí vodopádů Iguaçu mezi Brazílií a Argentinou. Iguaçu Řeka protíná východo-centrální oblasti Jižní Ameriky. Na tomto místě je vodopád 82 metrů a má krásné přírodní podívanou v přírodě. V naší spořič obrazovky uvidíte voda padající zpomaleně, takže zpomalil. Tyto vodopády jsou jedním ze sedmi divů světa, a teď ho můžete mít zcela zdarma spořič obrazovky.