Vodopád

Spořiče obrazovky vodopad : vodopád

Spořiče obrazovky vodopád

Animovaný spořič obrazovky vodopád

Spořič Obrazovky Vodopád
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Líbí se vám vodopády? V této krajině mají velký vodopád v džungli, můžeme vidět voda pokles šedého různých místech, zatímco my džungle před i za malé jezero. Podívejte se na vody spadají do této přírodní vodopád v řece v džungli. V horní části vidíme lesní stromy, které dosahují samém okraji vody. Voda padá z vysokého přes skály do jezera na dně.

Vodopády jsou pády, jak ušetřit pokles v této spořič obrazovky mají velký vodopád, kde voda padá přes kameny z řeky do jezera. Krajiny tropické džungle s velkým vodopádem. Skály jsou černé na rozdíl stromy jsou zelené. Padající voda je bílá, ale dolní rybník je zelená. To je typické říční vody. Vidíme krásnou krajinu s modrou oblohu a bílé mraky.Ústředním tématem animace je vodopád uprostřed džungle, a je ukrytý v lese je tak velkolepé přírodní pád vody.. Stáhněte si spořič obrazovky Vodopád kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vodopad, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vodopad Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 385 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-13 08:09:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vodopad. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vodopád z Vodopad ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1470 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 385 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 114615 hlasů
Top číslo 2
STAŽENÍ
Staženo 588348 krát

Nic není přitažlivější než kaskády vody padající shora nad jezírkem. S touto zdarma spořič obrazovky, budete mít nové 3D grafiku z našich nejpopulárnějších spořič obrazovky, těchto 3D animované vodopády. Vodní účinky jsou nic menšího než úžasné ascéna ožívá 3D ryby, papoušci, kolibříci, motýly a vážky a uvolňující, uklidňující zvuky přírody. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, pak můžete i stáhnout do svého počítače a sdílet je se zbytkem světa! Dejte vědět svým přátelům a rodině o této spořič obrazovky přes Facebook nebo jiné sociální sítě, které se vám líbí!

7
7 z 10 - 256 hlasů
Top číslo 608
STAŽENÍ
Staženo 3835 krát

S touto zdarma 3D spořič obrazovky animovaný vodopádu máme spíše tropické scénu. Nainstalujte si jej a mít šanci, aby se váš obrazovky do okna do tropické džungle, a mají krásný výhled na deštný prales přírody. Proměňte svůj obrazovky do okna do tropické džungle, a mají krásný výhled na charakteru lesa. S tímto spořič obrazovky, nemusíte se pohybovat daleko od domova vidět vodopád v rybníku s motýly létající všude možně!