Býk

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Býk

Spořiče obrazovky Býk

Animovaný spořič obrazovky Býk

Spořič Obrazovky Býk
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Býk znamení zvěrokruhu je reprezentován hlavou býka. V této animaci vidíme smajlík tváří jako býk, což představuje tento horoskop. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout ty lidi, kteří se narodili v období od dubna 21 a 21. května obrázek pozadí v odstínech zelené naději, zboží, které přijde, touhu po věčném životě. Animace znamení Býka Veselý s jeho symbol v černé barvě. Pokud si myslíte, že v astrologii, můžete ozdobit váš desktop s tímto býkem.

V západní horoskopu lidé, kteří se narodili v období od dubna 21 a 21. května se na znamení Býka. Říká se, že lidé jsou tiché, stabilní, přátelský, nevrlý, tvrdohlavý a nenávistné lidí. Jeho součástí je země, jeho planeta Venuše a je zastoupena s hlavou býka s rohy. V mytologii představuje Cretan býka. Nyní můžete stáhnout spořič obrazovky horoskopu Býk.. Stáhněte si spořič obrazovky Býk kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 140 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:59, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Býk z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2485 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 140 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 491 hlasů
Top číslo 431
STAŽENÍ
Staženo 5296 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené v období od listopadu 23. a 21 prosince. Symbol kentaura. V řecké mytologii byla vždy identifikována jako Střelec Cheirón, velký léčitel, astrolog a respektovat věštba, lektor Achilles mezi ostatními.

7
7 z 10 - 309 hlasů
Top číslo 563
STAŽENÍ
Staženo 4057 krát

Lidé narození v období od května 20 a 21.června patří do znamení Blíženců. Obrázek na pozadí v odstínech fialové výslovného hojnosti, kultivovanosti, inteligence, spirituality, religiozity, důstojnost, klid, tajemství, aristokracie a vášně. Existují dva emotikony, které jsou dvojčata, což je reprezentace znamení Blíženců. Objevují se spolu mával s jejich symbolem. Opakem znamení Blíženců, což je větrací prvek znamení je Střelec. Pokud je toto vaše znamení, si můžete ozdobit váš počítač s touto animací.