Ryby

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Ryby

Spořiče obrazovky Ryby

Animovaný spořič obrazovky Ryby

Spořič Obrazovky Ryby
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky s živými barvami symbolem Ryb. Tyto smajlíky zobrazující ryby, Ryby zvěrokruh symboly. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout, které se narodily v období od února 20 a 20. března Zelené naděje, zboží přijít a touha po věčném životě. Jeho přírodní element je voda. Tyto emotikony plavání ryb se objeví v blízkosti symbolu znamení Ryb. Barvy, které reprezentují toto znamení jsou tmavě zelené a indigo modré. Ryby jsou vaše? Dobře si nemůžete nechat ujít tento spořič obrazovky.

Tato dvojice ryb jsou horoskop znamení Ryb. To je obvykle za to, že lidé v tomto znamení jsou tiché přírody. Oni také inklinují být lidé s velkými romantiky a velmi přátelský, i když někdy může být docela bezradný a plachý v přebytku. Pravdou je, že znamení Ryb jsou velmi tolerantní a se více zajímají o blaho druhých, než jejich vlastní, takže jsou velké firmy.. Stáhněte si spořič obrazovky Ryby kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 168 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ryby z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2499 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 168 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 240 hlasů
Top číslo 571
STAŽENÍ
Staženo 3828 krát

Animované barevné logo pro lidi narozené v letech 20.února a 20.března. symbol dvě ryby. V řecké mytologii představují tyto ryby, do které Afrodity a jejího syna Erós transformovala aby unikl obrovský Týfón.

8
8 z 10 - 314 hlasů
Top číslo 504
STAŽENÍ
Staženo 4556 krát

Věříte v astrologii? Myslíte si přečíst horoskop denně? V této animaci vidíme smajlík se v rozsahu, který symbolizuje rovnováhu a harmonii. Které se narodily v období od září 23 a 23 října, je nutné stáhnout tento spořič obrazovky. Pozadí v odstínech zelené vyjadřuje naději, zboží, které mají přijít, touha po věčném životě. Obrázek představuje rovnováhu nebo měřítko, zvěrokruh symbol Váhy znamení. Zdobí obrazovku monitoru a dát zůstatek do svého života s touto krásnou měřítku.