čínský zvěrokruh

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : čínský zvěrokruh

Spořiče obrazovky čínský zvěrokruh

Animovaný spořič obrazovky čínský zvěrokruh

Spořič Obrazovky čínský zvěrokruh
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Čínský horoskop zvířata točit v této ruletě, v nichž dvanáct zvířat čínského zvěrokruhu je. Každý člověk je přiřazen jeden z těchto zvířat, ode dne jeho narození, v závislosti na roku, měsíce a dokonce i v době, ve které se narodil. Zvířata, která jsou součástí tohoto horoskopu je krysa, vůl, tygr, králík, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes a prase. Toto kolo nekončí spinning, ukazující každý z příznaků se svým čínským symbolem.

Čínská astrologie mluví o vlivu hvězd a postavení slunce je přiřazena jedna ze dvanácti zvířat osoba v době jeho narození. Ale nejen bere v úvahu rok narození, ale zvíře má též v závislosti na měsíc a době narození. To dělá každý člověk má přiděleno 3 zvířata, která jsou různé typy projevů jeho osobnosti. Kromě zvířat v čínském zvěrokruhu také podílí pět prvků, které jsou dřevo, oheň, země, kov a voda. Spolu s 3 zvířat, které mohou být přiřazeny ke každé osobě, existuje více než 13.824 různých kombinací.. Stáhněte si spořič obrazovky čínský zvěrokruh kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-04-06 08:04:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky čínský zvěrokruh z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 189 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 491 hlasů
Top číslo 431
STAŽENÍ
Staženo 5283 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené v období od listopadu 23. a 21 prosince. Symbol kentaura. V řecké mytologii byla vždy identifikována jako Střelec Cheirón, velký léčitel, astrolog a respektovat věštba, lektor Achilles mezi ostatními.

5
5 z 10 - 240 hlasů
Top číslo 571
STAŽENÍ
Staženo 3679 krát

Animované barevné logo pro lidi narozené v letech 20.února a 20.března. symbol dvě ryby. V řecké mytologii představují tyto ryby, do které Afrodity a jejího syna Erós transformovala aby unikl obrovský Týfón.