Štěně

Spořiče obrazovky Živočichové : Štěně

Spořiče obrazovky Štěně

Animovaný spořič obrazovky Štěně

Spořič Obrazovky Štěně
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky má prostě velmi roztomilé štěně psa s sluneční brýle a červené náhrdelník na kaštanové pozadí. Štěně je šťastný, protože můžete vidět, že vrtí její malý ocas. Tento veselý malý pes se bude starat o vaší obrazovce, když jste tam, a on bude doslova zachránit obrazovky. Tam je přesně okamžik, kdy můžete vidět, jak vám ukázat oči. Pozadí je červené s růžovými přechody, a podlaha má trochu odraz. Tento vtipný animovaný 3D kreslení je boxer štěně. Pokud se vám líbí, sdílejte ji na své oblíbené sociální síti.

Věděli jste, že štěně má pouze gestate 63 dnů v bříšku jeho matky před tím, než se narodil? Boxer je velmi populární německé plemeno. Je známo, že je nebezpečný a agresivní plemeno, ale to není pravda. Tato animace ukazuje chov psí štěkot a šťastný. Je hnědé a má sluneční brýle. Boxeři jsou dobří hlídači, takže bude lepší ochranu svého počítače. Pokud chcete být vlastníkem tohoto štěněte, si můžete stáhnout zdarma spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Štěně kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 54 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 17:03:34, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Štěně z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1141 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 54 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 191 hlasů
Top číslo 819
STAŽENÍ
Staženo 2115 krát

Máte-li domácí kočku jako domácího mazlíčka, nebo alespoň pokud máte rádi domácí kočky, budete vědět, jak zvědaví jsou s počítači. Pouze kurzor myši na obrazovce a chtějí ho chytit s jejich tlapami. V tomto volném spořič obrazovky, kotě je čmuchat s klávesnicí počítače, se snaží něco psát. Velmi pěkné 3D spořič obrazovky s domácím mazlíčkem hotelu. Tato hnědá mazlíček je na stole s bílým počítačem. Pokud máte rádi roztomilé kočky, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky a sdílet je se svými přáteli na sociálních sítích, kteří by ji rádi taky!

6
6 z 10 - 1036 hlasů
Top číslo 320
STAŽENÍ
Staženo 7746 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžeme vidět drak s ohněm v pozadí. Tento spořič obrazovky vytváří realistické iluzi ohně, a bude si myslet, že vaše obrazovka počítače se rozsvítí!Drak má křídla rozšířena, jako kdyby to bylo létání. Pokud máte rádi fantastické zvířat nebo mytologické bytosti, budete milovat tento spořič obrazovky pro jistotu. To má mnoho podobností se starými dinosaury, protože jejich mýtus vznikl s nejstarší archeologické nálezy byly v Asii. Sdílení na každé sociální sítě, můžete je také stojí za to! Lidé mohou taky líbí!