Falling Skies

Spořiče obrazovky televizní seriál : Falling Skies

Spořiče obrazovky Falling Skies

Animovaný spořič obrazovky Falling Skies

Spořič Obrazovky Falling Skies
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Populární americká série Falling Skies přijde na své obrazovky s jeho třetí sezóně. V tomto animovaném snímku, tam je cizinec (v seriálu se nazývá skluz) před Toma Masona, Hal Mason a Ben Mason, lidský otec se svými staršími dětmi, kteří jsou protagonisty seriálu, který čelí nájezdníkům. Tato animace je reklamní obrázek Falling Skies Season 3, série sci-fi vytvořil populární režiséra Stevena Spielberga s Robertem Rodat pro TNT TV kanál. Pokud se vám líbí seriál o mimozemských invazí, kosmických lodích a futuristické boj proti ní, určitě se vám bude líbit tento seriál v USA, jak to s oblibou miliony diváků po celém světě.

Neuvěřitelná Falling Skies televizní seriál je nyní ve své třetí sezóně a nyní přichází na spořič obrazovky s propagačním obrázku, ve kterém cizí tvář se Tom, Hal a Ben Mason. Herci, kteří hrají tuto otce a jeho dva nejstarší synové jsou Noah Wyle (Tom Mason), Drew Roy (Hal Mason) a Connor Jessup (Ben Mason). V této sezóně, děj se točí kolem vlády novou Ameriku, což Tom Mason byl zvolen prezidentem a přijmout razantnější opatření proti cizí okupaci.Lidská Aliance založena nepříjemný příměří s rebely skitters skupiny, což jsou druhy myšlenka být invazivní, ale pak zjistil, že oni byli pod kontrolou Espheni, vynikající závod, který se jako páni. Kromě toho, skitters mají Mechs a Mega Mechs, které jsou robotické bytosti navržené Espheni bojovat spolu s nimi ve svých mnoha bitvách proti lidem. Třetí období padajících nebe začal vysílat 9. června 2013 a opět okouzlil miliony diváků doma, kteří jsou ochotni následovat nové dobrodružství lidí v boji za jejich planetě.. Stáhněte si spořič obrazovky Falling Skies kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Televizní seriál, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Televizní seriál Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-06-10 10:06:44, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Televizní seriál. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Falling Skies z Televizní seriál ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1750
STAŽENÍ
Staženo 743 krát

V této scéně vidíme protagonisté z Breaking Bad série. Jsou Jesse Pinkman (hrál Aaron Paul) a Walter White (hrál Bryan Cranston), a sedí uprostřed pouště, stále oblečený v oděvu léku používaného k vaření v motorhome. Tato scéna patří do první období série, který se skládá z celkem 5 období. To bylo popisované jako moderní western jejich obtížných situací napětí.

9
9 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 971
STAŽENÍ
Staženo 1971 krát

Exkluzivní Živí mrtví spořič obrazovky! V této exkluzivně vytvořené spořič obrazovky můžeme vidět Rick Grimes, z Živí mrtví série, namířil zbraň na zombie a střelba na něj poté, když stál na vrcholu havarované autobusu. Pokud se vám líbí tento americký seriál z amerického kanálu AMC, si nyní můžete vychutnat tento malý scénu jako spořič obrazovky na vašem počítači.