Štír

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Štír

Spořiče obrazovky Štír

Animovaný spořič obrazovky Štír

Spořič Obrazovky Štír
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Znamení symbolem Štír je reprezentován štíra. Tento spořič obrazovky je pro lidi narozené mezi 23. října a 22. listopadu obrázek pozadí má různé odstíny červené, které vyjadřují dynamiku, nadšení, vášeň a lásku. Vyjadřuje také tučné, odvahu a statečnost. Tento smajlík je přestrojený za tento pavoukovec a otevírání a zavírání jeho klepeta. Pokud je vaše znamení je Štír, určitě se člověk s velkým charakterem a velmi jasnými myšlenkami. Neváhejte a nyní nainstalovat tento spořič obrazovky dát všem vědět.

Znamení Štíra má velkou intenzitu a je v podstatě řízen uvažování a logického myšlení. Výsledkem je, že lidé často dávají dobré rady, ale může být také žárlivý a nedůvěřivý proč. Lidé patřící do Štír horoskop obvykle dobré mluvčí, protože jsou citlivé a projevovat empatii pro ostatní docela.. Stáhněte si spořič obrazovky Štír kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 242 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:20, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Štír z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2828 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 242 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 1767
STAŽENÍ
Staženo 892 krát

Tento spořič obrazovky ukazuje dvanácti znamení zvěrokruhu horoskop. Tento spořič obrazovky je navržen s pěkným etnickou a tribal styl, s měkkým a uklidňující mít velmi esoterická aspekt barvy. Symboly každého z znamení zvěrokruhu se objevují v pořadí, a každý je reprezentován kultovní a zjednodušeného obrázku. Jaká je vaše znamení? Podívejte se pozorně, takže můžete zjistit, kdy váš objeví.

7
7 z 10 - 309 hlasů
Top číslo 509
STAŽENÍ
Staženo 4480 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené od dubna 21. a 21.května. Symbol býka. V řecké mytologii Zeus předpokládá podobě nádherné bílý býk se unášet Evropa, legendární fénická princezna.