Štěně

Spořiče obrazovky Živočichové : Štěně

Spořiče obrazovky Štěně

Animovaný spořič obrazovky Štěně

Spořič Obrazovky Štěně
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má prostě velmi roztomilé štěně psa s sluneční brýle a červené náhrdelník na kaštanové pozadí. Štěně je šťastný, protože můžete vidět, že vrtí její malý ocas. Tento veselý malý pes se bude starat o vaší obrazovce, když jste tam, a on bude doslova zachránit obrazovky. Tam je přesně okamžik, kdy můžete vidět, jak vám ukázat oči. Pozadí je červené s růžovými přechody, a podlaha má trochu odraz. Tento vtipný animovaný 3D kreslení je boxer štěně. Pokud se vám líbí, sdílejte ji na své oblíbené sociální síti.

Věděli jste, že štěně má pouze gestate 63 dnů v bříšku jeho matky před tím, než se narodil? Boxer je velmi populární německé plemeno. Je známo, že je nebezpečný a agresivní plemeno, ale to není pravda. Tato animace ukazuje chov psí štěkot a šťastný. Je hnědé a má sluneční brýle. Boxeři jsou dobří hlídači, takže bude lepší ochranu svého počítače. Pokud chcete být vlastníkem tohoto štěněte, si můžete stáhnout zdarma spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Štěně kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 51 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 17:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Štěně z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1141 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 51 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 749 hlasů
Top číslo 249
STAŽENÍ
Staženo 8833 krát

V této spořič obrazovky, můžeme vidět obrovský louku, která vypadá jako zahrada, a který je plný nově kvetly červené květy. Ptáček usadí se v nich, a živí se jejich pyl. Hlavním tématem této spořič obrazovky je na jaře a jeho opylení jinými zvířaty. Užijte si poslech zpívat ptáků s tímto spořič obrazovky se zvukem, a nechat svou fantazii létat daleko s ním a poletovat z květu na květ. Jarní vždy znamená, že lepší časy přišli, takže pokud máte pocit, dolů, stáhněte si tento spořič obrazovky a rozveselit! Také ji sdílet se všemi svými přáteli, aby zjistili, kdo ji má rád jako ty!

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1019
STAŽENÍ
Staženo 2076 krát

Tato zábavná mravenečník je strkat klacek do mraveniště pro mravence a termity ven a ušetřete jako v této pěkné zdarma spořič obrazovky. Je to velmi legrační vidět odhodlání mravenečník, na sobě modrou košili, a s jeho jazykem ven s výrazem koncentrace. Ačkoli obvykle mravenečníkovití používat své kufry vytáhnout svou kořist do mraveniště a termitů valy, toto se rozhodla použít klacek se špatnými výsledky.