Tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky Živočichové : tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky tučňáků na jižním pólu

Animovaný spořič obrazovky tučňáků na jižním pólu

Spořič Obrazovky Tučňáků na jižním pólu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tučňáci jsou nelétaví ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy k jižnímu pólu. Jsou to ptáci, kteří žijí ve skupinách a rodiny a jsou přátelské a zábavné. Existuje mnoho druhů tučňáků v této spořič obrazovky můžete vidět tučňáků císařských, jeden z větších druhů. Ostatní menší, mláďata a vejce. Jsou to ptáci, kteří se živí ryby pro svou schopnost lovit ryby. Přestože povrch jsou pomalé, podvodní zvířata se pohybují velmi rychle.

Chladných vodách jižního pólu nejsou problémem pro kolonii tučňáků, kteří žijí na obrazovce, pokud si stáhnete tento spořič obrazovky.Slavný císař tučňák bude přítomen v této screensaver. Hory Antarktidy je pokryta sněhem a ledem, zatímco tmavě modrá voda nám dává myslet na chladných vod, které jsou typické pro těchto zeměpisných šířkách. Tito ptáci nemohou létat, ale pohybovat pod vodou v plné rychlosti najít ryby se živí. Mají kulatý tělo, s velmi malými černými křídly blízko k tělu. Hlava a zobák jsou obvykle černé s skvrny barvy v závislosti na druhu. Jejich křídla se vyvinuly do ploutví. Tučňáci jsou ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy, na jižním pólu.. Stáhněte si spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 92 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-15 19:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1827 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 92 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 207 hlasů
Top číslo 412
STAŽENÍ
Staženo 5501 krát

V tomto volném animované, můžeme vidět, netopýři létání v noci a přichází Halloween dýně, že je to ve tvaru jeskyně s netopýry visí ze stropu. Netopýři jsou noční zvířata, velmi často spojené s dovolenou a teroristické témata Halloween, protože jsou pouze ty, které jsou opravdu schopny létat a vidět ve tmě noci. Nemůžete opravdu vidět netopýry, ale můžete vidět jejich stín a oni se blíží. Perfektní spořič obrazovky vystrašit někoho! Zkuste to sdílení je na své oblíbené sociální sítě!

8
8 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 840
STAŽENÍ
Staženo 2296 krát

Levhart (Panthera pardus) je masožravý savec kočičí rodiny a starověku, levharti jsou považovány za křížence mezi lvem a Panther, proto jeho jméno, které se skládá z řeckého slova lev a hnědý pes (Panter). Leopardi mají největší distribuce jakéhokoli divoké kočky, jsou jedním z nejvíce adaptabilní zvířat, které existují a mohou žít ve všech klimatických podmínkách a prostředích a zároveň má jídlo. Leopardi jsou agresivní zvířata, která vědí, jak se vyhnout další více nebezpečná zvířata jako lvi oni, leopard je jen přirozeným nepřítelem je člověk.