Etnických horoskop

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : etnických horoskop

Spořiče obrazovky etnických horoskop

Animovaný spořič obrazovky etnických horoskop

Spořič Obrazovky etnických horoskop
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky ukazuje dvanácti znamení zvěrokruhu horoskop. Tento spořič obrazovky je navržen s pěkným etnickou a tribal styl, s měkkým a uklidňující mít velmi esoterická aspekt barvy. Symboly každého z znamení zvěrokruhu se objevují v pořadí, a každý je reprezentován kultovní a zjednodušeného obrázku. Jaká je vaše znamení? Podívejte se pozorně, takže můžete zjistit, kdy váš objeví.

Západní znamení zvěrokruhu jsou založeny na souhvězdí horoskop. Všechny mají grafická znázornění uvedené v této spořič obrazovky v oblastech pastelových barvách. Musíte být trpěliví a počkat, až se přihlásíte se na obrazovce objeví. Jak můžete vidět, že mají velmi vintage a etnický styl, s měkkými a uklidňujících barvách. Jsou součásti západní astrologie, jsou někdy nazývány horoskop zvířata, ale ne všechny znaky jsou zvířata, jako je tomu v případě Panny, Vodnáře nebo Libra, mezi ostatními. Věříš v horoskop předpovědí a horoskopu? Pokud ano, určitě budete milovat tento spořič obrazovky zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky etnických horoskop kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-06-29 12:06:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky etnických horoskop z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 322 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 302 hlasů
Top číslo 564
STAŽENÍ
Staženo 4032 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené v období od září 24. a 23 října. Symbol váhy. V řeckém bájesloví, to byly váhy v držení Astraea (označené jako Panna), bohyně spravedlnosti.

7
7 z 10 - 309 hlasů
Top číslo 509
STAŽENÍ
Staženo 4654 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené od dubna 21. a 21.května. Symbol býka. V řecké mytologii Zeus předpokládá podobě nádherné bílý býk se unášet Evropa, legendární fénická princezna.