Býk

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Býk

Spořiče obrazovky Býk

Animovaný spořič obrazovky Býk

Spořič Obrazovky Býk
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Býk znamení zvěrokruhu je reprezentován hlavou býka. V této animaci vidíme smajlík tváří jako býk, což představuje tento horoskop. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout ty lidi, kteří se narodili v období od dubna 21 a 21. května obrázek pozadí v odstínech zelené naději, zboží, které přijde, touhu po věčném životě. Animace znamení Býka Veselý s jeho symbol v černé barvě. Pokud si myslíte, že v astrologii, můžete ozdobit váš desktop s tímto býkem.

V západní horoskopu lidé, kteří se narodili v období od dubna 21 a 21. května se na znamení Býka. Říká se, že lidé jsou tiché, stabilní, přátelský, nevrlý, tvrdohlavý a nenávistné lidí. Jeho součástí je země, jeho planeta Venuše a je zastoupena s hlavou býka s rohy. V mytologii představuje Cretan býka. Nyní můžete stáhnout spořič obrazovky horoskopu Býk.. Stáhněte si spořič obrazovky Býk kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 142 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:59, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Býk z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2485 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 142 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 1767
STAŽENÍ
Staženo 899 krát

Tento spořič obrazovky ukazuje dvanácti znamení zvěrokruhu horoskop. Tento spořič obrazovky je navržen s pěkným etnickou a tribal styl, s měkkým a uklidňující mít velmi esoterická aspekt barvy. Symboly každého z znamení zvěrokruhu se objevují v pořadí, a každý je reprezentován kultovní a zjednodušeného obrázku. Jaká je vaše znamení? Podívejte se pozorně, takže můžete zjistit, kdy váš objeví.

6
6 z 10 - 368 hlasů
Top číslo 459
STAŽENÍ
Staženo 5025 krát

Smajlík líčen jako lukostřelec je znamení Střelce. On je obvykle zobrazen jako Minotaur s lukem a šípy. K tomuto znamení patří lidi narozené v období od listopadu 23 a 21. prosinec fialová barva vyjadřuje hojnost, inteligenci a duchovno pozadí. To také vyjadřuje důstojnost, klid, tajemství, aristokracii a vášeň. Pokud je váš horoskop znamení je Střelec, neváhejte a stáhněte si tento spořič obrazovky dnes. Zábavný způsob, jak přizpůsobit počítač.