Pokles vody

Spořiče obrazovky vodopad : pokles vody

Spořiče obrazovky pokles vody

Animovaný spořič obrazovky pokles vody

Spořič Obrazovky Pokles vody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky z vodopádu se liší od ostatních, protože se jedná o animovaný vodopád. Jemné nitky voda vlnící se skály padají pomalu hit skály. Je to relaxační screensaver vody padající, přeplněná a tiché a měkké barvy. Voda padá snadno shora v podobě trysek na skalách. Můžeme vidět animovaný mezi stromy, protože se jedná o přírodní vodopády v lese scéně. Je to místo, kde voda teče přes převýšení v průběhu potoka nebo řeky.

Tento spořič obrazovky z vodopádu připomíná typ výkresu, který lze nalézt v Disney filmech jako Kniha džunglí, Lví král nebo Tarzan, kde krásné krajiny v přírodě. Scéna u vodopádu v přírodě se skrývá za stromy v džungli nebo les. Voda padá snadno z vrcholu na hnědé skály, kameny, které jsou erodované působením vody. Živé přírodní krajina s vodopádem bílou a čistou vodou. Oživte svůj monitor s tímto animované scény přírody a krajiny. Vodopády jsou často tvořeny, když řeka je mladý.. Stáhněte si spořič obrazovky Pokles vody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 125 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-22 16:10:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pokles vody z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 133 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 125 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1561
STAŽENÍ
Staženo 1600 krát

Jen málo lidí se podaří dosáhnout tuto skrytou kaskádu, která se skrývá mezi skalami, v hustém lese. Stromy a velké kameny kolem malého rybníčku, v němž teče kaskádu malých rozměrů. Je to velmi krásné místo uprostřed přírodní oblasti, kde si můžete dýchat čerstvý vzduch a cítit klidný pocit relaxace a klidu. Chcete-li ten pocit vás obklopují, nainstalovat tento spořič obrazovky ve vašem počítači.

7
7 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 909
STAŽENÍ
Staženo 1970 krát

Tento spořič obrazovky ukazuje zpomaleně videa vodopád. Tento vodopád je součástí vodopádů Iguaçu mezi Brazílií a Argentinou. Iguaçu Řeka protíná východo-centrální oblasti Jižní Ameriky. Na tomto místě je vodopád 82 metrů a má krásné přírodní podívanou v přírodě. V naší spořič obrazovky uvidíte voda padající zpomaleně, takže zpomalil. Tyto vodopády jsou jedním ze sedmi divů světa, a teď ho můžete mít zcela zdarma spořič obrazovky.