Kočka

Spořiče obrazovky Živočichové : kočka

Spořiče obrazovky kočka

Animovaný spořič obrazovky kočka

Spořič Obrazovky Kočka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky máme kočku cvičit na skateboardu po chodníku města. Je to pěkný spořič obrazovky, ve kterém je kotě válcování plné rychlosti na skateboardu, skákání přes lavičky a rychle piruety. Toulavá kočka je praktikování sportů v ulici. Trik, který se cvičí na břehu se nazývá "ruční". To je více dětského spořič obrazovky, protože je barevný, animovaný a trochu karikatura. Nicméně, pokud se vám líbí, jděte do toho a sdílet je na vašich oblíbených sociálních sítích!

Stěhování obraz karikatury kočky. Koťata jsou domácí zvířata, která se líbí dětem i dospělým. Tyto domácí zvířata objevují jako postavy v mnoha televizních seriálů a karikatury. Při této příležitosti kočka kočičí praktikuje na skateboardu nebo hrát s bruslí. Skateboarding je sport, který zahrnuje posuvné na stůl s kolečky a provádět kaskadérské kousky a čísla s nimi. Zábavné a roztomilé spořič obrazovky současně. Roztomilý 3D kotě s velkýma kulatýma očima ... co víc si můžete přát?. Stáhněte si spořič obrazovky Kočka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 43 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 16:03:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kočka z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1050 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 43 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1901 hlasů
Top číslo 137
STAŽENÍ
Staženo 15194 krát

Spořič obrazovky z vlka vytí před úplňku na obloze. Zvíře je na hoře přes noc. Vytí pomáhá členy vlčí smečky, aby zůstali v kontaktu spolu navzájem, což umožňuje efektivně komunikovat v hustých lesích či velké vzdálenosti. Tento spořič obrazovky je doprovázen křikem, který produkuje tento vlk vyjící na měsíc. Scéna přírody ve své nejčistší a divoké chvíle.

6
6 z 10 - 37 hlasů
Top číslo 1106
STAŽENÍ
Staženo 1942 krát

V tomto volném spořič obrazovky vidíme modrý kolibřík létání kolem některých květin. Obloha je krásná, světle modrá s velmi malými mraky na to. Tráva je zelená, a květiny zvýraznit svou žlutou barvou. Kolibřík se snaží sedět na jednom z nich, ale nemůže se rozhodnout. Kolibříci jsou mezi nejmenší ptáky a jsou často nazýván včelí ptáci, protože mohou mávat křídly jako oni a jsou často jíst z květů. Tito ptáci se vyznačují tím, mávání křídly při vysoké rychlosti, aby v místě, kde lidské oko nemůže vidět pouhým okem.