Štěně

Spořiče obrazovky Živočichové : Štěně

Spořiče obrazovky Štěně

Animovaný spořič obrazovky Štěně

Spořič Obrazovky Štěně
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má prostě velmi roztomilé štěně psa s sluneční brýle a červené náhrdelník na kaštanové pozadí. Štěně je šťastný, protože můžete vidět, že vrtí její malý ocas. Tento veselý malý pes se bude starat o vaší obrazovce, když jste tam, a on bude doslova zachránit obrazovky. Tam je přesně okamžik, kdy můžete vidět, jak vám ukázat oči. Pozadí je červené s růžovými přechody, a podlaha má trochu odraz. Tento vtipný animovaný 3D kreslení je boxer štěně. Pokud se vám líbí, sdílejte ji na své oblíbené sociální síti.

Věděli jste, že štěně má pouze gestate 63 dnů v bříšku jeho matky před tím, než se narodil? Boxer je velmi populární německé plemeno. Je známo, že je nebezpečný a agresivní plemeno, ale to není pravda. Tato animace ukazuje chov psí štěkot a šťastný. Je hnědé a má sluneční brýle. Boxeři jsou dobří hlídači, takže bude lepší ochranu svého počítače. Pokud chcete být vlastníkem tohoto štěněte, si můžete stáhnout zdarma spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Štěně kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 48 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 17:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Štěně z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1141 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 48 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 468 hlasů
Top číslo 415
STAŽENÍ
Staženo 5234 krát

Hlavním tématem této bezplatné spořiče obrazovky je severoamerický volně žijících živočichů. Spořič obrazovky je krátká slideshow krásných obrázků zvířat ze tam, jako divoké vlk, elegantní losů, majestátní orli některých a dřevařská medvědy. Američtí zvířata, která se objevují v této animace jsou dva orli, los, vlk a medvěd grizzly. Užijte si přírodu s divokým životem ve svobodě a v jejich přirozeném prostředí. Tyto snímky jsou úžasné, a budete jistě milovat, pokud se vám líbí tento druh volně žijících živočichů. Nezapomeňte se o něj podělit na Facebooku a dalších sociálních sítí!

6
6 z 10 - 467 hlasů
Top číslo 413
STAŽENÍ
Staženo 5257 krát

Tento spořič obrazovky je malý slideshow z velké kolekce fotografií ptáků v jejich přirozeném prostředí. Existují druhy ptáků, jako jsou kachny, racky, tučňáci, pávy, atd... Pokud máte rádi ptáky, můžete si je zdarma přímo tady, na obrazovce vašeho počítače. Nemusíte chodit do zoologické zahrady nebo něco takového... Tyto nádherné obrazy vás přenese na přírodní a klidném místě provedené ideální pro ptáky a Aves. Pokud máte rádi přírodu, je to jeden z spořičů obrazovky, které musíte mít a musí sdílet na sociálních sítích profil!