Pokles vody

Spořiče obrazovky vodopad : pokles vody

Spořiče obrazovky pokles vody

Animovaný spořič obrazovky pokles vody

Spořič Obrazovky Pokles vody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky z vodopádu se liší od ostatních, protože se jedná o animovaný vodopád. Jemné nitky voda vlnící se skály padají pomalu hit skály. Je to relaxační screensaver vody padající, přeplněná a tiché a měkké barvy. Voda padá snadno shora v podobě trysek na skalách. Můžeme vidět animovaný mezi stromy, protože se jedná o přírodní vodopády v lese scéně. Je to místo, kde voda teče přes převýšení v průběhu potoka nebo řeky.

Tento spořič obrazovky z vodopádu připomíná typ výkresu, který lze nalézt v Disney filmech jako Kniha džunglí, Lví král nebo Tarzan, kde krásné krajiny v přírodě. Scéna u vodopádu v přírodě se skrývá za stromy v džungli nebo les. Voda padá snadno z vrcholu na hnědé skály, kameny, které jsou erodované působením vody. Živé přírodní krajina s vodopádem bílou a čistou vodou. Oživte svůj monitor s tímto animované scény přírody a krajiny. Vodopády jsou často tvořeny, když řeka je mladý.. Stáhněte si spořič obrazovky Pokles vody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 109 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-22 16:10:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pokles vody z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 133 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 109 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1705
STAŽENÍ
Staženo 764 krát

Působivý obraz strmé údolí s krásným vodopádem padající z velkého množství vody. Hory jsou vertikální pokles více než 50 metrů, s rychlostí padající vody vyplývá, že na spodní části vodopádu, bude rybník podstatně hluboké. V horní části svahu, na pravé straně, můžeme vidět budovu, která vypadá, jako by a kláštera, nebo místa bydliště. Můžeme hádat, aby názory vodopád z každého okna budovy by měla být úžasné. Nedovolte, aby tento spořič obrazovky mít vodopádu údolí v počítači zdarma.

7
7 z 10 - 45 hlasů
Top číslo 617
STAŽENÍ
Staženo 3310 krát

Je to skromný vodopád, který vzniká mezi skalami a patří do malé útočiště jezera. Jedná se o malý vodopád, který můžete mít na obrazovce počítače. Takže, když jste doma nebo v práci, uvidíte část přírody. Zdá se, že okno do lesa, s výhledem na krásné tyrkysové jezero. Pokud nemáte čas zorganizovat exkurzi můžete mít příjemnou relaxační přírodní vodopád ve vašem PC, ale zde doporučujeme, pokud máte čas, strávit nějaký čas se jít ven a užívat přírody s rodinou strávit krásný den, a to zejména v dobrém počasí. Užijte si tento spořič obrazovky a další velké vodopády a vodopády, a vyberte ten, který chcete nainstalovat!