Štěně

Spořiče obrazovky Živočichové : Štěně

Spořiče obrazovky Štěně

Animovaný spořič obrazovky Štěně

Spořič Obrazovky Štěně
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má prostě velmi roztomilé štěně psa s sluneční brýle a červené náhrdelník na kaštanové pozadí. Štěně je šťastný, protože můžete vidět, že vrtí její malý ocas. Tento veselý malý pes se bude starat o vaší obrazovce, když jste tam, a on bude doslova zachránit obrazovky. Tam je přesně okamžik, kdy můžete vidět, jak vám ukázat oči. Pozadí je červené s růžovými přechody, a podlaha má trochu odraz. Tento vtipný animovaný 3D kreslení je boxer štěně. Pokud se vám líbí, sdílejte ji na své oblíbené sociální síti.

Věděli jste, že štěně má pouze gestate 63 dnů v bříšku jeho matky před tím, než se narodil? Boxer je velmi populární německé plemeno. Je známo, že je nebezpečný a agresivní plemeno, ale to není pravda. Tato animace ukazuje chov psí štěkot a šťastný. Je hnědé a má sluneční brýle. Boxeři jsou dobří hlídači, takže bude lepší ochranu svého počítače. Pokud chcete být vlastníkem tohoto štěněte, si můžete stáhnout zdarma spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Štěně kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 48 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 17:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Štěně z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1141 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 48 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16837 hlasů
Top číslo 20
STAŽENÍ
Staženo 88508 krát

Tento spořič obrazovky je krátká prezentace o nejroztomilejší obrázky štěňat a ostatních psů vůbec. Přidat pet do počítače, aby vám společnost při práci. To je nejlepší kolekce malých psů pro váš počítač, protože má krásné štěňátka na spaní a hraní. Chtěli byste mít štěně ve vašem počítači? Tento spořič obrazovky vám dává nejvíce roztomilé mazlíčky pro vaše PC. Nestyď se a sdílet je na vašem profilu vašich oblíbených sociálních sítích.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1102
STAŽENÍ
Staženo 1782 krát

Animovaný spořič obrazovky z bílého můra v letu za soumraku kolem světla, jako žárovka. Většina druhů motýlů jsou noční zvířata, která žijí v noci a živí nektarem z květů. Tento spořič obrazovky zobrazuje motýly létání v noci. Můry, motýli jsou typu s méně rozvinutými křídly. Vidíme zvířata na bílém pádlo jejich bílými křídly uprostřed noci. Oblečení můra, je druh houby můra. Housenky můry jsou považovány za vážné škůdce.