Tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky Živočichové : tučňáků na jižním pólu

Spořiče obrazovky tučňáků na jižním pólu

Animovaný spořič obrazovky tučňáků na jižním pólu

Spořič Obrazovky Tučňáků na jižním pólu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tučňáci jsou nelétaví ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy k jižnímu pólu. Jsou to ptáci, kteří žijí ve skupinách a rodiny a jsou přátelské a zábavné. Existuje mnoho druhů tučňáků v této spořič obrazovky můžete vidět tučňáků císařských, jeden z větších druhů. Ostatní menší, mláďata a vejce. Jsou to ptáci, kteří se živí ryby pro svou schopnost lovit ryby. Přestože povrch jsou pomalé, podvodní zvířata se pohybují velmi rychle.

Chladných vodách jižního pólu nejsou problémem pro kolonii tučňáků, kteří žijí na obrazovce, pokud si stáhnete tento spořič obrazovky.Slavný císař tučňák bude přítomen v této screensaver. Hory Antarktidy je pokryta sněhem a ledem, zatímco tmavě modrá voda nám dává myslet na chladných vod, které jsou typické pro těchto zeměpisných šířkách. Tito ptáci nemohou létat, ale pohybovat pod vodou v plné rychlosti najít ryby se živí. Mají kulatý tělo, s velmi malými černými křídly blízko k tělu. Hlava a zobák jsou obvykle černé s skvrny barvy v závislosti na druhu. Jejich křídla se vyvinuly do ploutví. Tučňáci jsou ptáci, kteří žijí v ledu Antarktidy, na jižním pólu.. Stáhněte si spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Živočichové, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Živočichové Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 97 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-15 19:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Živočichové. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tučňáků na jižním pólu z Živočichové ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 1827 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 97 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 508 hlasů
Top číslo 489
STAŽENÍ
Staženo 4749 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky ctí neuvěřitelnou ducha naši milí a věrní přátelé, psy. Pes se nikdy nepodaří, že tě nikdy opustit, a to bude vždy na vaší straně. V tento spořič obrazovky, uvidíte obrázky různých plemen psů doprovodu krásné hudby a krásných vět. Existují psi hrají s míčky, psi vzhůru nohama, psi na sněhu ... tam je i pes s motýl na špičku svého nosu! Pokud jste nejlepší přítel pes, stejně jako pes je nejlepší přítel člověka, pak je to bezpochyby, spořič obrazovky, měli byste dát na. A pokud se vám to líbí, sdílejte ji na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter!

6
6 z 10 - 716 hlasů
Top číslo 440
STAŽENÍ
Staženo 5480 krát

Pocit, že mají domácí zvířata a ne rozhodnout o odpovědnosti, který je dodáván s tímto spořič obrazovky je vaše řešení vidět společnost zvířatům křehčí. Zde můžete mít to všechno, bílé štěně se ptá na očích, že ho chcete, nebo oranžová kočka s velkýma zelenýma očima, který je připraven začít hrát. Ale nepochybně nejkrásnější obraz z několika kachňata se starat o své děti, že je stále ještě ve skořápce. Mezi zvířata, která máme na displeji ve vašem domě.