Střelec

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Střelec

Spořiče obrazovky Střelec

Animovaný spořič obrazovky Střelec

Spořič Obrazovky Střelec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Smajlík líčen jako lukostřelec je znamení Střelce. On je obvykle zobrazen jako Minotaur s lukem a šípy. K tomuto znamení patří lidi narozené v období od listopadu 23 a 21. prosinec fialová barva vyjadřuje hojnost, inteligenci a duchovno pozadí. To také vyjadřuje důstojnost, klid, tajemství, aristokracii a vášeň. Pokud je váš horoskop znamení je Střelec, neváhejte a stáhněte si tento spořič obrazovky dnes. Zábavný způsob, jak přizpůsobit počítač.

Znamení zvěrokruhu Střelec je převážně element ohně, a je to znamení, s velkou silou. Jsou spojeny s nebojácnost a vše, co souvisí se studiem, protože znamení Střelec lidé mají tendenci být velmi pilný. Oni byli také spojena s ochotou ke sportu, zejména rychlostí. Planeta, která uplatňuje svůj vliv na jeho souhvězdí je Jupiter, největší planeta Sluneční soustavy.. Stáhněte si spořič obrazovky Střelec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 137 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Střelec z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2569 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 137 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 240 hlasů
Top číslo 571
STAŽENÍ
Staženo 3699 krát

Animované barevné logo pro lidi narozené v letech 20.února a 20.března. symbol dvě ryby. V řecké mytologii představují tyto ryby, do které Afrodity a jejího syna Erós transformovala aby unikl obrovský Týfón.

7
7 z 10 - 383 hlasů
Top číslo 442
STAŽENÍ
Staženo 5176 krát

Znamení symbolem Štír je reprezentován štíra. Tento spořič obrazovky je pro lidi narozené mezi 23. října a 22. listopadu obrázek pozadí má různé odstíny červené, které vyjadřují dynamiku, nadšení, vášeň a lásku. Vyjadřuje také tučné, odvahu a statečnost. Tento smajlík je přestrojený za tento pavoukovec a otevírání a zavírání jeho klepeta. Pokud je vaše znamení je Štír, určitě se člověk s velkým charakterem a velmi jasnými myšlenkami. Neváhejte a nyní nainstalovat tento spořič obrazovky dát všem vědět.