Vodopád na potoce

Spořiče obrazovky vodopad : vodopád na potoce

Spořiče obrazovky vodopád na potoce

Animovaný spořič obrazovky vodopád na potoce

Spořič Obrazovky Vodopád na potoce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky z vodopádu uprostřed lesa, rostliny, stromy a květiny s malým vodopádem pod vodou v doprovodu relaxační hudby a zvuků vody. Vřele doporučujeme pro ty, kteří hledají útočiště klidu uprostřed rušného života. Pokud chcete, můžete sdílet tyto uklidňující vody a zvuky s přáteli na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter a Google+, takže ostatní mohou objevit a nenechte si ujít to. Příroda je na spořič obrazovky s tímto vodopádem a tato zvířata tak docela.

Vodopády jsou pády z velmi odlišných velikostí, ať už malé kapky v každém proudu, nebo velké vodopády stovky metrů. Odpočiňte si a starat se o vašeho počítače. Tyto scény mají velmi velké relaxační sílu, konstantní hluk a klidný pohyb vody. Ve scéně vidíme zvířata žijící v lese jako stávkující modré papoušek peří nebo kolibřík červené. Stromy rostou kolem vody a dostat se na břeh. Vidíme jasnou vodu s kameny v pozadí.Krásná scéna, jak vyzdobit váš monitor. Takže jen tak sednout, relaxovat a poslouchat relaxační hudbu a zvuky přírody.. Stáhněte si spořič obrazovky Vodopád na potoce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1767 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-23 00:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vodopád na potoce z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 68978 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1767 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 8454 hlasů
Top číslo 25
STAŽENÍ
Staženo 68740 krát

S tímto spořič obrazovky, budete mít všechny v jednom balení, voda, jezera, řeky, rybníky, ryby, kachny ... S tímto spořič obrazovky můžete získat všechny druhy scén, jako malá kaskáda padá dolů na klidné a čisté jezero, které jejediná věc, narušení klidu scénu. Relaxační výkon těchto vodních obrazů je velmi dobře znám, tak vyzdobit váš stolní počítač s kaskádou, nebo některý z dalších scén. Pokud se vám líbí, jděte do toho a sdílet je na své oblíbené sociální sítě, aby ostatní lidé mohou vidět, co se vám líbí!

7
7 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 909
STAŽENÍ
Staženo 1970 krát

Tento spořič obrazovky ukazuje zpomaleně videa vodopád. Tento vodopád je součástí vodopádů Iguaçu mezi Brazílií a Argentinou. Iguaçu Řeka protíná východo-centrální oblasti Jižní Ameriky. Na tomto místě je vodopád 82 metrů a má krásné přírodní podívanou v přírodě. V naší spořič obrazovky uvidíte voda padající zpomaleně, takže zpomalil. Tyto vodopády jsou jedním ze sedmi divů světa, a teď ho můžete mít zcela zdarma spořič obrazovky.