Vodopád na potoce

Spořiče obrazovky vodopad : vodopád na potoce

Spořiče obrazovky vodopád na potoce

Animovaný spořič obrazovky vodopád na potoce

Spořič Obrazovky Vodopád na potoce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky z vodopádu uprostřed lesa, rostliny, stromy a květiny s malým vodopádem pod vodou v doprovodu relaxační hudby a zvuků vody. Vřele doporučujeme pro ty, kteří hledají útočiště klidu uprostřed rušného života. Pokud chcete, můžete sdílet tyto uklidňující vody a zvuky s přáteli na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter a Google+, takže ostatní mohou objevit a nenechte si ujít to. Příroda je na spořič obrazovky s tímto vodopádem a tato zvířata tak docela.

Vodopády jsou pády z velmi odlišných velikostí, ať už malé kapky v každém proudu, nebo velké vodopády stovky metrů. Odpočiňte si a starat se o vašeho počítače. Tyto scény mají velmi velké relaxační sílu, konstantní hluk a klidný pohyb vody. Ve scéně vidíme zvířata žijící v lese jako stávkující modré papoušek peří nebo kolibřík červené. Stromy rostou kolem vody a dostat se na břeh. Vidíme jasnou vodu s kameny v pozadí.Krásná scéna, jak vyzdobit váš monitor. Takže jen tak sednout, relaxovat a poslouchat relaxační hudbu a zvuky přírody.. Stáhněte si spořič obrazovky Vodopád na potoce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1806 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-23 00:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vodopád na potoce z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 68992 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1806 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 46120 hlasů
Top číslo 8
STAŽENÍ
Staženo 277904 krát

Zhluboka se nadechněte, uvolněte se a věnujte pozornost této vodopád spořiče obrazovky. Podívejte se na vodě pádě téct dolů animované ryby, motýly, vážky, a mnohem více! Tento krásný vodopád teče přes jeskyně a sestupuje dolů ke vchodu do osvěžující laguna v případě džungli podobně. Uklidňující hudba a zvuky přírody, aby scénu přijít živý. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, stáhněte si ho, a pokud se vám líbí to, sdílet je na každé sociální síti! Ať jiní si to, co vás baví!

6
6 z 10 - 25 hlasů
Top číslo 760
STAŽENÍ
Staženo 3051 krát

Velmi relaxační spořič obrazovky džungli vodopádu. Slunce vychází na vrcholu vodopádu a voda zanechává mírné záblesky světla, zatímco klesá. Hejno ptáků přechodů na jeviště, se stěhovat do teplejších klimatických podmínkách. S tímto obrazovky se můžete obrátit monitoru počítače do přístavu míru pokaždé, když se před mrazem i několik minut. Podělte se s přáteli a užít si zdarma tento spořič obrazovky.