Akta X

Spořiče obrazovky televizní seriál : Akta X

Spořiče obrazovky Akta X

Animovaný spořič obrazovky Akta X

Spořič Obrazovky Akta X
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky Akta X, americký sci-fi a tajemné série. Tento spořič obrazovky vytváří iluzi obrazovka chytat oheň. Pro fanoušky Akta X, série o podivných případů vyšetřovaných podle dvou agentů FBI, které jsou klasifikovány jako "Akta X": paranormální jevy, UFO, mimozemské bytosti, a tak dále. Stáhněte si ji a sdílet je na nejlepších sociálních sítí, které máte a znáte. Řada hrát David Duchovny a Gillian Anderson, hrající agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová.

Akta X je americký sci-fi televizní seriál a část Akta X série, vytvořené scenáristy Chrise Cartera, hlavní roli David Duchovny a Gillian Anderson. V této sérii, Mulder a Scullyová patří agenty FBI a jsou zapojeni do výzkumu nejvíce překvapivé a nevysvětlitelné události, tzv. Akta X nebo tajné soubory X. Mnozí mají co do činění s mimozemšťany.. Stáhněte si spořič obrazovky Akta X kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 46 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 12:05:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Akta X z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4221 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 46 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1079
STAŽENÍ
Staženo 1734 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o prezentaci obrázků z televizního seriálu Pravá Krev. Obsahuje všechny druhy obrázků. Některé z jsou obrázky upírů protagonistů. K dispozici je také ten, ve kterém můžete vidět celou skupinu herců. K dispozici je i jeden z loga, vyrobený ženy úst posměváčkovské s ostrými zuby a špičkou krve na jazyku. Pokud se vám líbí tento televizní seriál, pak vám bude jistě jako tento spořič obrazovky. Stáhněte si ji právě teď a vyzdobit vašeho PC s vašeho oblíbeného televizního seriálu. Nezapomeňte sdílet na sociálních sítích!

7
7 z 10 - 28 hlasů
Top číslo 1183
STAŽENÍ
Staženo 2044 krát

Který z těchto domů z Hra o Trůny by patříte? V tento spořič obrazovky na televizní seriálu Hra o Trůny, budete mít znaky všech domů, které neustále mění a objevit se na obrazovce vašeho počítače. Každý dům má symbol, dům Stark mít direwolf je Baratheon dům symbolizuje korunovaný jelen, je Lannister dům zastoupena zlatým lvem, měsíc a Falcon symboly Arryn domu, dům má Tully pstruh jako symbol, tři šel drak je symbolem Targaryen domu, Greyjoy dům má zlaté Kraken jako ikonu a Tyrell dům má růži erbem a Martell dům slunce a kopí. Užijte si je zdarma přímo na obrazovce počítače.