Kozoroh pod vodou

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : kozoroh pod vodou

Spořiče obrazovky kozoroh pod vodou

Animovaný spořič obrazovky kozoroh pod vodou

Spořič Obrazovky Kozoroh pod vodou
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zde se objevuje podivné stvoření polovina ryb poloviny kozu, což představuje znamení Kozoroha. Spolu s tímto magickým stvořením objeví moře víla, a společně mohou přidat mystické a esoterické nádech do svého počítače, určené zejména pro lidi narozené v období od prosince 22 a 20. ledna Pokud patříte do této znamení zvěrokruhu, neváhejte a nainstalovat tento spořič obrazovky na vašem počítači ozdobíme krásné podvodní scény.

Kozoroh je znamení horoskopu, který patří desáté na zvěrokruhu. Je to velký symbol moudrosti a absolutního poznání.Tvor, který reprezentuje tuto značku je hybrid zvíře mezi kozy s rybím ocasem. I když tato scéna je pod vodou, Kozoroh je zemské znamení, stejně jako býka nebo Panny.Planeta, která ovlivňuje toto znamení je Saturn, a je proti rakovině. Někdy je spojena s tvorem z řecké mytologie, kozí Amalthea, který byl ošetřoval Zeus. Sezóna tohoto znamení je zima, a je obvykle spojován s barvami, jako je šedá, černá nebo hnědá. To je také někdy říká, že je to znamení symbolizující chladné noci, nebo v průběhu času.. Stáhněte si spořič obrazovky Kozoroh pod vodou kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 163 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-15 09:12:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kozoroh pod vodou z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 364 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 163 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 360 hlasů
Top číslo 529
STAŽENÍ
Staženo 4380 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené v období od července 23. a 22.srpna. Symbol lva​​. V řecké mytologii byl identifikován jako lev Nemean, který byl zabit Hercules během jednoho z jeho dvanáct pracuje, a následně do nebe.

5
5 z 10 - 48 hlasů
Top číslo 1713
STAŽENÍ
Staženo 1103 krát

Čínský horoskop zvířata točit v této ruletě, v nichž dvanáct zvířat čínského zvěrokruhu je. Každý člověk je přiřazen jeden z těchto zvířat, ode dne jeho narození, v závislosti na roku, měsíce a dokonce i v době, ve které se narodil. Zvířata, která jsou součástí tohoto horoskopu je krysa, vůl, tygr, králík, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes a prase. Toto kolo nekončí spinning, ukazující každý z příznaků se svým čínským symbolem.