Váhy

Spořiče obrazovky zvěrokruh znamení : Váhy

Spořiče obrazovky Váhy

Animovaný spořič obrazovky Váhy

Spořič Obrazovky Váhy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Věříte v astrologii? Myslíte si přečíst horoskop denně? V této animaci vidíme smajlík se v rozsahu, který symbolizuje rovnováhu a harmonii. Které se narodily v období od září 23 a 23 října, je nutné stáhnout tento spořič obrazovky. Pozadí v odstínech zelené vyjadřuje naději, zboží, které mají přijít, touha po věčném životě. Obrázek představuje rovnováhu nebo měřítko, zvěrokruh symbol Váhy znamení. Zdobí obrazovku monitoru a dát zůstatek do svého života s touto krásnou měřítku.

Váhy znamení zvěrokruhu patří s Vodnáře a Blíženců do vzduchu prvku. Lidé narození v období od září 23 a 23 října jsou tohoto horoskopu. Jedná se o stupnici, která symbolizuje spravedlnost, rovnováha, doplňující princip, harmonii, uspořádání, vztahy, krása a diplomacie, mezi ostatními. Tito lidé jsou obvykle klidný, milý, společenský, citlivý, nerozhodný a mělké. Jeho planetou je Venuše.. Stáhněte si spořič obrazovky Váhy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Zvěrokruh Znamení, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Zvěrokruh Znamení Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 125 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-12 12:09:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Zvěrokruh Znamení. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Váhy z Zvěrokruh Znamení ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 2198 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 125 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 360 hlasů
Top číslo 505
STAŽENÍ
Staženo 4705 krát

Obrazovky symbol Horoskop Vodnář. Smajlík jevoda na doručitele, znamení Vodnáře. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout ty narozené mezi 21. lednem a 19 února. Tento obrázek na pozadí v odstínech modré vyjadřuje harmonii, přátelství, věrnost a klid. Můžeme vidět nějaké vlny a modré hvězdy na pozadí. Nejprve si musíme postavu vody nosiče, symbol Aquarius horoskop znamení.

6
6 z 10 - 355 hlasů
Top číslo 463
STAŽENÍ
Staženo 5214 krát

Býk znamení zvěrokruhu je reprezentován hlavou býka. V této animaci vidíme smajlík tváří jako býk, což představuje tento horoskop. Tento spořič obrazovky by si měli stáhnout ty lidi, kteří se narodili v období od dubna 21 a 21. května obrázek pozadí v odstínech zelené naději, zboží, které přijde, touhu po věčném životě. Animace znamení Býka Veselý s jeho symbol v černé barvě. Pokud si myslíte, že v astrologii, můžete ozdobit váš desktop s tímto býkem.