Střelec

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Střelec

Spořiče obrazovky Střelec

Animovaný spořič obrazovky Střelec

Spořič Obrazovky Střelec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Smajlík líčen jako lukostřelec je znamení Střelce. On je obvykle zobrazen jako Minotaur s lukem a šípy. K tomuto znamení patří lidi narozené v období od listopadu 23 a 21. prosinec fialová barva vyjadřuje hojnost, inteligenci a duchovno pozadí. To také vyjadřuje důstojnost, klid, tajemství, aristokracii a vášeň. Pokud je váš horoskop znamení je Střelec, neváhejte a stáhněte si tento spořič obrazovky dnes. Zábavný způsob, jak přizpůsobit počítač.

Znamení zvěrokruhu Střelec je převážně element ohně, a je to znamení, s velkou silou. Jsou spojeny s nebojácnost a vše, co souvisí se studiem, protože znamení Střelec lidé mají tendenci být velmi pilný. Oni byli také spojena s ochotou ke sportu, zejména rychlostí. Planeta, která uplatňuje svůj vliv na jeho souhvězdí je Jupiter, největší planeta Sluneční soustavy.. Stáhněte si spořič obrazovky Střelec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 142 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Střelec z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2576 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 142 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 269 hlasů
Top číslo 558
STAŽENÍ
Staženo 4364 krát

Animovaný spořič obrazovky pro lidi narozené v období od srpna 24.-23.září. Symbol Panny Marie. V bájesloví, ona byla Astraea, bohyně spravedlnosti. Ona prý vládl světu v jednom okamžiku s ní moudrým způsobem, dokud lidstvo se stalo tak otrlý, že se vrátil do nebe znechucený.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1483
STAŽENÍ
Staženo 1644 krát

Věříte v horoskopu, tarotu, nebo dokonce citáty? V tento spořič obrazovky, budete mít persona, který pracuje pro to, věštkyně. Bude sedět u svého stolu s její křišťálovou kouli, ve kterém je vidět fialové věci, zatímco ona mávne rukou všechno kolem něj.