Tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky Živočichové : tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky tučňáků na jižním pólu

Animovaný spořič obrazovky tučňáků na jižním pólu

Spořič Obrazovky Tučňáků na jižním pólu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tučňáci jsou nelétaví ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy k jižnímu pólu. Jsou to ptáci, kteří žijí ve skupinách a rodiny a jsou přátelské a zábavné. Existuje mnoho druhů tučňáků v této spořič obrazovky můžete vidět tučňáků císařských, jeden z větších druhů. Ostatní menší, mláďata a vejce. Jsou to ptáci, kteří se živí ryby pro svou schopnost lovit ryby. Přestože povrch jsou pomalé, podvodní zvířata se pohybují velmi rychle.

Chladných vodách jižního pólu nejsou problémem pro kolonii tučňáků, kteří žijí na obrazovce, pokud si stáhnete tento spořič obrazovky.Slavný císař tučňák bude přítomen v této screensaver. Hory Antarktidy je pokryta sněhem a ledem, zatímco tmavě modrá voda nám dává myslet na chladných vod, které jsou typické pro těchto zeměpisných šířkách. Tito ptáci nemohou létat, ale pohybovat pod vodou v plné rychlosti najít ryby se živí. Mají kulatý tělo, s velmi malými černými křídly blízko k tělu. Hlava a zobák jsou obvykle černé s skvrny barvy v závislosti na druhu. Jejich křídla se vyvinuly do ploutví. Tučňáci jsou ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy, na jižním pólu.. Stáhněte si spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 92 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-15 19:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1827 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 92 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 253 hlasů
Top číslo 418
STAŽENÍ
Staženo 5292 krát

S touto zdarma spořič obrazovky se můžete dozvědět, jak se volně žijících živočichů z těchto zvířat. Podívejte se na ně pasou klidně v některých velmi rozsáhlých pastvinách, loukách, stepi, savany, atd. Obrázky v této spořič obrazovky patří mládě zebry a dospělé zebry. Tato sbírka zebra obrázků a fotografií jsou ideální pro milovníky divokého zvířete. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, don nezapomeňte podělit!

7
7 z 10 - 16837 hlasů
Top číslo 20
STAŽENÍ
Staženo 88431 krát

Tento spořič obrazovky je krátká prezentace o nejroztomilejší obrázky štěňat a ostatních psů vůbec. Přidat pet do počítače, aby vám společnost při práci. To je nejlepší kolekce malých psů pro váš počítač, protože má krásné štěňátka na spaní a hraní. Chtěli byste mít štěně ve vašem počítači? Tento spořič obrazovky vám dává nejvíce roztomilé mazlíčky pro vaše PC. Nestyď se a sdílet je na vašem profilu vašich oblíbených sociálních sítích.