Kozoroh pod vodou

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : kozoroh pod vodou

Spořiče obrazovky kozoroh pod vodou

Animovaný spořič obrazovky kozoroh pod vodou

Spořič Obrazovky Kozoroh pod vodou
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zde se objevuje podivné stvoření polovina ryb poloviny kozu, což představuje znamení Kozoroha. Spolu s tímto magickým stvořením objeví moře víla, a společně mohou přidat mystické a esoterické nádech do svého počítače, určené zejména pro lidi narozené v období od prosince 22 a 20. ledna Pokud patříte do této znamení zvěrokruhu, neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky na vašem počítači ozdobíme krásné podvodní scény.

Kozoroh je znamení horoskopu, který patří desáté na zvěrokruhu. Je to velký symbol moudrosti a absolutního poznání.Tvor, který reprezentuje tuto značku je hybrid zvíře mezi kozy s rybím ocasem. I když tato scéna je pod vodou, Kozoroh je zemské znamení, stejně jako býka nebo Panny.Planeta, která ovlivňuje toto znamení je Saturn, a je proti rakovině. Někdy je spojena s tvorem z řecké mytologie, kozí Amalthea, který byl ošetřoval Zeus. Sezóna tohoto znamení je zima, a je obvykle spojován s barvami, jako je šedá, černá nebo hnědá. To je také někdy říká, že je to znamení symbolizující chladné noci, nebo v průběhu času.. Stáhněte si spořič obrazovky Kozoroh pod vodou kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 175 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-15 09:12:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kozoroh pod vodou z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 364 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 175 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 357 hlasů
Top číslo 482
STAŽENÍ
Staženo 4843 krát

Spořič obrazovky s živými barvami symbolem Ryb. Tyto smajlíky zobrazující ryby, Ryby zvěrokruh symboly. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout, které se narodily v období od února 20 a 20. března Zelené naděje, zboží přijít a touha po věčném životě. Jeho přírodní element je voda. Tyto emotikony plavání ryb se objeví v blízkosti symbolu znamení Ryb. Barvy, které reprezentují toto znamení jsou tmavě zelené a indigo modré. Ryby jsou vaše? Dobře si nemůžete nechat ujít tento spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 471 hlasů
Top číslo 462
STAŽENÍ
Staženo 5249 krát

Emoticon maskované jako lev mává se symbolem de Lev. Tento smiley představuje Lev znamení, což představuje lidi narozené mezi 23. července a 23. srpna Obrázek na pozadí v odstínech žluté a oranžové vyjadřuje optimismus, modernost, radost, vzrušení, vášeň, síla, teplo, jaro, nevinnosti, dětství a mládí. Tento horoskop je charakterizován jako nejvíce dominantní znak. Ti, kteří patří k tomuto znamení, nebo miluje divoké zvíře můžete vyzdobit své monitory.